פיצוי מצהל משהו כזה, לאחר חודשיים?

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

Toxido
יצירת קשר:

פיצוי מצהל משהו כזה, לאחר חודשיים?

הודעהעל ידי Toxido » 14 יוני 2013 16:19

השתחררתי בערך באמצע חודש חמישי קצת אחרי עבר כמעט חודש אם אינני טועה, השתחררתי מטעמי בריאות
דרך הקבן כמובן פרופיל 21 והשאלה שלי היא האם אני באמת זכאי לפיצויים האלה או לא יודע איך זה נקרא מצהל?
משך השירות שלי בסך הכל מה שרשום בדף היה בערך 4 חודשים.
אני זכאי לכסף מצהל? מישו יכול להעריך במידה וכן אני זכאי לכסף מצידם כמה זה יהיה על 4 חודשי שירות?
והאם זה באמת אחרי חודשיים מרגע שנתנו לי תפטור משירות ביטחון (חודשיים מהתאריך שרשום בתעודת שוחרר מתי היא הודפסה).
פרופילניק

Re: פיצוי מצהל משהו כזה, לאחר חודשיים?

הודעהעל ידי פרופילניק » 14 יוני 2013 17:12

אתה זכאי להטבות - מענק שחרור ופיקדון אישי, לפי מספר החודשים ששירתת. יש מחשבונים עבורם באתרים שונים באינטרנט. אין לי מידע לגבי השאלה מתי מקבלים אותם.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 14 יוני 2013 17:17

Toxido כתב:השתחררתי בערך באמצע חודש חמישי קצת אחרי עבר כמעט חודש אם אינני טועה, השתחררתי מטעמי בריאות
דרך הקבן כמובן פרופיל 21 והשאלה שלי היא האם אני באמת זכאי לפיצויים האלה או לא יודע איך זה נקרא מצהל?
אני זכאי לכסף מצהל? מישו יכול להעריך במידה וכן אני זכאי לכסף מצידם כמה זה יהיה על 4 חודשי שירות?
והאם זה באמת אחרי חודשיים מרגע שנתנו לי תפטור משירות ביטחון (חודשיים מהתאריך שרשום בתעודת שוחרר מתי היא הודפסה).

איפשהו, בכל האתר הזה, רשום "משרד הבטחון"? מה גרם לך לחשוב שהפורום הזה הוא כתובת לכל מי שהשתחרר מצה"ל ורוצה לברר את הזכויות שלו?

--------------------------------------------------------------------------------

טוב, רק כי אני נחמד אני אענה הפעם.

http://www.hachvana.mod.gov.il/default.asp
הם הכתובת שלך.
כמובן שאתה לא מקבל את כל הדברים שמצויינים שם, אתה אמור לקבל: משכורת אחרונה, מענק ופקדון. המשכורת והמענק היו אמורים כבר להכנס לחשבון אם עבר חודש.

זה אמור להיות חודשיים, זה יכול לקחת גם יותר (הכי פשוט יהיה לברר עם היחידה, הם יודעים את הפרטים הכי טוב).
אתה יכול לחשב כאן
http://www.shavuz.co.il/freeing/index.asp
כמה מגיע לך.
אתה לא זכאי לשום פיצויים, אלא אם כן תבעת אותם\אתה רואה צורך לתבוע אותם ואז גם המקום הזה הוא לא הכתובת, אלא עורך דין העוסק בנושא.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 14 יוני 2013 17:18

Toxido כתב:השתחררתי בערך באמצע חודש חמישי קצת אחרי עבר כמעט חודש אם אינני טועה, השתחררתי מטעמי בריאות

אה ואתה יכול לעבוד בעבודה מעודפת אבל הקטע עם האבטלה לא תקף לגבייך.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 14 יוני 2013 20:44

למי ששירת מעל שנתיים והשתחרר ומעוניין לעבוד בעבודה מועדפת ובנוסף לקבל דמי אבטלה
מה קורה עם זה באמת?
אורח

הודעהעל ידי אורח » 14 יוני 2013 21:10

אורח כתב:למי ששירת מעל שנתיים והשתחרר ומעוניין לעבוד בעבודה מועדפת ובנוסף לקבל דמי אבטלה
מה קורה עם זה באמת?

מה קורה עם מה ולמה הכוונה?

אתה יכול לעבוד בעבודה מועדפת בנוגע לדמי אבטלה פנה ליחדה לביטוח לאומי...
אורח

הודעהעל ידי אורח » 15 יוני 2013 18:41

אורח כתב:למי ששירת מעל שנתיים והשתחרר ומעוניין לעבוד בעבודה מועדפת ובנוסף לקבל דמי אבטלה
מה קורה עם זה באמת?

כל מה שחייל משוחרר מקבל אתה גם מקבל אבל הכל בהתאם למספר חודשי השירות כולל מענק עבודה מועדפת.

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 5 אורחים