טיפול תרופתי -קבן !

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

noman21
יצירת קשר:

טיפול תרופתי -קבן !

הודעהעל ידי noman21 » 04 מרץ 2013 23:40

וואייי הייתי היום אצל הקבן המסריח שלנו בבסיס ואמרתי לו בגדול ששום דבר לא יעזור ואני צריך להשתחרר ואהה ודהה , אפילו לא התגלחתי יומיים ליפני הפגישה הזאת ואמרתי לו גם שיש לי בעיות בבית ואבא שלי במצב בריאותי לא טוב והוא יכול להתעוור וזה משפיע שלי מאודד וירד לי התאבון .מחשבות אובדניות וכו וכו...
עכשיו קלטתי שהבן זונה לא יביא לי כלום ורק יהיה "אוזן קשבת" אז הסכמתי בסוף לטיפול תרופתי כי לא רציתי שהוא יזרוק אותי לעוד חודש בלי כלום
עכשיו הוא אמר שהוא מפנה אותי לרופא בחר"פ צריפים שיביא לי את הכדורים....שהוא אומר רופא הוא מתכוון פסיכיאטר או שזה פשוט ללכת לבית מרקחת ולקחת אותם ?....ואם זה פסיכיאטר אז אפשר להגיד לו בפגישה איתו שאתה לא רוצה בסוף כדורים כי בדקתה על זה ואתה פוחד מההשפעות או שהוא אפילו לא יטרח לדבר איתי בכלל ורק יזרוק לי את המירשם....יש מצב שאם אני יסרב לכדורים ויגיד לו על המחשבות האובדניות הוא ירצה לשחרר אותי או לאשפז אותי (לא איכפת לי לאיתאשפז זה מקדים לי את השחרור וזה חוויה לישון בבית חולים ולדעת שאתה מקדם תהליכים) ?

בגדול: האם בהפניה לצורך כדורים אפשר גם ליסחוט הקלות תוך כדי והאם זה חובה ליפגוש פסיכיאטר ליפני ?
אורח

Re: טיפול תרופתי -קבן !

הודעהעל ידי אורח » 05 מרץ 2013 09:11

noman21 כתב:וואייי הייתי היום אצל הקבן המסריח שלנו בבסיס ואמרתי לו בגדול ששום דבר לא יעזור ואני צריך להשתחרר ואהה ודהה , אפילו לא התגלחתי יומיים ליפני הפגישה הזאת ואמרתי לו גם שיש לי בעיות בבית ואבא שלי במצב בריאותי לא טוב והוא יכול להתעוור וזה משפיע שלי מאודד וירד לי התאבון .מחשבות אובדניות וכו וכו...
עכשיו קלטתי שהבן זונה לא יביא לי כלום ורק יהיה "אוזן קשבת" אז הסכמתי בסוף לטיפול תרופתי כי לא רציתי שהוא יזרוק אותי לעוד חודש בלי כלום
עכשיו הוא אמר שהוא מפנה אותי לרופא בחר"פ צריפים שיביא לי את הכדורים....שהוא אומר רופא הוא מתכוון פסיכיאטר או שזה פשוט ללכת לבית מרקחת ולקחת אותם ?....ואם זה פסיכיאטר אז אפשר להגיד לו בפגישה איתו שאתה לא רוצה בסוף כדורים כי בדקתה על זה ואתה פוחד מההשפעות או שהוא אפילו לא יטרח לדבר איתי בכלל ורק יזרוק לי את המירשם....יש מצב שאם אני יסרב לכדורים ויגיד לו על המחשבות האובדניות הוא ירצה לשחרר אותי או לאשפז אותי (לא איכפת לי לאיתאשפז זה מקדים לי את השחרור וזה חוויה לישון בבית חולים ולדעת שאתה מקדם תהליכים) ?

בגדול: האם בהפניה לצורך כדורים אפשר גם ליסחוט הקלות תוך כדי והאם זה חובה ליפגוש פסיכיאטר ליפני ?

לא.

טעות אחת שעשית: דיברת יותר מדי. עצוב להגיד אבל חייך האישיים לא מעניינים אותו. כנראה שדיברת על חשבון הצגת סימפטומים.
טעות נוספת, קריטית יותר: הסכמת לטיפול תרופתי.

