יש לי פגישה עם קב"ן מילואים

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

bonob34
יצירת קשר:

יש לי פגישה עם קב"ן מילואים

הודעהעל ידי bonob34 » 03 יוני 2013 16:34

שלום אני צריך שמישהו יתן לי עצות או מדריך איך לדבר עם קב"ן מילואים שיוציא אותי..
תודה
אורח

Re: יש לי פגישה עם קב"ן מילואים

הודעהעל ידי אורח » 03 יוני 2013 16:43

bonob34 כתב:שלום אני צריך שמישהו יתן לי עצות או מדריך איך לדבר עם קב"ן מילואים שיוציא אותי..
תודה

טרגט 21. השיטה היא אותה שיטה.
bonob344

הודעהעל ידי bonob344 » 04 יוני 2013 20:40

האם זה מספיק להביא רק חוות דעת של הרופא שהייתי אצלו או שצריך להוסיף עוד טפסים? אם לא, האם זה יראה מספיק רציני?
אורח

הודעהעל ידי אורח » 04 יוני 2013 21:13

bonob344 כתב:האם זה מספיק להביא רק חוות דעת של הרופא שהייתי אצלו או שצריך להוסיף עוד טפסים? אם לא, האם זה יראה מספיק רציני?

כדאי להביא חוות דעת מגורם מטפל (פסיכולוג, פסיכיאטר, עו"ס קליני).
bonob344

הודעהעל ידי bonob344 » 04 יוני 2013 21:36

אורח כתב:
bonob344 כתב:האם זה מספיק להביא רק חוות דעת של הרופא שהייתי אצלו או שצריך להוסיף עוד טפסים? אם לא, האם זה יראה מספיק רציני?

יש לי רק חוות דעת. האם זה רציני מספיק?
Solus
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Solus » 04 יוני 2013 23:49

זה תלוי איזה סוג של 'רופא' נתן לך את חוות דעת. יש חלקים מסויימים ברפואה בימינו שפשוט לא מצליחה להוכיח אם באמת אתה פגוע כמו שאתה טוען שאתה, כמו בעיות אורטופדיות (לרבות).
זה תלוי על מה אתה מנסה לקבל פתור, פשוט ולעניין : הכי פשוט לקבל פרופיל 21 על מצב נפשי במקרה שיש היעדרות של מצב פיזי פגום במידה המספקת. בגלל זה המליצו לך להביא חוות דעת מגורם טיפולי, זהו מסמך רפואי לכל דבר שמעיד על המצב הנוכחי שלך ועל היכולת שלך לשרת.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 05 יוני 2013 06:51

bonob344 כתב:
אורח כתב:

יש לי רק חוות דעת. האם זה רציני מספיק?

רופא משפח, לצורך העניין, זה לא מספיק. כמובן שאתה יכול לשדר מצוקה חריפה ולצאת כך, אבל אני לא הייתי מסתפק בזה.
ptormiluim
יצירת קשר:

הודעהעל ידי ptormiluim » 05 יוני 2013 12:24

כמו שאמרו קודמיי בפוסט זה, תלוי על מה אתה מנסה להוציא פטור. אני מניח שאתה מדבר על יציאה על מצב נפשי, אם אתה נפגש עם קב"ן מילואים. אחרת היית עובר בוועדה רפואית ישירות (כנראה).

האם היית אצל פסיכיאטר אזרחי? פרטי? האם יש לך חוות דעת הממליצה לשחרור ממילואים? תספק עוד פרטים ע"מ שנוכל לעזור לך.
bonob34..

הודעהעל ידי bonob34.. » 06 יוני 2013 03:48

ptormiluim כתב:כמו שאמרו קודמיי בפוסט זה, תלוי על מה אתה מנסה להוציא פטור. אני מניח שאתה מדבר על יציאה על מצב נפשי, אם אתה נפגש עם קב"ן מילואים. אחרת היית עובר בוועדה רפואית ישירות (כנראה).

האם היית אצל פסיכיאטר אזרחי? פרטי? האם יש לך חוות דעת הממליצה לשחרור ממילואים? תספק עוד פרטים ע"מ שנוכל לעזור לך.

הייתי אצל פסיכילוג אזרחי שהמליץ להוציא ממילואים(הגעתי אליו דרך הקופת חולים)
Solus
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Solus » 06 יוני 2013 07:15

זה מספיק "רציני" כדי שיקבעו לך קב"ן. עכשיו הם צריכים להתבונן במסמך שלך ולקבוע את אמיתות הדבר.
ptormiluim
יצירת קשר:

הודעהעל ידי ptormiluim » 06 יוני 2013 18:41

bonob34.. כתב:
ptormiluim כתב:כמו שאמרו קודמיי בפוסט זה, תלוי על מה אתה מנסה להוציא פטור. אני מניח שאתה מדבר על יציאה על מצב נפשי, אם אתה נפגש עם קב"ן מילואים. אחרת היית עובר בוועדה רפואית ישירות (כנראה).

הייתי אצל פסיכילוג אזרחי שהמליץ להוציא ממילואים(הגעתי אליו דרך הקופת חולים)

אז סבבה, אתה צריך לספר בדיוק אותו דבר מה שסיפרת לפסיכולוג של הקופת חולים, ולהתנהג אותו דבר. זתומרת תיראה חרד, מבוהל, מפוחד, אתה יכול להשתמש בקול רועד...אתה יכול להראות סימנים של מצוקה ובכי גם. מה שכן, לא הייתי ממליץ לדבר בקול חלש או להסתכל על הרצפה. טריק ישן שלא עובד. ואל תחייך.
alex gerenshtein

היתי מוסיף את האופציה כמו למשל

הודעהעל ידי alex gerenshtein » 06 יוני 2013 18:51

לגמגם גם בין לבין זה גם יכול להועיל במשהו

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 15 אורחים