יציאה מהצבא עם קה״ס או 21 ?

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

אדם חופשי
יצירת קשר:

יציאה מהצבא עם קה״ס או 21 ?

הודעהעל ידי אדם חופשי » 25 מרץ 2013 16:43

אני שבועיים בצבא בתור טירון במשמר הגבול , אני רציתי לרדת ל גוב קל״ב. ביקשתי קבן נכנסתי לנוהל התאבדות והקבנית רצתה להביא לי 21 בלי יותר מידי שאלות. אני התעקשתי להישאר בצבא בשביל לרדת לגוב קלב ולא לעוף מהצבא ( אני רק שבועיים בצבא , עדיין לא יודע מה טוב לי ומה לא אז אני לא עושה החלטות קיצוניות)

בקיצור לשאלה :
אם אני יוצא מהצבא על קשיי הסתגלות , זה פוגע איכשהו בעתיד ? הקבנית אמרה שלא אבל אני רוצה להיות בטוח
עם מה עדיף לצאת? 21 או קה״ס?? ( בנתיים אני לא רוצה לצאת אבל אם כן אני צריך לדעת את המידע הזה )
ואיזה קה״ס יכול להביא לי גוב+קלב?
אורח

Re: יציאה מהצבא עם קה״ס או 21 ?

הודעהעל ידי אורח » 25 מרץ 2013 17:16

אדם חופשי כתב:אני שבועיים בצבא בתור טירון במשמר הגבול , אני רציתי לרדת ל גוב קל״ב. ביקשתי קבן נכנסתי לנוהל התאבדות והקבנית רצתה להביא לי 21 בלי יותר מידי שאלות. אני התעקשתי להישאר בצבא בשביל לרדת לגוב קלב ולא לעוף מהצבא ( אני רק שבועיים בצבא , עדיין לא יודע מה טוב לי ומה לא אז אני לא עושה החלטות קיצוניות)

בקיצור לשאלה :
אם אני יוצא מהצבא על קשיי הסתגלות , זה פוגע איכשהו בעתיד ? הקבנית אמרה שלא אבל אני רוצה להיות בטוח
עם מה עדיף לצאת? 21 או קה״ס?? ( בנתיים אני לא רוצה לצאת אבל אם כן אני צריך לדעת את המידע הזה )

שום קה"ס שתקבל לא מבטיח קבלת ג'וב שאתה רוצה, קל"ב וכו'. וגם אם פתאום תקבל, קח בחשבון שאם תשפט הקה"ס לא ישפיע על העונש.

אין עדיף ולא עדיף, קה"ס 60 הוא כנראה פטור על אי התאמה, יש מעסיקים שיראו בו פטור מוזר ויכולים לשאול עליו שאלות. יש גם מעסיקים שיראו ב21 שהוא פטור רפואי גם מוזר וגם ישאלו עליו שאלות. זה לא פשוט להגיע למצב בו אתה מקבל קה"ס 60.

כעקרון זה לא פוגע בעתיד, שניהם, אבל בפועל ישנה אפליה...
אורח

הודעהעל ידי אורח » 26 מרץ 2013 22:24

אורח כתב:
אדם חופשי כתב:אני שבועיים בצבא בתור טירון במשמר הגבול , אני רציתי לרדת ל גוב קל״ב. ביקשתי קבן נכנסתי לנוהל התאבדות והקבנית רצתה להביא לי 21 בלי יותר מידי שאלות. אני התעקשתי להישאר בצבא בשביל לרדת לגוב קלב ולא לעוף מהצבא ( אני רק שבועיים בצבא , עדיין לא יודע מה טוב לי ומה לא אז אני לא עושה החלטות קיצוניות)

בקיצור לשאלה :

שום קה"ס שתקבל לא מבטיח קבלת ג'וב שאתה רוצה, קל"ב וכו'. וגם אם פתאום תקבל, קח בחשבון שאם תשפט הקה"ס לא ישפיע על העונש.

אין עדיף ולא עדיף, קה"ס 60 הוא כנראה פטור על אי התאמה, יש מעסיקים שיראו בו פטור מוזר ויכולים לשאול עליו שאלות. יש גם מעסיקים שיראו ב21 שהוא פטור רפואי גם מוזר וגם ישאלו עליו שאלות. זה לא פשוט להגיע למצב בו אתה מקבל קה"ס 60.

אתה אומר שיש אפלייה על סמך נסיונך הרב האישי? ילד קוקסינל שבקושי עבד בעבודה וחצי בחיים שלו? איזה דפקט באמא שלך...
אורח

הודעהעל ידי אורח » 26 מרץ 2013 22:50

אורח כתב:
אורח כתב:

בקיצור לשאלה :

אתה אומר שיש אפלייה על סמך נסיונך הרב האישי? ילד קוקסינל שבקושי עבד בעבודה וחצי בחיים שלו? איזה דפקט באמא שלך...

