לא יודע מה לעשות חייב עזרה דחוף !

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

Perplex221
יצירת קשר:

לא יודע מה לעשות חייב עזרה דחוף !

הודעהעל ידי Perplex221 » 26 פברואר 2013 11:19

טוב אז ככה, יש לי בעיה רפואית : הרטבה בלילה .. הלכתי לקבן בבסיס הלכתי לרופא, הסברתי להם שאני לא מסוגל להמשיך את השירות הקרבי. הבעיה שיש לי פוגעת לי בתפקוד היומיום אני לא נרדם בלילות לא מסוגל לתפקד לתקשר עם אנשים בקיצור אני שבור . עכשיו מעלים אותי לגדוד ומביאים לי כרגע גוב במפקדה.. מה אני אמור לעשות כדי לצאת מישם? אני לא מוכן לזה יותר לא מצליח לתפקד ושהייתי בהפניה אצל האורולוג הוא אמר שאני צריך לעבור בדיקת דם וצילום אולטראסאונד. על הדרך הביא לי גם פתור משינה עם חיילים בחדר זתומרת אמורים לארגן לי חדר לבד שאני ישן שם כרגע, מה לעשות אם לא יביאו לי ? ולמי לפנות באמת שאני לא רוצה להמשיך שם ! ויש הבדל אם מורידים לי פרופיל על הבעיה של ההרטבה ? נפשי,רפואי יש הבדל ביניהם כי זה סתם תהליך מטומטם לפי דעתי וזה משגע אותי ! הבאתי אפילו מסמכים מהרופא שהייתי מטופל אצלו עד גיל מאוחר יחסית. בקיצור מה אתם מציעים לי ? אני מגיע למקום חדש מה לעשות שם איך להתנהג ?
אורח

Re: לא יודע מה לעשות חייב עזרה דחוף !

הודעהעל ידי אורח » 26 פברואר 2013 13:08

Perplex221 כתב:טוב אז ככה, יש לי בעיה רפואית : הרטבה בלילה .. הלכתי לקבן בבסיס הלכתי לרופא, הסברתי להם שאני לא מסוגל להמשיך את השירות הקרבי. הבעיה שיש לי פוגעת לי בתפקוד היומיום אני לא נרדם בלילות לא מסוגל לתפקד לתקשר עם אנשים בקיצור אני שבור . עכשיו מעלים אותי לגדוד ומביאים לי כרגע גוב במפקדה.. מה אני אמור לעשות כדי לצאת מישם? אני לא מוכן לזה יותר לא מצליח לתפקד ושהייתי בהפניה אצל האורולוג הוא אמר שאני צריך לעבור בדיקת דם וצילום אולטראסאונד. על הדרך הביא לי גם פתור משינה עם חיילים בחדר זתומרת אמורים לארגן לי חדר לבד שאני ישן שם כרגע, מה לעשות אם לא יביאו לי ? ולמי לפנות באמת שאני לא רוצה להמשיך שם ! ויש הבדל אם מורידים לי פרופיל על הבעיה של ההרטבה ? נפשי,רפואי יש הבדל ביניהם כי זה סתם תהליך מטומטם לפי דעתי וזה משגע אותי ! הבאתי אפילו מסמכים מהרופא שהייתי מטופל אצלו עד גיל מאוחר יחסית. בקיצור מה אתם מציעים לי ? אני מגיע למקום חדש מה לעשות שם איך להתנהג ?

אתה עושה סלט. רפואי זה רפואי, זה גם נפשי, אבל יש הבדל בין הסעיפים. כדי לקבל פטור נפשי, צריך לפנות לקב"ן. כדי לקבל פטור רפואי, לרופא.
לפי מה שאתה מתאר, הרופא לא רואה צורך לתת לך 21 מסיבות רפואיות. מה אתה בעצם רוצה עכשיו? ג'וב נתנו לך, אם תמשיך להתעקש יתנו גם עוד הקלות ואתה גם יכול לצאת משם, השאלה מה אתה רוצה, לצאת בכלל או לצאת מהמקום הזה.

