צריך עזרה בלשנות שיבוץ

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

amitamit
יצירת קשר:

צריך עזרה בלשנות שיבוץ

הודעהעל ידי amitamit » 03 מרץ 2013 10:08

שיבצו אותי לטכני חיל אוויר עוד לפני שהגעתי לבקום בגלל שלמדתי אלקטרוניקה בתור מגמה בבית ספר בכתה י-יא והתפקיד הזה לא מתאים לי מבחינת יציאות 11-3 בדרכ בבקום סירבתי להתפנות והקבן שלח אותי באותו יום הביתה ולמחרת היה לי פגישה נוספת שהחליטו שיש לי קהס 41 ואני עדיין כשיר לשיבוץ שלי ברחתי הביתה ואמרו לי שאם אני יחזור עד יום ראשון לא ישפטו אותי על זה,אבל ביום ראשון שוב סירבתי לכן שלחו אותי למשפט וכלא ל10יום שחזרתי נתנו לי טירונות כלל צהלית אבל אני עדיין משובץ לתפקיד הזה אני היום חוזר לטירונות ונשאר לי השבוע הזה ושבוע הבא ואז כנראה יתנו לי סיפוח לטכני ואני חייב לצאת מיזה ביקשתי קבן גם בטירונות כבר לפני שבועיים ורק אומרים לי שעדיין אין תאריך אין מצב שאני יגיע לתפקיד הזה אני לא יודע מה לעשות אין עם מי לדבר אני חייב לצאת מהתפקיד הזה לכמעט כל דבר אחר עם יציאות קצת יותר טובות זה מדכא אותי ובעייתי מדי בישבילי אני פרופיל 97 קבא 46 דפר 30 מישהו יכול לעזור לי מה אפשר לעשות כבר יש לי נטיות אובדניות מהצבא הזה אני באתי בגישה הכי טובה שיכולה להיות ופשוט מתעלמים מימני וזרקו אותי בתפקיד שהכי לא מתאים לי בלי להתחשב ובלי להציע שום דבר אחר

הבנתי שהלגביר את הקהס זה מה שיעזור לי אפשר עצות באיך לעשות את זה לפני שמכריחים אותי להתחיל קורסים כי אחרי קורסים לא מוותרים על אנשים בקלות
אורח

Re: צריך עזרה בלשנות שיבוץ

הודעהעל ידי אורח » 03 מרץ 2013 10:48

amitamit כתב:שיבצו אותי לטכני חיל אוויר עוד לפני שהגעתי לבקום בגלל שלמדתי אלקטרוניקה בתור מגמה בבית ספר בכתה י-יא והתפקיד הזה לא מתאים לי מבחינת יציאות 11-3 בדרכ בבקום סירבתי להתפנות והקבן שלח אותי באותו יום הביתה ולמחרת היה לי פגישה נוספת שהחליטו שיש לי קהס 41 ואני עדיין כשיר לשיבוץ שלי ברחתי הביתה ואמרו לי שאם אני יחזור עד יום ראשון לא ישפטו אותי על זה,אבל ביום ראשון שוב סירבתי לכן שלחו אותי למשפט וכלא ל10יום שחזרתי נתנו לי טירונות כלל צהלית אבל אני עדיין משובץ לתפקיד הזה אני היום חוזר לטירונות ונשאר לי השבוע הזה ושבוע הבא ואז כנראה יתנו לי סיפוח לטכני ואני חייב לצאת מיזה ביקשתי קבן גם בטירונות כבר לפני שבועיים ורק אומרים לי שעדיין אין תאריך אין מצב שאני יגיע לתפקיד הזה אני לא יודע מה לעשות אין עם מי לדבר אני חייב לצאת מהתפקיד הזה לכמעט כל דבר אחר עם יציאות קצת יותר טובות זה מדכא אותי ובעייתי מדי בישבילי אני פרופיל 97 קבא 46 דפר 30 מישהו יכול לעזור לי מה אפשר לעשות כבר יש לי נטיות אובדניות מהצבא הזה אני באתי בגישה הכי טובה שיכולה להיות ופשוט מתעלמים מימני וזרקו אותי בתפקיד שהכי לא מתאים לי בלי להתחשב ובלי להציע שום דבר אחר

