עזרה|אני חייב עזרה למצוא דרך לא להתגייס

פורום פרופיל חדש פורומים רשת הליווי לסרבנים ונמנעים עזרה|אני חייב עזרה למצוא דרך לא להתגייס

מוצגות 7 תגובות – 1 עד 7 (מתוך 7 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • #108270 הגב
    Eduard.Gur
    חבר

אהלן
    אוקיי אז אני יתחיל בסיפור קצר על עצמי ועל מצבי
    אז ככה תאריך הלידה שלי הוא 22.8.1991 ותאריך הגיוס שלי נכון להיום הוא 10.8.2010 לאחר שדחיתי אותו פעמיים כדי לסיים לימודי הסמכה(הלימודים היו ללא אישור ראשוני מהצבא)
    החלטתי סופית שאני לא רוצה להתגייס כבר לפני זמן מה ולצערי הרב רק היום מצאתי את האתר הזה ואת הרעיון הכל כך הגיוני שמאחריו,
    אז המצב שלי הוא כזה אני לאחרונה סיימתי את לימודי במכללה לקבלת הסמכה מטעם מיקרוסופוט(MCITP), הצלחתי לדחות פעמיים את השירות כדי לסיים את הלימודים,
    עכשיו הצבא לא מעוניין להתייחס בכלל להסמכה שנחשבת מעוד בעולם המחשבים ולומדים אותה גם בקורסים רבים בצבא,חוץ מזה לא סיימתי 12 שנות לימוד גם לאחר שניסיתי לסיים או אותם באנקורי בית צפר מאוד חופשי – יש לי בעיה קשה עם מסגרות במיוחד כאלה כמו הצבא שמתיחסים לאנשים כמו לזבל שבא בכמויות ולא נגמר ואפשר לעשות איתו כל מה שרוצים.
    חוץ מזה יש לי בעיות כלכליות בבית ולאחר מדור פרט הוחלט שהנושא יטופל רק לאחר גיוסי, כרגע המצב הוא שהמשכורת שלי היא המשכורת העיקרית בבית ובלעדיה לא נוכל לשלם אפילו שכר דירה(שלא נדבר על מים חשמל ואוכל..).
    בתחילת השנה מצאתי מקום עבודה שאני יוכל להשאר בו בכל מצב ואני כרגע מאוד מרוצה ומאוד מעוניין להישאר פה(גם מבחינה כלכלית וגם מבחינת התקדמות בחיים).

זה הכול אני חושב אני ישמח לענות על עוד שאלות אם החסרתי משהו
    בכל מקרה אני ממש חייב עזרה אני כל לא יודע מה לעשות
    תודה רבה רבה לכל העוזרים

#173612 הגב
    Spor
    חבר

אדי גררו? חשבתי שהוא נשכח מזמן.
    בכ"א,
    הצעה שלי – תעיין בפורום. יש פה לא מעט אנשים במצב שלך,
    אתה כרגע מלש"ב [מועמד לשירות בטחוני], והמטרה שלך היא לקבל פרופיל 21 לפני הגיוס.
    תדפדף, תקרא, תשווה בין המקרים.
    לכל שאלה נוספת או פרטים שתרצה להוסיף – אתה מוזמן להגיב כאן וננסה לעזור.
    שיהיה בהצלחה.

#173613 הגב
    Anonymous
    חבר

שלום לך,

תראה לפי איך שאני רואה את זה יש לך שתי אופציות

האחת לפנות למשרד הרווחה ולמדור הפרט ולקבל עזרה כספית כשאתה משרת בצה"ל.

והשניה לעשות את הכל כדי לא להתגייס ולהמשיך לעבוד, ובכל זאת להפנות את אמא שלך למשרד הרווחה כי אין מצב שהבן יפרנס את כל המשפחה כשהוא בן 18~19 ולפני צבא.
    המדינה שלנו אולי דפוקה אבל אבטלה ואולי עוד כמה תשלומים אמא שלך רשאית לקבל.