אתה א. לא אמור לתפקד במערכת, בכלל.
ב. אמור להוציא חוות דעת ממטפל פרטי או ממיון.
ג. לא משתף פעולה עם טיפולים של הקב"ן, אלא מכוון את התהליך אל השחרור בעצמך, תוך כדי הבהרה ששום דבר חוץ משחרור לא יעזור.
ד. אם אחריי כל זה הקב"ן לא משחרר, קודם כל מראש אל תצפה לשחרור ואל תתן לזה להשפיע עלייך, אבל גם אם לא שוחררת אתה יכול להתחיל נוהל, לעשות נפקדות וללכת לברה"ן\ירפ"א, להקצין את המצוקה, להוציא חוו"ד נוספת..
noman21
יצירת קשר:

הודעהעל ידי noman21 » 05 מרץ 2013 18:22

אז בעצם אתה אומר שאין טעם ללכת לפגישה כי זה רק בישביל לקבל כדורים או שללכת ולסרב שם לכדורים ?
דרך אגב היום יצא לי להציץ במחשב של המפקדת שלי על המייל שהקבן שלך לה והיה כתוב "החייל הופנה לבדיקה פסיכיאטרית"....אז אני לא יודע אם זה רק בישביל כדורים או לא... וגם ראיתי שכתוב ממצאי הפגישה:החייל סובל ממצוקה בלה בלה.... לא הספקתי ליראות את ההמשך
נו אז מה לעשות ללכת או שאין טעם ?
אורח

הודעהעל ידי אורח » 05 מרץ 2013 18:54

noman21 כתב:אז בעצם אתה אומר שאין טעם ללכת לפגישה כי זה רק בישביל לקבל כדורים או שללכת ולסרב שם לכדורים ?
דרך אגב היום יצא לי להציץ במחשב של המפקדת שלי על המייל שהקבן שלך לה והיה כתוב "החייל הופנה לבדיקה פסיכיאטרית"....אז אני לא יודע אם זה רק בישביל כדורים או לא... וגם ראיתי שכתוב ממצאי הפגישה:החייל סובל ממצוקה בלה בלה.... לא הספקתי ליראות את ההמשך
נו אז מה לעשות ללכת או שאין טעם ?

לא יודע, זו החלטה שלך. אחריי מה שראית, לדעתי כדאי שתלך, אבל כמובן שעדיף לא להסכים לטיפול.
noman21
יצירת קשר:

הודעהעל ידי noman21 » 05 מרץ 2013 19:15

טוב סבבה נלך נראה מה יהיה..
תודה בכל זאת על היעוץ.
ערב טוב
אורח

הודעהעל ידי אורח » 07 מרץ 2013 18:31

עדכון: מתברר שהפגישה עם הפסיכיאטר תהיה בבסיס שלי כך הבנתי היום . זה לא טוב לי הקבן והפסיכי יכולים להיות חברים ואני ידפק מזה אוף! טוב נקווה לפחות להורדת פרופיל , תגידו טיפול תרופתי מוריד פרופיל נפשי ??
אורח

הודעהעל ידי אורח » 07 מרץ 2013 18:38

אורח כתב:עדכון: מתברר שהפגישה עם הפסיכיאטר תהיה בבסיס שלי כך הבנתי היום . זה לא טוב לי הקבן והפסיכי יכולים להיות חברים ואני ידפק מזה אוף! טוב נקווה לפחות להורדת פרופיל , תגידו טיפול תרופתי מוריד פרופיל נפשי ??

לא בהכרח. ומה אכפת לך "שהם יכולים להיות חברים?"
noman21
יצירת קשר:

הודעהעל ידי noman21 » 07 מרץ 2013 20:43

למה אכפת לי.... כי הקבן הבן זונה יגיד לפסיכיאטר "בלה בלה המצב שלו לא מצדיק שחרור שמע אני מכיר אותו וכו כו..."
אורח

הודעהעל ידי אורח » 07 מרץ 2013 20:47

noman21 כתב:למה אכפת לי.... כי הקבן הבן זונה יגיד לפסיכיאטר "בלה בלה המצב שלו לא מצדיק שחרור שמע אני מכיר אותו וכו כו..."

