רוצה 21 , לא יודע איך אני מתקדם מפה

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

GetMeOut
יצירת קשר:

רוצה 21 , לא יודע איך אני מתקדם מפה

הודעהעל ידי GetMeOut » 13 מרץ 2013 17:45

טוב ככה זה יהיה קצת ארוך אבל אני רוצה לפרט הכל שהותיקים שבפורום פה יוכלו להגיד לי מה אני יכול לדעתם לעשות
ככה :
אחרי כל מיני מחשבות וסיבות החלטתי שצבא זה לא בשבילי ואני רוצה לצאת על 21 (לא לברוח מהארץ או משהו ואז אי אפשר לחזור ...)
אני מלש"ב בקרוב בן 18 בכיתה י"ב
כשהלכתי לצו ראשון הייתי עצבני ולא ממש הייתי הדמות שכתוב בכל המדריכים שקראתי (טרגט , מדריך גונזו לקב"ניסט הצעיר) ופה באתר , אבל מצד שני עשיתי רק אימות נתונים ופסיכוטכני
באימות נתונים לא ממש שיתפתי איתה פעולה אמרתי לה שרע לי ואני לא אעשה צבא אבל אמרתי לה פרטים אמיתייים כי לא ידעתי שלא בודקים (למשל שאני בלימודים 5 אנגלית 5 מחשבים 5 ביולוגיה)
פסיכוטכני לא רציתי לעשות התנגדתי אמרתי לכל החיילות שם שאני פשוט אעשה אנטרים , הן אמרו לי לעשות את המבחן ושלא כדאי לי לעשות את זה כי זה יפגע בי
עשיתי אנטרים כמובן
שלחו לי צו שני והחלטתי שאני מכין את עצמי לראיון האישי
ראיינה אותי מילואמניקית שדיי אכלה את הסיפור שלי
החלטתי ללכת על הפרעות אכילה , שזה דבר טוב כי אין הרבה גברים כאלה (ואני רזה)
הסברתי למראיינת שהייתי שמן מגיל קטן וצחקו עליי והיום אני דוחף אצבעות להקיא ולוקח משלשלים , מדי פעם סמים , פעם אחת אקסטזי (ממידע פנימי שהגיע אליי , מספיק שתגידו שלקחתם אקסטזי פעם אחת ויש לכם פגישה בטוחה עם קב"ן) , כמובן שאני מקצר מאוד , הראיון איתה היה שעה ורבע בערך והייתי ממש בדמות .
הלכתי לבדיקות הרפואיות והסכמתי לעשות הכל חוץ מהבדיקה בה צריך להוריד חולצה (כי אני שמן ... לא רוצה שיראו לי את הבטן , אני לא מוריד חולצה ליד אנשים וכו') , עשו קצת בלאגנים , הראש מדור החתים אותי על זה שאני לא עושה את הבדיקה ואשא בהשלכות , אמרתי לרופאה גם שאני לוקח משלשלים כדי להיות מכוסה מבחינת הקב"ן
סיימתי והרופאה אמרה לי ללכת לברה"ן , קבעו לי שם תור לקב"ן (באותו רגע ששתי ושמחתי בלב) לעוד חודש בערך
שבועיים לפני הראיון התעדכן המידע עליי באתר 'עולים על מדים' - קב"א 45 דפ"ר 10 , הייתי מבסוט .
בראיון עם הקב"נית סיפרתי לה אותו דבר כמו בראיון אישי , כששאלה אותי על התאבדות אמרתי לה ש"אני מפחד איך אמא שלי תגיב ... אחרי כל הסיפור שהיה עם בן דוד שלי" כדי להראות על עבר במשפחה
הייתי ממש בדמות והיא השתכנעה
הפנתה אותי לפסיכיאטר
שוב חיכיתי חודש בערך עד לפגישה המיוחלת
ושם איכשהו זה פשוט לא עבד
נכנסתי , הייתי בדמות כמובן , הוא בקושי שאל שאלות , בקושי התעניין , ויצאתי משם לצערי תוך רבע שעה בערך בתחושה רעה
שלחו אותי משם לועדה רפואית , שוב לעשות את הבדיקות לעקמת , שוב לא הסכמתי ושוב החתימו אותי , הרופאה בועדה שאמרתי לה "מה זה משנה אם אוריד חולצה או לא , אני לא עושה צבא" אמרה לי "אני רואה שהפסיכיאטר המליץ על 64 אז כרגע אתה כן עושה צבא"
מאז התקשרו אליי איזה 3-4 פעמים לבוא לעשות את הבדיקה לעקמת , לא באתי וכרגע לפי מה שהבנתי אני תחת פקודת מעצר
בחודשים הקרובים אהיה בן 18 ואז צו המעצר יוכל להיכנס לתוקף
מבירורים פנימיים שעשיתי הנתונים שלי הם :
קב"א 45 , דפ"ר 10 , צד"כ 11 וקה"ס 41 או 43 (לא זוכר)

