זמן דרוש לקבלת פטור למלש"ב

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

אנוכי
יצירת קשר:

זמן דרוש לקבלת פטור למלש"ב

הודעהעל ידי אנוכי » 12 אפריל 2013 21:09

אני מלש"ב. יש לי פרופיל 45.
אני אמור להתגייס עוד ארבעה חודשים, וכל התהליכים שניסיתי על מנת לקבל את הפטור נכשלו.
עכשיו התחלתי לעבוד על הכיוון הנפשי: אני אציג את עצמי כסובל מהפרעת אישיות נרקיסיסטית (זה הרבה יותר קרוב לאמת מאשר נטיות אובדניות, ואני טוב בזה).
עוד מעט תהיה לי חוות דעת מפסיכולוג אזרחי.
עוד שלושה חודשים אני עתיד לטוס לאמריקה.
השאלה שלי היא: האם סביר להניח שאני אצליח לקבל פטור בתקופה זו? האם עלי לבטל את הטיסה בצער רב?
בתודה,
אנוכי
אורח

Re: זמן דרוש לקבלת פטור למלש"ב

הודעהעל ידי אורח » 13 אפריל 2013 07:12

איך בדיוק אתה הולך לשכנע את הקבן שההפרעה הזאת מפריעה לך לתפקד במסגרת? (אתה לא)
Solus
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Solus » 13 אפריל 2013 08:49

אורח כתב:איך בדיוק אתה הולך לשכנע את הקבן שההפרעה הזאת מפריעה לך לתפקד במסגרת? (אתה לא)

אפשר לשלב את החוות דעת עם הרים של מכתבים שמתארים את חייו עד כה, יש לי מַכר שיצא מהגיוס בכך שרכב על העובדה שהוא יצא מבית ספר ללמוד בעצמו (לימודי בית ואוניברסיטה פתוחה), אתה יכול להשלים את החסר לבד מה הוא בדיוק טען שם. בסופו של דבר זימנו אותו לראות קב"ן ולאחר חודש קיבל את הפתור.

אבל כעקרון, אין לאף אחד דרך לדעת אם תצליח לשכנע אותם או לא. במיוחד לא לנו, מכיוון שאין לנו בכלל מספיק מידע עודותיך. רק פיסת מידע אם אתה הולך על נרקסיסיזם : נרקסיסטים לא נוטים לדעת שהם נרקסיסטים, והם דוחים זאת בכל נפשם. תשתדל לכתוב על חייך כרצף של שאיפות גדולות, שליטה באחרים, וציפיות משונות שלא התממשו בשל סיבות כאלו ואחרות, או שהן כן התתמשו אך על חשבונם של אחרים שבסופו של דבר הביאו לקריסה של החיים החברתיים שלך בבית ספר -- ולאחר פגישה עם הפסיכולוג האזרחי, נודע לך שזה בשל "אישיות נרקסיסטית". תשלים לבד משם אם כבר לא כתבת את כל זה לבד.
אנוכי
יצירת קשר:

הודעהעל ידי אנוכי » 13 אפריל 2013 11:05

למיטב ידיעתי נותנים פטורים על סמך נרקיסיזם. להיפך, אני חושב שזה הרבה יותר אמין, כי:
א. כל המשתמטים תמיד הולכים על נטיות אובדניות, מה שאוטומטית מעלה חשדות אצל קב"נים.
ב. אני לא צריך ממש לשקר כדי לשחק נרקיסיסט, אלא רק להקצין את הדיבור שלי ולשים יותר דגש על "אני יותר חשוב מכל העולם" מאשר על להט אידיאולוגי. כל פרט שהם ינסו לאמת יימצא נכון.
חשבתי על העניין שנרקיסיסטים אינם מכירים בהיותם נרקיסיסטים, והתגובה שלי לזה תהיה: "אני לא מאמין ברפואת האלילים הזאת."
מכל מקום, השאלה שלי היא האם אפשר להצליח לקבל פטור בשלושה חודשים. כדאי לוותר על הטיסה כמה שיותר מוקדם אם זה הכרחי.
Solus
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Solus » 13 אפריל 2013 14:03

שאלה טובה, אם מישהו יכול לכתוב כמה זמן לקח לו לקבל פתור לפני הגיוס שלו שישתף איתנו.
על פי הידע שלי, זה עלול לקחת לפחות חודשיים. אך שוב, אין דרך טובה לדעת כמה זמן זה יכול לקחת.

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 11 אורחים