הבנתי שהלגביר את הקהס זה מה שיעזור לי אפשר עצות באיך לעשות את זה לפני שמכריחים אותי להתחיל קורסים כי אחרי קורסים לא מוותרים על אנשים בקלות

חפש בפורום טרגט 21 ותקרא אותו.
vishskin
יצירת קשר:

הודעהעל ידי vishskin » 03 מרץ 2013 13:11

הי,
הבנת נכון, בשביל לצאת מהטכני אתה צריך להעלות את הקהס ל42 ומעלה או להוריד פרופיל 45 או להוציא פטור נעליים קבוע (נניח על פלטפוס) או להיות נפקד/עריק מספר פעמים.

לכן כרגע הייתי ממלץ בגלל שכבר יש לך קה"ס 41 להעלות את הקהס. כל מה שאתה צריך לעשות זה להפסיק לעשות את מה שאתה עושה.
להפסיק להקשיב לקצינים, להפסיק להישפט, להפסיק להיות נפקד, להפסיק להתקדם בתהליכים שלהם כאשר התהליך שלך שונה משלהם. מעכשיו הדבר היחידי שאתה עושה זה פגישות עם קבנים.

הם אומרים לך שאין תאריך לקבן כבר מעל לשבועיים, אז אל תגיד להם "יש לכם את המספר שלי תודיעו לי מתי" ותלך הביתה. תישאר ולא תתפקד, תחצין דיכאוניות, תיראה עייף ותחמיץ שעות שינה, מצב רוח מאוד ירוד וחוסר איכפתיות למה שקורה סביבך, אל תסתובב עם החברה שאיתך כרגע או בכללי תשב לדבר איתם, תתלונן ותבקש קבן. בכל מקרה אל תעשה את מה שהם אומרים, ולהיות במקום אחר בבסיס מאיפה שאתה צריך להיות חלקים מהיום גם יעזור (נניח להסתגר בחדר אם יש לך כזה).
ברגע שתצליח לשכנע עם ההופעה שלך את המפקדים שיש לך את הבעיות שאתה טוען שיש לך הם יעזרו לך לקבל קבן והקבן יעזור לך לצאת מהטכני. בכל מקרה שתדע שמקסימום אם תגיע לטכני יהיה לך שם ניסיון נוסף לראות קבנים ולסרב לדברים.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 03 מרץ 2013 13:51

vishskin כתב:הי,
הבנת נכון, בשביל לצאת מהטכני אתה צריך להעלות את הקהס ל42 ומעלה או להוריד פרופיל 45 או להוציא פטור נעליים קבוע (נניח על פלטפוס) או להיות נפקד/עריק מספר פעמים.

לכן כרגע הייתי ממלץ בגלל שכבר יש לך קה"ס 41 להעלות את הקהס. כל מה שאתה צריך לעשות זה להפסיק לעשות את מה שאתה עושה.
להפסיק להקשיב לקצינים, להפסיק להישפט, להפסיק להיות נפקד, להפסיק להתקדם בתהליכים שלהם כאשר התהליך שלך שונה משלהם. מעכשיו הדבר היחידי שאתה עושה זה פגישות עם קבנים.

