נפקדות של יום …

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

אדם חופשי
יצירת קשר:

נפקדות של יום …

הודעהעל ידי אדם חופשי » 10 אפריל 2013 07:55

ביום שני התחלתי את התפקיד של כפקיד אחרי שסופסוף קיבלתי מהקבן קהס ויצאתי מקרבי.
היום (רביעי) אני נפקד ומתכנן לחזור מחר בשביל לקבוע תור לקבן. השאלות שחי הן

1 מה יקרה לי אחרי יום של נפקדות ? יעשו לי משהו? במיוחד שאני התחלתי לתפקיד השבוע
2 אם כני יקבע תור לקבן, ועד שיגיע התור אני יהיה נפקד. יתנו לי את התור או שיבטלו לי ?
אורח

Re: נפקדות של יום …

הודעהעל ידי אורח » 10 אפריל 2013 11:21

אדם חופשי כתב:ביום שני התחלתי את התפקיד של כפקיד אחרי שסופסוף קיבלתי מהקבן קהס ויצאתי מקרבי.
היום (רביעי) אני נפקד ומתכנן לחזור מחר בשביל לקבוע תור לקבן. השאלות שחי הן

1 מה יקרה לי אחרי יום של נפקדות ? יעשו לי משהו? במיוחד שאני התחלתי לתפקיד השבוע
2 אם כני יקבע תור לקבן, ועד שיגיע התור אני יהיה נפקד. יתנו לי את התור או שיבטלו לי ?

1. כן, העונש יכול להיות מעצר\ריתוק\כלא. תלוי. אבל - אם תראה להם שזה נבע ממצוקה, אולי לא.
2. זה תלוי בנהלים במקום בו אתה הולך לקב"ן - אבל זה מה שיימנע את העונש.
אדם חופשי
יצירת קשר:

הודעהעל ידי אדם חופשי » 10 אפריל 2013 19:16

מחר כשאני חוזר , מה לעשות ? לבקש קבן ומה להגיד ?
(המטרה שלי לצאת מהבסיס הזה לאחד אחר , אני במג"ב ככה שאין הרבה קרובים לבית + להשיג קיצור שעות ועוד כמה חודשים גם לצאת מהצבא , אני לא יוצא בנתיים כי אמא שלי תגרש אותי מהבית, כמעט גירשה אותי כשירדתי מקרבי ...)

לבקש מהמפקד שיעזור לי להעביר אותי בסיס ? מה לומר לקבן ? חשבתי להגיד שאני מפחד שיחטפו אותי , ואני בחרדות שכל בנאדם שעובר ליידי מתכנן להכניס אותי לאוטו וליסוע , שאני רואה (באמת) צלב קרס על התחנת אוטובוס, כתוביות בערבית , "חמאס" "כשפלסטין בשטח ישראל במטח" "קוס אל יהודים" וכל מיני דברים כאלה ... יעזור לי ?

במקרה האחרון אני יעבור לחיל הירוק , אבל אני מעדיף מג"ב כי שם היחס מאוד שונה מצה"ל ,בצה"ל שמים עליך זין , במג"ב גם - אבל טיפה פחות
אורח

הודעהעל ידי אורח » 10 אפריל 2013 21:11

אדם חופשי כתב:מחר כשאני חוזר , מה לעשות ? לבקש קבן ומה להגיד ?
(המטרה שלי לצאת מהבסיס הזה לאחד אחר , אני במג"ב ככה שאין הרבה קרובים לבית + להשיג קיצור שעות ועוד כמה חודשים גם לצאת מהצבא , אני לא יוצא בנתיים כי אמא שלי תגרש אותי מהבית, כמעט גירשה אותי כשירדתי מקרבי ...)

לבקש מהמפקד שיעזור לי להעביר אותי בסיס ? מה לומר לקבן ? חשבתי להגיד שאני מפחד שיחטפו אותי , ואני בחרדות שכל בנאדם שעובר ליידי מתכנן להכניס אותי לאוטו וליסוע , שאני רואה (באמת) צלב קרס על התחנת אוטובוס, כתוביות בערבית , "חמאס" "כשפלסטין בשטח ישראל במטח" "קוס אל יהודים" וכל מיני דברים כאלה ... יעזור לי ?

במקרה האחרון אני יעבור לחיל הירוק , אבל אני מעדיף מג"ב כי שם היחס מאוד שונה מצה"ל ,בצה"ל שמים עליך זין , במג"ב גם - אבל טיפה פחות

במג"ב טיפה פחות? טוב לדעת... (זה נאמר בציניות רבה).

תקרא את ההודעה של SOLUS כאן:

viewtopic.php?f=2&t=14076
אורח

הודעהעל ידי אורח » 11 אפריל 2013 15:16

אורח כתב:
אדם חופשי כתב:מחר כשאני חוזר , מה לעשות ? לבקש קבן ומה להגיד ?

במג"ב טיפה פחות? טוב לדעת... (זה נאמר בציניות רבה).

תקרא את ההודעה של SOLUS כאן:

http://forum.newprofile.org/viewtopic.php?f=2&t=14076

תתפלא במגב לא מחזיקים בכח, בגלל הנפקדות של יום העיפו אותי לצהל …

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 6 אורחים