פסיכיאטר צבאי

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

sagol12
יצירת קשר:

פסיכיאטר צבאי

הודעהעל ידי sagol12 » 14 אפריל 2013 12:05

תקעו אותי בבסיס רחוק מאוד מהבית ואני מת לעבור אחרי שיחה עם הקב"ן הוא הפנה אותי לפסיכיאטר צבאי על מנת לבדוק אפשרות של מתן תרופות , הפסיכיאטר היה ממש נחמד אך בסוף השיחה הוא אמר לי שאני יתחיל טיפול בשיחות אצל הקב"ן ואם עדיין יהיה לי רע הוא יעביר אותי , עכשיו אחרי שעשיתי שיחות עם הקב"ן הוא מסרב להפנות אותי בחזרה לפסיכיאטר כדי שיוציא אותי מהבסיס מה אני עושה?
Solus
יצירת קשר:

Re: פסיכיאטר צבאי

הודעהעל ידי Solus » 14 אפריל 2013 12:48

דבר ראשון ; ניקוד, שמעת על זה?
שני : תפסיק מיידית את הטיפול, תאמר שהדבר לא ענייני יותר עבורך ומעולם לא היה -- היית מבולבל שהסכמת לטיפול בפני הפסיכיאטר בגלל שחשבת שאין לך בררה בעניין (לכאורה : אם לא היית מסכים לטיפול, הוא היה זורק אותך החוצה), אך כעת אתה יודע שדבר לא ישנה את <המצוקה הכל שהיא שאתה חוה> ורק ידחק אותך רחוק יותר לפגיעה עצמית. אולי הקישור הראשון בחתימה שלי יעזור לך בהבנת הנושא.

אתה גם רשאי להשיג חוות דעת מפסיכולוג או פסיכיאטר פרטי (אתה גם יכול ללכת למיון בשביל זה, רק לאחר קרב לא קטן כדי להיכנס והסיכוי שלא יחזירו לך את הכסף חזרה על הביקור. שזה 700 ש"ח) כדי להציג בפני הקב"ן וכל גורם אחר. חוות דעת יכולות לקצר תהליכים באופן קסום. תשקול לפי הסיטואציה שלך עד כמה זה רלוונטי אליך.
אפרופו, בחרת בפורום לא הכי טוב לקבל תשובות על כל דבר שאינו איך לצאת מצה"ל, חוץ ממני ומיעוט אף אחד לא היה עונה לך. דע זאת בפעם הבאה בלי להתפלא שהשכול שלך שוקע. :|
אורח

הודעהעל ידי אורח » 14 אפריל 2013 13:32

Solus כתב:דבר ראשון ; ניקוד, שמעת על זה?
שני : תפסיק מיידית את הטיפול, תאמר שהדבר לא ענייני יותר עבורך ומעולם לא היה -- היית מבולבל שהסכמת לטיפול בפני הפסיכיאטר בגלל שחשבת שאין לך בררה בעניין (לכאורה : אם לא היית מסכים לטיפול, הוא היה זורק אותך החוצה), אך כעת אתה יודע שדבר לא ישנה את <המצוקה הכל שהיא שאתה חוה> ורק ידחק אותך רחוק יותר לפגיעה עצמית. אולי הקישור הראשון בחתימה שלי יעזור לך בהבנת הנושא.

אתה גם רשאי להשיג חוות דעת מפסיכולוג או פסיכיאטר פרטי (אתה גם יכול ללכת למיון בשביל זה, רק לאחר קרב לא קטן כדי להיכנס והסיכוי שלא יחזירו לך את הכסף חזרה על הביקור. שזה 700 ש"ח) כדי להציג בפני הקב"ן וכל גורם אחר. חוות דעת יכולות לקצר תהליכים באופן קסום. תשקול לפי הסיטואציה שלך עד כמה זה רלוונטי אליך.
אפרופו, בחרת בפורום לא הכי טוב לקבל תשובות על כל דבר שאינו איך לצאת מצה"ל, חוץ ממני ומיעוט אף אחד לא היה עונה לך. דע זאת בפעם הבאה בלי להתפלא שהשכול שלך שוקע. :|

נכון, אף אחד לא יענה לך איך לקבל הקלות בפורום שהנושא שלו הוא פטור מהצבא חוץ מהחייל היחיד שמשתתף באופן פעיל וקבוע ובמקרה הוא גם חייל שקיבל הקלה והמשיך לשרת.

יש אפשרות לקבל הפנייה למיון דרך ביקורופא.

אין שום דרך להבטיח קבלת הקלות כלשהן בצבא, אם לא הבנת את זה עד עכשיו.
Solus
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Solus » 14 אפריל 2013 14:13

חלאס עם ה-Ad hominem, ההודעה שלי לא קשורה לכך שאני עדיין-בערך במערכת. והבחור לא דיבר על הקלות, ס"כ רצה לעבור בסיס. מה שזה גורר איתו כבר לא עומד על הנושא, אם היה אחד מלתתחילה.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 14 אפריל 2013 14:35

Solus כתב:חלאס עם ה-Ad hominem, ההודעה שלי לא קשורה לכך שאני עדיין-בערך במערכת. והבחור לא דיבר על הקלות, ס"כ רצה לעבור בסיס. מה שזה גורר איתו כבר לא עומד על הנושא, אם היה אחד מלתתחילה.

מעבר לאד הומינם, הייתה גם התייחסות רצינית שאתה הרגשת בנוח להתעלם ממנה. אתה יכול להמשיך לטעון שזה שאתה בתוך המערכת לא מונע ממך להיות ענייני, אני לא חושב ככה ואני רוצה שידעו את זה.

לעבור בסיס דרך קב"ן = הקלה. לעבור בסיס בדרך אחרת = זה לא פורום צבא.

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 9 אורחים