הם אומרים לך שאין תאריך לקבן כבר מעל לשבועיים, אז אל תגיד להם "יש לכם את המספר שלי תודיעו לי מתי" ותלך הביתה. תישאר ולא תתפקד, תחצין דיכאוניות, תיראה עייף ותחמיץ שעות שינה, מצב רוח מאוד ירוד וחוסר איכפתיות למה שקורה סביבך, אל תסתובב עם החברה שאיתך כרגע או בכללי תשב לדבר איתם, תתלונן ותבקש קבן. בכל מקרה אל תעשה את מה שהם אומרים, ולהיות במקום אחר בבסיס מאיפה שאתה צריך להיות חלקים מהיום גם יעזור (נניח להסתגר בחדר אם יש לך כזה).
ברגע שתצליח לשכנע עם ההופעה שלך את המפקדים שיש לך את הבעיות שאתה טוען שיש לך הם יעזרו לך לקבל קבן והקבן יעזור לך לצאת מהטכני. בכל מקרה שתדע שמקסימום אם תגיע לטכני יהיה לך שם ניסיון נוסף לראות קבנים ולסרב לדברים.

מסכים רק בלי מה שהוא אמר על המשפט - אתה יכול לצאת להשפט, אתה פשוט תצטרך להמשיך לא לתפקד גם בזמן הריתוק עד שתקבל מה שאתה רוצה.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 08 מרץ 2013 11:11

אני מתפקד מצויין בטירונות מבחינת משמעת אין לי שום הערות אבל אני שקט מאוד אני מראה להם שקשה לי לישון שם שאני לא ככ מתחבר לשאר האנשים ואני מאוד שקט קיבלתי קבן ליום ראשון כרגע אני בבית בשביל ה-41 פשוט היתי כנה וקצת הקצנתי תדכאון אבל שיקרתי בבקום ואמרתי שאין לי חברה והמפקדת שלי יודעת שיש לי חברה והיא הכי חשובה לי כי עם ההורים אני לא בקשר הכי טוב אני מפחד שיהיה סטירה כי הכל כתוב במחשב נראה לי. ובנוסף אם אפשר עוד עצות מה לעשות בפגישה עם הקבן כבר קראתי טרגט 21 אבל כל דבר יעזור לי זה קבן ממש לפני סיום הטירונות אני פוחד להגיע לקורסים כי מי שנכנס לא יוצא משם הכל תלוי בפגישה הזאת,תודה רבה
אורח

הודעהעל ידי אורח » 08 מרץ 2013 11:26

וגם בבקום אמרתי שאני רוצה להתגייס רק צריך עזרה בקשר לשיבוץ הזה וזהו בערך כל השאר היא רק שאלה ואני עניתי בקטע של אין חברים לא יוצא לא מעוניין בחברים ובקשר לא משו עם אפחד הפעם להגיד שכבר זהו נמאס לי לא רוצה להתגייס הרסתם לי תחשק או שלהמשיך בגישה שאני כן רוצה?
המלך
יצירת קשר:

הודעהעל ידי המלך » 08 מרץ 2013 13:22

לפי מה שאני הבנתי, קה"ס 42 זה שהחייל לא יהיה בגדוד לוחם ויהיה לו ת"ש 2 - שתי לילות בשבוע בבית,
וקה"ס 43 זה שהחייל לא יהיה בגדוד לוחם ויהיה לו ת"ש 3 - שלושלילות בשבוע בבית.

לא הבנתי איך זה מוציא אותו מהטכני אחי
אורח

הודעהעל ידי אורח » 08 מרץ 2013 14:29

המלך כתב:

לפי מה שאני הבנתי, קה"ס 42 זה שהחייל לא יהיה בגדוד לוחם ויהיה לו ת"ש 2 - שתי לילות בשבוע בבית,
וקה"ס 43 זה שהחייל לא יהיה בגדוד לוחם ויהיה לו ת"ש 3 - שלושלילות בשבוע בבית.

לא הבנתי איך זה מוציא אותו מהטכני אחי

קה"ס 43 פוסל מהטכני ומקורסים בכלל.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 08 מרץ 2013 19:49

אפשר הצעות איך להגביר תקהס לפי מה שכבר כתבתי זה ממש דחוף הקבן ביום ראשון החיים שלי תלויים בזה :/

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 16 אורחים