עזרה וועידה רפואית בפעם ההשניה

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

HellMan
יצירת קשר:

עזרה וועידה רפואית בפעם ההשניה

הודעהעל ידי HellMan » 16 יוני 2013 23:38

קצת חפרתי למי שמכיר אותי, אני מצטער מאוד אבל זה באמת דחוף.

אז בקצרה, בשנה האחרונה אני עובד על הפטור שלי (לא התגייסתי עדיין)
דחיתי פעם את הגיוס ובפעם השניה הגעתי אחרי מכתב מפסיכולוג לפסיכיאטר צבאי (אחרי שעברתי קבנית זונה שלא שמה עלי פעמים ביקשתי פסיכיאטר צבאי ונתנו לי כי אמא גם צרחה עליהם)
הוא לקראת הסוף בפגישה השתכנעה קצת ונתן לי פרופיל 24 פטור לארבעה חודשים, משם הלכתי לוועידה רפואית שאמרה לי שאני משוחרר ל 4 חודשים כדי ש"אטפל בעצמי" אצל פסיכולוג או פסיכיאטר.
הלכתי לפסיכיאטר אזרחי והוא שלח אותי לפסיכולוג קליני כי הוא לא רוצה שאשתמש בתרופות.
אחרי כמה פגישות עם הפסיכולוג הקליני הוא כתב מכתב לפסיכיאטר שאני לא כשיר לצבא בשום אופן וממליץ לתרופות.
הלכתי שוב לפסיכיאטר האזרחי שם הוא כתב לי מכתב לצבא שאני לא כשיר לצהל ושישחררו אותי לאלתר
ונתן לי גם תרופות..
בקרוב שוב פגישה עם פסיכולוג קליני כדי שיביא לי גם מכתב לצבא בנוסף למכתב של הפסיכיאטר האזרחי.

אמא שלי התקשרה לחדש את הפגישה עם הצבא, הבנתי שהייתי אמור ללכת שוב לפסיכיאטר הצבאי אבל שלחו אותי משום מה שוב לוועידה רפואית
מה לדעתכם יהיה שם אחרי שיש לי חוות דעת מפסיכולוג (לפני ה24) חוות דעת של פסיכיאטר ופסיכולוג קליני שאני לא כשיר לצבא?

תודה מראש וסליחה על החפירה.
Solus
יצירת קשר:

Re: עזרה וועידה רפואית בפעם ההשניה

הודעהעל ידי Solus » 17 יוני 2013 07:23

יש הרבה אנשים כרגע שמקנאים בך כרגע, רק שתידע. ;) לצאת לאחר פרופיל 24 זהו דבר פשוט למדי, וזה מצחיק לפעמים עד כמה הצבא בעצמו לא מצליח אפילו לקדם את האינטרסים הרשומים בו; כמו שאמרת אף אחד לא התקשר אליך לגבי הפסיכיאטר, זה נכון למדי כי פשוט לאף אחד לא אכפת והם רק רוצים לראות אותך בסוף הפרופיל. נאמר לי שתום הפרופיל נדלק אצל מישהו הודעה שהם עכשיו צריכים להתקשר אליך ולהביא אותך חזרה לבדיקת-קשירות. אני לא בטוח אם ה"וועדה הרפואית" שאתה מדבר עליה זה האותו דבר, יכול להיות שבגלל הפעולות שלכם פשוט החליטו שאתה לא קשיר בלי לעבור את התהליך בר"מ-'ד. אם זו האמת, הידד: סביר מאוד להניח שאתה משוחרר.

כל מי שקורא את זה ורוצה לדעת משהו משעשע לגבי פרופיל-24; לא צריך לחדש קשר עם הצבא. אין שום צורך בכך, אפילו אם רשום שזו באחריות היחיד לחדש קשר אם הצבא לא מחדש -- זה הכל בולשיט. הם יצרו איתכם קשר ברגע שהפרופיל פג מתוקפו ואולי אפילו לאחר כמה שבועות בתום בפרופיל, כפי שציינתי למעלה.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 17 יוני 2013 07:42

Solus כתב:יש הרבה אנשים כרגע שמקנאים בך כרגע, רק שתידע. ;) לצאת לאחר פרופיל 24 זהו דבר פשוט למדי, וזה מצחיק לפעמים עד כמה הצבא בעצמו לא מצליח אפילו לקדם את האינטרסים הרשומים בו; כמו שאמרת אף אחד לא התקשר אליך לגבי הפסיכיאטר, זה נכון למדי כי פשוט לאף אחד לא אכפת והם רק רוצים לראות אותך בסוף הפרופיל. נאמר לי שתום הפרופיל נדלק אצל מישהו הודעה שהם עכשיו צריכים להתקשר אליך ולהביא אותך חזרה לבדיקת-קשירות. אני לא בטוח אם ה"וועדה הרפואית" שאתה מדבר עליה זה האותו דבר, יכול להיות שבגלל הפעולות שלכם פשוט החליטו שאתה לא קשיר בלי לעבור את התהליך בר"מ-'ד. אם זו האמת, הידד: סביר מאוד להניח שאתה משוחרר.

כל מי שקורא את זה ורוצה לדעת משהו משעשע לגבי פרופיל-24; לא צריך לחדש קשר עם הצבא. אין שום צורך בכך, אפילו אם רשום שזו באחריות היחיד לחדש קשר אם הצבא לא מחדש -- זה הכל בולשיט. הם יצרו איתכם קשר ברגע שהפרופיל פג מתוקפו ואולי אפילו לאחר כמה שבועות בתום בפרופיל, כפי שציינתי למעלה.

נכון. בקיצור, רוב הסיכויים שתשוחרר.
HellMan
יצירת קשר:

הודעהעל ידי HellMan » 17 יוני 2013 15:02

Solus כתב:יש הרבה אנשים כרגע שמקנאים בך כרגע, רק שתידע. ;) לצאת לאחר פרופיל 24 זהו דבר פשוט למדי, וזה מצחיק לפעמים עד כמה הצבא בעצמו לא מצליח אפילו לקדם את האינטרסים הרשומים בו; כמו שאמרת אף אחד לא התקשר אליך לגבי הפסיכיאטר, זה נכון למדי כי פשוט לאף אחד לא אכפת והם רק רוצים לראות אותך בסוף הפרופיל. נאמר לי שתום הפרופיל נדלק אצל מישהו הודעה שהם עכשיו צריכים להתקשר אליך ולהביא אותך חזרה לבדיקת-קשירות. אני לא בטוח אם ה"וועדה הרפואית" שאתה מדבר עליה זה האותו דבר, יכול להיות שבגלל הפעולות שלכם פשוט החליטו שאתה לא קשיר בלי לעבור את התהליך בר"מ-'ד. אם זו האמת, הידד: סביר מאוד להניח שאתה משוחרר.

תודה אשמח לעוד תגובות...

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 17 אורחים