מה אכפת לך מה הוא אומר? כן, זה משפיע, תתעלם מזה ותדאג שהפסיכיאטר יבין שהמצב כן מצדיק למרות חוות דעת שלילית מהקב"ן.
vishskin
יצירת קשר:

הודעהעל ידי vishskin » 09 מרץ 2013 18:02

קבנים לא מכתיבים לפסיכיאטר מה לעשות ובכל מקרה הדעה ברירת מחדל שלהם זה שאתה שקרן ושהמצב שלך לא מצדיק שחרור ככה שהקבן לא יכול לעשות את זה יותר גרוע.
אל תדאג כולם משתחרים וזה כולל גם אותך, אם לא בפגישה הזאת אז בבאה הכל בסדר אל תדאג. התמדה = שחרור.
noman21
יצירת קשר:

הודעהעל ידי noman21 » 12 מרץ 2013 18:14

עדכון: הייתי היום אצל הפסיכיאטר והופתעתי.. הוא אפילו לא שאל אותי על טיפול תרופתי
רק שאל אותי שאלות על מה רע לי ומה הייתי רוצה לשנות אמרתי לו שאני כבר לא מסוגל להיות במערכת הזאת בתנאים הקיימים ואני רוצה להישחרר
והוא אמר לי מה הייתה רוצה לשנות מה אתה רוצה לקבל שתקתי במשך דקה (יש להגיד שייסמתי כמעט את כל טרגט 21 בפגישה הזאת אפילו אמרתי לו שעשיתי לעצמי כוויה ביד בישביל לא להיות בבסיס ) ואמרתי לו לא יודע ......מילמלתי לו בסיס קרוב...פחות שעות.... -עכשיו זה היה ניראה לי טעות איומה..מראה על חוסר החלטיות וכו...אבל ממש ממש התנהגתי כמו טרגט ואמרתי לו גם על ההתחלה שאני רוצה לצאת.
ואז בסוף אחרי שהוא מקליד במחשב במשך שעה כמעט הוא הדפיס לי דף "חוד למפקד" כך קוראים לדף
והמלצות: המשך טיפול אצל גורמי ברהן\מעכב ברהן .
עכשיו אחרי שהוא הביא לי תדף הוא אמר אל תידאג אני יראה מה אפשר לעשות ואני ידאג שהקבן יחזור אליך ...........?????????
WTF מה אני עושה עכשיו אני לא יחכה עכשיו עוד חודש לעוד פגישה עם הקבן אני ישתגע אני יברח! ומה קיבינימט החוד למפקד הזה מה זה בכלל ?
אולי לחכות יומיים שלושה ליראות אם הקבן יתקשר להודיע לי על שינוי פרופיל ,ועדה\הקלות וכו.?
אני ממש סובל כאן אוףף!!! כל החיילים הערסים הדפרים!! שעובדים על הקבן מקבלים מה שהם רוצים ואני שיש לי באמת בעיה עושים לי תמוות!(פשוטו כמשמעו)
שתמות כל המערכת הזאת. :evil:
אורח

הודעהעל ידי אורח » 12 מרץ 2013 18:38

noman21 כתב:עדכון: הייתי היום אצל הפסיכיאטר והופתעתי.. הוא אפילו לא שאל אותי על טיפול תרופתי
רק שאל אותי שאלות על מה רע לי ומה הייתי רוצה לשנות אמרתי לו שאני כבר לא מסוגל להיות במערכת הזאת בתנאים הקיימים ואני רוצה להישחרר
והוא אמר לי מה הייתה רוצה לשנות מה אתה רוצה לקבל שתקתי במשך דקה (יש להגיד שייסמתי כמעט את כל טרגט 21 בפגישה הזאת אפילו אמרתי לו שעשיתי לעצמי כוויה ביד בישביל לא להיות בבסיס ) ואמרתי לו לא יודע ......מילמלתי לו בסיס קרוב...פחות שעות.... -עכשיו זה היה ניראה לי טעות איומה..מראה על חוסר החלטיות וכו...אבל ממש ממש התנהגתי כמו טרגט ואמרתי לו גם על ההתחלה שאני רוצה לצאת.
ואז בסוף אחרי שהוא מקליד במחשב במשך שעה כמעט הוא הדפיס לי דף "חוד למפקד" כך קוראים לדף
והמלצות: המשך טיפול אצל גורמי ברהן\מעכב ברהן .
עכשיו אחרי שהוא הביא לי תדף הוא אמר אל תידאג אני יראה מה אפשר לעשות ואני ידאג שהקבן יחזור אליך ...........?????????
WTF מה אני עושה עכשיו אני לא יחכה עכשיו עוד חודש לעוד פגישה עם הקבן אני ישתגע אני יברח! ומה קיבינימט החוד למפקד הזה מה זה בכלל ?
אולי לחכות יומיים שלושה ליראות אם הקבן יתקשר להודיע לי על שינוי פרופיל ,ועדה\הקלות וכו.?
אני ממש סובל כאן אוףף!!! כל החיילים הערסים הדפרים!! שעובדים על הקבן מקבלים מה שהם רוצים ואני שיש לי באמת בעיה עושים לי תמוות!(פשוטו כמשמעו)
שתמות כל המערכת הזאת. :evil:

