אישור המלצת קבן?

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

Jojo2
יצירת קשר:

אישור המלצת קבן?

הודעהעל ידי Jojo2 » 14 מרץ 2013 18:42

ראיתי קבן בפעם הראשונה לפני חודש אבל הוא לא נתן לי המלצה לשחרור. הוא הפנה אותי ישירות לפסיכיאטר
הפסיכיאטר דיבר איתי על יציאה מהצבא ואמר שהקבן צריך לדבר עם ההורים שלי, והפנה אותי בחזרה אל הקבן וראיתי בתחילת השבוע את הקבן ביחד עם אמא שלי. קיבלתי גימלים עד אותה פגישה,
היא שיתפה פעולה ובסוף הפגישה קיבלתי ממנו סוף סוף המלצה לשחרור אבל הוא אמר שהפסיכיאטר חייב לאשר אותה וקבע לי תור אל הפסיכיאטר שוב בשבוע הבא ואני בגימלים עד אותה הפגישה..
זה הרבה טרטור ואני לא ממש מבין למה , שמעתי על אנשים שקיבלו זימון ישירות לוועדה אחריי הפגישה עם הקבן,
זה הגיוני מה שקרה לי? ויותר חשוב מכאן אני מגיע בטוח לוועדה רפואית?
אורח

Re: אישור המלצת קבן?

הודעהעל ידי אורח » 14 מרץ 2013 19:31

Jojo2 כתב:ראיתי קבן בפעם הראשונה לפני חודש אבל הוא לא נתן לי המלצה לשחרור. הוא הפנה אותי ישירות לפסיכיאטר
הפסיכיאטר דיבר איתי על יציאה מהצבא ואמר שהקבן צריך לדבר עם ההורים שלי, והפנה אותי בחזרה אל הקבן וראיתי בתחילת השבוע את הקבן ביחד עם אמא שלי. קיבלתי גימלים עד אותה פגישה,
היא שיתפה פעולה ובסוף הפגישה קיבלתי ממנו סוף סוף המלצה לשחרור אבל הוא אמר שהפסיכיאטר חייב לאשר אותה וקבע לי תור אל הפסיכיאטר שוב בשבוע הבא ואני בגימלים עד אותה הפגישה..
זה הרבה טרטור ואני לא ממש מבין למה , שמעתי על אנשים שקיבלו זימון ישירות לוועדה אחריי הפגישה עם הקבן,
זה הגיוני מה שקרה לי? ויותר חשוב מכאן אני מגיע בטוח לוועדה רפואית?

הגיוני, תלוי במה שיקרה אצל הפסיכיאטר.
פרופילניק

Re: אישור המלצת קבן?

הודעהעל ידי פרופילניק » 15 מרץ 2013 11:55

בעיקרון פסיכיאטר צבאי הוא שנותן את ההמלצה הסופית לשחרור. ייתכן מאוד שיש חריגים, אבל בהרבה מקרים אכן פסיכיאטר צבאי הוא הממליץ - ואז הוועדה הרפואית מאשרת.

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 9 אורחים