לדעתי ועם כל הכבוד האפשרי כדאי לך לשנות את הגישה שלך, כי לפי מה שאני רואה אתה יחסית מיואש ומרגיש כאילו אבדו כל האופציות, תמיד יש עוד אפשרויות ואסור לך לאבד תקווה בשום דבר.
    במקרה הכי גרוע בעולם אתם תקבלו דמי אבטלה שהם לא גבוהים ולא מכבדים מישהו עם הציפיות שלך לעבוד במיקרוסופט או כדומה, ואתה תשרת שלוש שנים במסגרת שאתה אולי מתקשה לאהוב, לפי הפוסט שלך לא ראיתי שאתה לא מעונין בגיוס או שאתה מעוניין להשתחרר על נפשי. אם אתה כן אין לך מה להתבייש ופשוט תגיד לנו את זה.

ואת האמת אני לא הייתי רוצה שמישהו יגיב לי ככה באשכול שאני פותח, אבל אתה נראה לי מאוד מבולבל ואני פשוט מנסה לתת לך תגובה בונה.

#173620 הגב
    Eduard.Gur
    חבר

SPOR
    תודה אני יתחיל לעבור פה על הפורום.

אורח
    דבר ראשון כל תגובה היא טובה כי אני חייב לסדר את הראש,אז תודה.
    דבר שני אני ממש לא מיואש בצורה כזאת קשה, אני פשוט מציג את העובדות איך שהן עכשיו.

בנוסף אני מעדיף להשתחרר על פרופיל 24 ( אי התאמה אם שמעתי נכוןן) אם אפשר, אם לא 21 זאת בהחלט אפשרות שאני לקוח בחשבון. 

ועוד כמה תיקונים קטנים
    אני לא מעוניין לעבוד במיקרוסופט, כרגע יש לי תעודה של מיקרוסופט(MCITP) שאני מוסמך להקים ולעבוד עם שרתי 2008 וכדומה.

ובכל מקרה להתגייס זאת כבר ממש לא אפשרות בישבילי
    אז אני מחכה לעוד תגובות עם עוד אפשרויות ובנתיים אני יעבור עוד על הפורום אז תודה לכל מי שהגיב עד עכשיו
    יום טוב

#173621 הגב
    קופיקו
    חבר

אדוארד יקירנו
    תיקון קל :
    כל חייל\מלש"ב שמקבל פטור משירות = פרופיל 21 (גם אי התאמה !)
    פרופיל 24 הוא פרופיל זמני בלבד ללא קשר לסיבתו (נפשי, רפואי וכו)

אנשים שיוצים מהצבא על אי התאמה בדר"כ מבלים כמה חודשים טובים בכלא הצבאי, לכן אני ממליץ לך ללכת על פטור נפשי

#173624 הגב
    Eduard.Gur
    חבר
    quote קופיקו:

אדוארד יקירנו
    תיקון קל :

אנשים שיוצים מהצבא על אי התאמה בדר"כ מבלים כמה חודשים טובים בכלא הצבאי, לכן אני ממליץ לך ללכת על פטור נפשי

אוקיי הבנתי
    תודה רבה!

#173626 הגב
    Spor
    חבר
    quote קופיקו:

אדוארד יקירנו
    תיקון קל :

תיקון קל 2:
    אי התאמה לא קשורה ל-21.
    ישנו סעיף בפרופיל 21 שנקרא אי התאמה אישיותית,
    אבל כל תהליך האי התאמה, של כלא ו-ועדה, לא קשור לפרופיל.

מוצגות 7 תגובות – 1 עד 7 (מתוך 7 סה״כ)
מענה ל־עזרה|אני חייב עזרה למצוא דרך לא להתגייס
פרטים:

אנחנו זקוקות לתרומתך!

באמצעות:

או העברה בנקאית:

פרופיל חדש
בנק הפועלים (קוד 12)
סניף ראשי רמת השרון (קוד 630)
חשבון מספר 421120
IBAN IL210126300000000421120

פרופיל-חדש-לוגו