באמת עשית טעות.
תתחיל את התהליך מחדש.
noman21
יצירת קשר:

הודעהעל ידי noman21 » 12 מרץ 2013 18:46

איך מחדש?! הקבן יגיד לי הפסיכיאטר לא מצא כלום בלה בלה.... לא מצדיק להפנות אותך אליו שוב (וזה במידה והוא באמת לא עזר לי ולא ישנו לי תפרופיל )
ומכאן זה רק נוהל התאבדות או פנייה למיון או אשפוז זה הדברים היחידם עכשיו שיכולים לשחרר אותי או להקצין את הבעיה......
אני מקווה שהוא באמת התכוון לזה שהוא אמר אל תדאג אני יראה מה אני יכול לעשות ולא סתם ניפנף אותי.
Solus
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Solus » 13 מרץ 2013 21:51

הליכי העולם מכתיבים שכל דבר קורה במידת רמת החשיבות שנמצאת בידי המבצע. זה אומר שכדי שמשהו יקרה; עליך לדאוג שאתה הדבר הראשון שכל גורם רלוונטי חושב עליו ברגע שהם יוצאים מהמיטה. לגבי הקבן, אתה יכול לנדנד להם בכך שאתה מגיע לחדרים שלהם, תשאל אותם ותדרוש מהם , בדחיפות, מה המצב וזרזו בכל אמצעים שאתה יכול לדמיין, שלא יובילו אותך לכלא כמובן. <:
באותה מידה רצוי שהסגל שלך יהיה לצידך, זה תמיד טוב שיש לך משהו שעושה עבורך את הנידנודים, משמע שרצוי שתשיג חוות דעת מפסיכולוג, פסיכיאטר פרטי או מיון פסיכיאטרי. אתה יכול לקבל הפניה מביקורופא.
noman21
יצירת קשר:

הודעהעל ידי noman21 » 13 מרץ 2013 23:45

Solus כתב:הליכי העולם מכתיבים שכל דבר קורה במידת רמת החשיבות שנמצאת בידי המבצע. זה אומר שכדי שמשהו יקרה; עליך לדאוג שאתה הדבר הראשון שכל גורם רלוונטי חושב עליו ברגע שהם יוצאים מהמיטה. לגבי הקבן, אתה יכול לנדנד להם בכך שאתה מגיע לחדרים שלהם, תשאל אותם ותדרוש מהם , בדחיפות, מה המצב וזרזו בכל אמצעים שאתה יכול לדמיין, שלא יובילו אותך לכלא כמובן. <:
באותה מידה רצוי שהסגל שלך יהיה לצידך, זה תמיד טוב שיש לך משהו שעושה עבורך את הנידנודים, משמע שרצוי שתשיג חוות דעת מפסיכולוג, פסיכיאטר פרטי או מיון פסיכיאטרי. אתה יכול לקבל הפניה מביקורופא.

חשבתי לעשות נפקדות של יום אחד ללכת באותו ערב למיון להוציא חוות דעת ולחזור למחרת לבסיס ולהגיד שהייתי במצוקה ממושכת שהיתפוצצה באותו יום
שכבר לא יכולתי יותר.... ולקוות לטוב (יש להדגיש שהנגררת שלי-תיק אישי של הצבא-נקייה ואין לי שום נפקדויות סירובי פקדות למינהם) אתם חושבים זה יכול לעזור...? גם אם אני יקבל ריתוק רק מהדיכאון של לישון בבסיס ולישמוע 14 ריתוק 7 ריתוק אני יתחרפן להם שם.

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־ 16 אורחים