עזרה בתהליך של יציאה מהצבא

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

edenc1212
יצירת קשר:

עזרה בתהליך של יציאה מהצבא

הודעהעל ידי edenc1212 » 14 יולי 2013 18:29

שלום,

החלטתי שאני רוצה לצאת מהצבא והיו לי כבר 2 פגישות עם קב"ן בתל השומר (לא כל כך בטוח אם הוא גם פסיכיאטר או לא) והכל היה לפי טרגט 21
ובכיתי לו ובאמת הראתי לו מצוקה ובפגישה האחרונה הוא קבע לי פגישה עם אמא לשבוע הבא. עכשיו רציתי לדעת מה זה אומר.. זה סוף התהליך של השחרור? זה אומר שאני אשתחרר באותו יום? הכל תלוי במה אמא שלי אומרת?

אני רוצה בבקשה עזרה ממישהו שעבר את כל התהליך הזה ואת הפגישה עם ההורים שאני אדע מה בעצם לעשות ואיך להכין את אמא שלי (היא בעד שאני אצא מהצבא) ורוצה לדעת אם באמת מצפה לי שחרור אחרי הפגישה.

תודה מראש ;)
kye12gen
יצירת קשר:

Re: עזרה בתהליך של יציאה מהצבא

הודעהעל ידי kye12gen » 14 יולי 2013 18:55

edenc1212 כתב:שלום,

החלטתי שאני רוצה לצאת מהצבא והיו לי כבר 2 פגישות עם קב"ן בתל השומר (לא כל כך בטוח אם הוא גם פסיכיאטר או לא) והכל היה לפי טרגט 21
ובכיתי לו ובאמת הראתי לו מצוקה ובפגישה האחרונה הוא קבע לי פגישה עם אמא לשבוע הבא. עכשיו רציתי לדעת מה זה אומר.. זה סוף התהליך של השחרור? זה אומר שאני אשתחרר באותו יום? הכל תלוי במה אמא שלי אומרת?

אני רוצה בבקשה עזרה ממישהו שעבר את כל התהליך הזה ואת הפגישה עם ההורים שאני אדע מה בעצם לעשות ואיך להכין את אמא שלי (היא בעד שאני אצא מהצבא) ורוצה לדעת אם באמת מצפה לי שחרור אחרי הפגישה.

תודה מראש ;)

זה לא סוף התהליך, אבל זו התקדמות רצינית. יכול להיות שאחריי הפגישה הזו הוא יפנה ישירות לוועדה רפואית עם המלצה לשחרור, ויכול להיות שהוא יפנה לפסיכיאטר צבאי.

אי אפשר לדעת אם תשוחרר באותו יום. אמנם לעזרה מצד ההורה יש השפעה, אבל לא עד כדי כך.

לא עברתי את הפגישה עם ההורים. אבל ההתנהלות לא שונה מהפגישות שהיו איתך. אותן השאלות יופנו אליה והיא תצטרך לענות עליהם. תתאמו גרסאות, תסביר לה שכדאי להתמקד במצב הנפשי שלך ולא בדברים אחרים. פגישה מההורים זה בסוך הכל נסיון נוסף לאבחן אותך.

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 13 אורחים