שמעת פעם על "דרוש עובד אחריי שירות צבאי"? ויש המהדרים ב"שירות צבאי מלא?"
שלא לדבר על כך שבשירות ציבורי ובטחון ואבטחה שירות צבאי הוא חובה (יש מקרים בהם בשירות ציבורי זה לא חובה, או שמסתפקים בשירות אזרחי)

לא כל המקומות מפלים... אבל יש. וכן, זה גם מנסיון נאמר.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 27 מרץ 2013 19:05

"דרוש עובד אחריי שירות צבאי" = דרוש מישהו שלא ייעלם לצבא אחרי שהכשרנו אותו כמה חודשים.

"שירות צבאי מלא" = לא רוצים ערבים.

"בשירות ציבורי ובטחון ואבטחה שירות צבאי הוא חובה (יש מקרים בהם בשירות ציבורי זה לא חובה, או שמסתפקים בשירות אזרחי)" = נו אז תחליט יא ילד מפגר זה חובה או לא חובה?

יאללה ילד מפגר תמשיך להראות את הטמטום שלך ....
אורח

הודעהעל ידי אורח » 27 מרץ 2013 19:20

אורח כתב:"דרוש עובד אחריי שירות צבאי" = דרוש מישהו שלא ייעלם לצבא אחרי שהכשרנו אותו כמה חודשים.

"בשירות ציבורי ובטחון ואבטחה שירות צבאי הוא חובה (יש מקרים בהם בשירות ציבורי זה לא חובה, או שמסתפקים בשירות אזרחי)" = נו אז תחליט יא ילד מפגר זה חובה או לא חובה?

לא, לפעמים מדובר באפליית דווקא ערבים, אלה הם רוב המקרים, אבל יש גם מקרים בהם באמת יש דרישה לשירות צבאי מלא.

מה לא ברור? יש משרות ציבוריות שכן צריך בה שירות צבאי מלא (למשל בשירותי הבטחון) ויש משרות ציבוריות בהן זה פחות חשוב, ויכולים לקבל גם ללא שירות בכלל, או להסתפק במישהו שעשה שירות לאומי. זה לא סותר.
A In The UK

הודעהעל ידי A In The UK » 27 מרץ 2013 21:13

אורח כתב:
אורח כתב:"דרוש עובד אחריי שירות צבאי" = דרוש מישהו שלא ייעלם לצבא אחרי שהכשרנו אותו כמה חודשים.

לא, לפעמים מדובר באפליית דווקא ערבים, אלה הם רוב המקרים, אבל יש גם מקרים בהם באמת יש דרישה לשירות צבאי מלא.

מה לא ברור? יש משרות ציבוריות שכן צריך בה שירות צבאי מלא (למשל בשירותי הבטחון) ויש משרות ציבוריות בהן זה פחות חשוב, ויכולים לקבל גם ללא שירות בכלל, או להסתפק במישהו שעשה שירות לאומי. זה לא סותר.

פשוט חלומו של כל אחד לעבוד ב"תעשיית הביטחון".

אתה באמת חושב שהתעסוקה העיקרית היא שם? נראה לי אתה באמת ילד בן 17 כמו שאמר "אורח".
אורח

הודעהעל ידי אורח » 27 מרץ 2013 21:32

A In The UK כתב:
אורח כתב:

פשוט חלומו של כל אחד לעבוד ב"תעשיית הביטחון".

אתה באמת חושב שהתעסוקה העיקרית היא שם? נראה לי אתה באמת ילד בן 17 כמו שאמר "אורח".

האם אמרתי שזה חלומו של כל אחד? האם טענתי שזו התעסוקה העיקרית?

לא ברור לי איך הגעת לזה.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 30 מרץ 2013 14:02

אז עדיף 21 כי אז אני יכול להגיד שיצאתי מפציעה? כי אי התאמה לצהל משמע אי התאמה לרוב העבודות אז למה להם לקחת אותי ? אני צודק ?
אורח

הודעהעל ידי אורח » 30 מרץ 2013 14:19

אורח כתב:אז עדיף 21 כי אז אני יכול להגיד שיצאתי מפציעה? כי אי התאמה לצהל משמע אי התאמה לרוב העבודות אז למה להם לקחת אותי ? אני צודק ?

כעקרון כן... אתה גם לא חייב לענות למה יצאת.
במציאות גם אנשים עם אי התאמה מצאו עבודות והתמקצעו... ועם הזמן האפלייה הלכה ופחתה.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 30 מרץ 2013 23:33

אורח כתב:אז עדיף 21 כי אז אני יכול להגיד שיצאתי מפציעה? כי אי התאמה לצהל משמע אי התאמה לרוב העבודות אז למה להם לקחת אותי ? אני צודק ?

תגיד את האמת למה יצאת מפציעה? תגיד שנולדת מפגר ותביא תמונה משפחתית שייראו את הפרצוף של כל המשפגה המפגרת שלך ואז ישר יאמינו לך.......

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 9 אורחים