לראות ישר פסיכיאטר צבאי (מלש"ב)?

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

אנוכי
יצירת קשר:

לראות ישר פסיכיאטר צבאי (מלש"ב)?

הודעהעל ידי אנוכי » 26 אפריל 2013 12:38

בעקבות הפגנתי את יכולות המשחק המבריקות שלי, הפסיכיאטר האזרחי טען שמצבי "חמור ביותר" וש"אין להעלות על הדעת גיוס במצב הנוכחי."
בחוות הדעת, הוא המליץ לזמן אותי לבירור ישירות עם פסיכי' צבאי - בלי לעבור דרך קב"ן.
השאלה שלי היא: האם יש סיכוי שזה אכן יקרה, ושאני אשבור שיא ואשתחרר אחרי פגישה אחת? מישהו פה ראה פסיכיאטר צבאי בלי לעבור דרך קב"ן?
אורח

Re: לראות ישר פסיכיאטר צבאי (מלש"ב)?

הודעהעל ידי אורח » 26 אפריל 2013 12:53

אנוכי כתב:בעקבות הפגנתי את יכולות המשחק המבריקות שלי, הפסיכיאטר האזרחי טען שמצבי "חמור ביותר" וש"אין להעלות על הדעת גיוס במצב הנוכחי."
בחוות הדעת, הוא המליץ לזמן אותי לבירור ישירות עם פסיכי' צבאי - בלי לעבור דרך קב"ן.
השאלה שלי היא: האם יש סיכוי שזה אכן יקרה, ושאני אשבור שיא ואשתחרר אחרי פגישה אחת? מישהו פה ראה פסיכיאטר צבאי בלי לעבור דרך קב"ן?

נו, אתה באמת נרקסיסט. רוב המטפלים הפרטיים מאוד נוחים להשפעה, כך שהחמאת לעצמך לחינם. לי יש כישורי משחק גרועים מאוד ולמרות שהוספתי "קישוטים" לסיפור האמיתי שלי האמינו לי.

מצטער לאכזב אותך - זה שהוא כתב את זה זה טוב מאוד, כי זה משדר שהמצב חמור, ואכן יש סיכוי שזה יקרה(אם היה כותב את זה פסיכיאטר במיון, 90% שזה היה קורה). עם זאת, ההחלטה הסופית היא של אנשי הצבא. זה אגב, לא שיא להשתחרר אחרי פגישה אחת ._.

אני ראיתי פסיכיאטרית בלי לעבור דרך קב"ן (אבל לא השתחררתי, למרות שיכולתי, הייתי עם רגל בחוץ והרסתי הכל כי באותו רגע הייתי פחדן ותמים כמו הרבה מלש"בים שכתבו פה) מיד אחרי הצו הראשון, כי המאבחנת הפסיכוטכנית חשבה שאני משוגע לגמרי (היא לא טעתה). אחר כך ראיתי קב"נית בטירונות, וכשסופחתי לר"מ 2 בגלל המצב הבריאותי שלי, ראיתי פסיכיאטר במיון שאחריו ראיתי שוב פסיכיאטר בברה"ן ואחריו כבר נשלחתי ישירות לפסיכיאטר בירפ"א. כמו שאתה רואה, בדרך כלל, לא ראיתי קב"ן לפני הפסיכיאטר.
אנוכי
יצירת קשר:

הודעהעל ידי אנוכי » 26 אפריל 2013 13:48

זה לא היה במיון אבל הפסיכיאטר הוא מנהל מחלקה במיון, וקופת החולים ממנה את רוב הפגישה הזאת. זה משנה?
אורח

הודעהעל ידי אורח » 26 אפריל 2013 13:58

אנוכי כתב:זה לא היה במיון אבל הפסיכיאטר הוא מנהל מחלקה במיון, וקופת החולים ממנה את רוב הפגישה הזאת. זה משנה?

זה משנה במעט, לא משהו רציני. חוות דעת שכתוב עליה "מחלקה דחופה" באותיות גדולות נראית פשוט חמורה יותר.

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 15 אורחים