ונחזור לכותרת - איך אני מתקדם מפה ?!
חייב עזרה ורוצה לסיים עם זה כמה שיותר מוקדם כדי שבקיץ לא אהיה מוגבל מבחינת יציאה מהארץ
אורח

Re: רוצה 21 , לא יודע איך אני מתקדם מפה

הודעהעל ידי אורח » 13 מרץ 2013 18:24

GetMeOut כתב:טוב ככה זה יהיה קצת ארוך אבל אני רוצה לפרט הכל שהותיקים שבפורום פה יוכלו להגיד לי מה אני יכול לדעתם לעשות
ככה :
אחרי כל מיני מחשבות וסיבות החלטתי שצבא זה לא בשבילי ואני רוצה לצאת על 21 (לא לברוח מהארץ או משהו ואז אי אפשר לחזור ...)
אני מלש"ב בקרוב בן 18 בכיתה י"ב
כשהלכתי לצו ראשון הייתי עצבני ולא ממש הייתי הדמות שכתוב בכל המדריכים שקראתי (טרגט , מדריך גונזו לקב"ניסט הצעיר) ופה באתר , אבל מצד שני עשיתי רק אימות נתונים ופסיכוטכני
באימות נתונים לא ממש שיתפתי איתה פעולה אמרתי לה שרע לי ואני לא אעשה צבא אבל אמרתי לה פרטים אמיתייים כי לא ידעתי שלא בודקים (למשל שאני בלימודים 5 אנגלית 5 מחשבים 5 ביולוגיה)
פסיכוטכני לא רציתי לעשות התנגדתי אמרתי לכל החיילות שם שאני פשוט אעשה אנטרים , הן אמרו לי לעשות את המבחן ושלא כדאי לי לעשות את זה כי זה יפגע בי
עשיתי אנטרים כמובן
שלחו לי צו שני והחלטתי שאני מכין את עצמי לראיון האישי
ראיינה אותי מילואמניקית שדיי אכלה את הסיפור שלי
החלטתי ללכת על הפרעות אכילה , שזה דבר טוב כי אין הרבה גברים כאלה (ואני רזה)
הסברתי למראיינת שהייתי שמן מגיל קטן וצחקו עליי והיום אני דוחף אצבעות להקיא ולוקח משלשלים , מדי פעם סמים , פעם אחת אקסטזי (ממידע פנימי שהגיע אליי , מספיק שתגידו שלקחתם אקסטזי פעם אחת ויש לכם פגישה בטוחה עם קב"ן) , כמובן שאני מקצר מאוד , הראיון איתה היה שעה ורבע בערך והייתי ממש בדמות .
הלכתי לבדיקות הרפואיות והסכמתי לעשות הכל חוץ מהבדיקה בה צריך להוריד חולצה (כי אני שמן ... לא רוצה שיראו לי את הבטן , אני לא מוריד חולצה ליד אנשים וכו') , עשו קצת בלאגנים , הראש מדור החתים אותי על זה שאני לא עושה את הבדיקה ואשא בהשלכות , אמרתי לרופאה גם שאני לוקח משלשלים כדי להיות מכוסה מבחינת הקב"ן
סיימתי והרופאה אמרה לי ללכת לברה"ן , קבעו לי שם תור לקב"ן (באותו רגע ששתי ושמחתי בלב) לעוד חודש בערך
שבועיים לפני הראיון התעדכן המידע עליי באתר 'עולים על מדים' - קב"א 45 דפ"ר 10 , הייתי מבסוט .
בראיון עם הקב"נית סיפרתי לה אותו דבר כמו בראיון אישי , כששאלה אותי על התאבדות אמרתי לה ש"אני מפחד איך אמא שלי תגיב ... אחרי כל הסיפור שהיה עם בן דוד שלי" כדי להראות על עבר במשפחה
הייתי ממש בדמות והיא השתכנעה
הפנתה אותי לפסיכיאטר
שוב חיכיתי חודש בערך עד לפגישה המיוחלת
ושם איכשהו זה פשוט לא עבד
נכנסתי , הייתי בדמות כמובן , הוא בקושי שאל שאלות , בקושי התעניין , ויצאתי משם לצערי תוך רבע שעה בערך בתחושה רעה
שלחו אותי משם לועדה רפואית , שוב לעשות את הבדיקות לעקמת , שוב לא הסכמתי ושוב החתימו אותי , הרופאה בועדה שאמרתי לה "מה זה משנה אם אוריד חולצה או לא , אני לא עושה צבא" אמרה לי "אני רואה שהפסיכיאטר המליץ על 64 אז כרגע אתה כן עושה צבא"
מאז התקשרו אליי איזה 3-4 פעמים לבוא לעשות את הבדיקה לעקמת , לא באתי וכרגע לפי מה שהבנתי אני תחת פקודת מעצר
בחודשים הקרובים אהיה בן 18 ואז צו המעצר יוכל להיכנס לתוקף
מבירורים פנימיים שעשיתי הנתונים שלי הם :
קב"א 45 , דפ"ר 10 , צד"כ 11 וקה"ס 41 או 43 (לא זוכר)

ונחזור לכותרת - איך אני מתקדם מפה ?!
חייב עזרה ורוצה לסיים עם זה כמה שיותר מוקדם כדי שבקיץ לא אהיה מוגבל מבחינת יציאה מהארץ

יש לך חוות דעת מפסיכיאטר אזרחי?
חתול

הודעהעל ידי חתול » 13 מרץ 2013 18:29

סיפור נחמד. אגב, כל הכבוד על הצד"כ, 11 זה מאוד מאוד נמוך.
בכל מקרה, אם אתה רוצה לקצר תהליכים באופן משמעותי, תביא להם חוות דעת מפסיכולוג או פסיכיאטר. או לחילופין אתה יכול לבחור בדרך הקשה יותר, להתייצב בלשכה ולעשות בעיות. בסביבות השנים 2005-2001 הרבה היו משתחררים פחות או יותר באופן דומה לסיפור שלך. יש לך סעיף נפשי וקה"ס גבוהים ככה שהדרך החוצה לא תהיה יותר מדי קשה.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 13 מרץ 2013 19:49

הלוואי שגם לי היה את השכל ללחוץ הכל אנטרים.
הפקודות מעצר זה סתם חארטה אתה יכול להתעלם מזה.

תפקסס להם חוות דעת עד שיקבעו לך שוב תור, אתה יכול לשחק על זה שאתה לא יכול לאכול כשאחרים מסתכלים עליך וכו', ואתה כל הזמן חושב שצוחקים עליך. אתה צריך להראות שאתה לא יכול לתפקד במסגרת צבאית. תגיד שהפסקת ללכת לביתספר קבוע בגלל זה וכו (לא בודקים כלום, רק תתאם גרסאות עם ההורים).

בהצלחה. :mrgreen:
אורח

הודעהעל ידי אורח » 13 מרץ 2013 20:44

חתול כתב:סיפור נחמד. אגב, כל הכבוד על הצד"כ, 11 זה מאוד מאוד נמוך.
בכל מקרה, אם אתה רוצה לקצר תהליכים באופן משמעותי, תביא להם חוות דעת מפסיכולוג או פסיכיאטר. או לחילופין אתה יכול לבחור בדרך הקשה יותר, להתייצב בלשכה ולעשות בעיות.

מה הכוונה להתייצב בלשכה ולעשות בעיות ?

אורח כתב:
GetMeOut כתב:יש לך חוות דעת מפסיכיאטר אזרחי?

רציתי לשאול בנושא הזה - אני חייב ללכת פרטי ?
אפשר פשוט לבקש מהרופא משפחה שלי תור לפסיכיאטר ?
אצל הפסיכיאטר האזרחי אני צריך לשחק אותה כמו ששיחקתי אותה אצל הפסיכיאטר הצבאי ?
Solus
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Solus » 13 מרץ 2013 21:00

אתה יכול טכנית יכול לקבוע תור ב'כללית', רק שזה יקח זמן מה להתגשם כנגד גורם פרטי שיכול לראות אותך תוך פחות שבוע.
לא ככל שאני יודע, זה לא עניין של הפנייה.
כן. כמובן שלפסיכי / פסיכולוג פרטי אין סיבה להיות עוין כלפיך כמו מרבית הקבנים שחושבים שאתה בא אליהם כדי לזיין להם במוח, אצליהם אתה לקוח משלם והם רוצים לעזור לך. משמע שאתה בהחלט צריך להציג את ה"קשיים" שלך כלפי חוץ, אך עדיף להימנע מלזרוק כיסאות. ;)
GetMeOut
יצירת קשר:

הודעהעל ידי GetMeOut » 14 מרץ 2013 09:10

מישהו יכול אולי להמליץ לי על פסיכולוג/פסיכיאטר טוב מהמרכז ? אם יש אחד שמקבל דרך הכללית - אדרבא
אורח

הודעהעל ידי אורח » 14 מרץ 2013 09:34

GetMeOut כתב:מישהו יכול אולי להמליץ לי על פסיכולוג/פסיכיאטר טוב מהמרכז ? אם יש אחד שמקבל דרך הכללית - אדרבא

אין אפשרות לעשות דבר כזה על גבי הפורום. כל שעלייך לעשות הוא לחפש מישהו שיסכים לתת חוות דעת אחריי פגישה אחת ובמחיר סביר.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 05 דצמבר 2013 11:44

יש מספר פסיכולוגים ממש טובים אפשר למצוא בגוגל, אבל בשביל 21 צריך פסיכיאטר :)

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 10 אורחים