אם לא נותנים לך משהו שהבטיחו - נסה לקבול.
Perplex221
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Perplex221 » 26 פברואר 2013 14:29

הבנתי שהרטבה בלילה מורידה ל64,45 ואני רוצה לקבל פתור מלינת בסיס וקל״ב.. עכשיו אני מעדיף לעשות את זה בדרך רפואית אבל הבעיה שיש לי פוגעת לי בתפקוד בבטחון בשינה ובעוד הרבה דברים נוספים. אני רוצה לצאת מהגדוד לגוב כמה שיותר קרוב לבית . ותאמת שיוצא לי לחשוב על מאבטח מתקנים שבוע שבוע כי יש שם קיצור שירות של שנה.. בקיצור כמה שאלות:

1. הרטבה בלילה ( נפשי,רפואי) זה משנה ? ואם כן מה ההבדלים ?
2. אני מגיע לבסיס חדש, סגל חדש , מגד חדש רופא קבן הכול חדש .. איך להתנהג איך לפעול על מנת לצאת מישם כמה שיותר מהר.
3.אני אמור לקבל כרגע פתור משינה עם חיילים באותו חדר. במידה ולא משיגים לי חדר מה לעשות ? אני באמת לא יודע כבר איך לפעול מה שכן חוסר תפקוד בדוק יזרז תהליכים.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 26 פברואר 2013 16:54

Perplex221 כתב:הבנתי שהרטבה בלילה מורידה ל64,45 ואני רוצה לקבל פתור מלינת בסיס וקל״ב.. עכשיו אני מעדיף לעשות את זה בדרך רפואית אבל הבעיה שיש לי פוגעת לי בתפקוד בבטחון בשינה ובעוד הרבה דברים נוספים. אני רוצה לצאת מהגדוד לגוב כמה שיותר קרוב לבית . ותאמת שיוצא לי לחשוב על מאבטח מתקנים שבוע שבוע כי יש שם קיצור שירות של שנה.. בקיצור כמה שאלות:

1. הרטבה בלילה ( נפשי,רפואי) זה משנה ? ואם כן מה ההבדלים ?
2. אני מגיע לבסיס חדש, סגל חדש , מגד חדש רופא קבן הכול חדש .. איך להתנהג איך לפעול על מנת לצאת מישם כמה שיותר מהר.
3.אני אמור לקבל כרגע פתור משינה עם חיילים באותו חדר. במידה ולא משיגים לי חדר מה לעשות ? אני באמת לא יודע כבר איך לפעול מה שכן חוסר תפקוד בדוק יזרז תהליכים.

1. משנה מאיזו בחינה? אתה הרי לא רוצה להשתחרר לגמרי, זה ממש לא משנה. כן הייתי ממליץ לך ללכת לרופא ולקב"ן במקביל, כדי להעלות את הסיכויים שתקבל מה שתרצה.
2. לצאת משם לאיפה? לבסיס חדש? לא לתפקד, לדרוש קב"ן, חוות דעת. אתה מבין...
3. זה רעיון. מה עם לקבול?
Perplex221
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Perplex221 » 26 פברואר 2013 17:15

איך אני קובל אותם ? ואני רוצה להפלט למזי ומישם הבנתי שאפשר להגיע לכול מקום.. היום בערב יש לי שיחת מג״ד , מה להגיד לו ? אני חייב לגרום לו להעיף אותי מפה אין סיכוי בעולם שאני אשאר פה.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 26 פברואר 2013 17:37

Perplex221 כתב:איך אני קובל אותם ? ואני רוצה להפלט למזי ומישם הבנתי שאפשר להגיע לכול מקום.. היום בערב יש לי שיחת מג״ד , מה להגיד לו ? אני חייב לגרום לו להעיף אותי מפה אין סיכוי בעולם שאני אשאר פה.

תגיד לו את האמת, אם אתה רוצה. המפקד לא יימנע ממך לצאת גם אם לא תגיד כלום.

איך אתה קובל אותם? לחץ כאן וכנס לאתר הראשון:
http://lmgtfy.com/?q=%D7%A0%D7%A6%D7%99 ... 7%99%D7%9D
Perplex221
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Perplex221 » 26 פברואר 2013 17:51

מה להגיד לו שאני מרטיב בלילה לספר לו בדיוק מה עובר עליי ? אני לא חושב שזה יעזור ושבקלות כזאת הוא ישחרר אותי. אני חייב להיות יותר חד רציני שיבין שאין מצב שאני נשאר פה. שעוד השבוע ייפלטו אותי.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 26 פברואר 2013 18:10

Perplex221 כתב:מה להגיד לו שאני מרטיב בלילה לספר לו בדיוק מה עובר עליי ? אני לא חושב שזה יעזור ושבקלות כזאת הוא ישחרר אותי. אני חייב להיות יותר חד רציני שיבין שאין מצב שאני נשאר פה. שעוד השבוע ייפלטו אותי.

אין לו אינטרס (או את הסמכות, הוא לא קב"ן או רופא) לפלוט אותך, אבל חוות דעת חיובית שלו בהחלט יכולה לקצר לך את הדרך.
vishskin
יצירת קשר:

הודעהעל ידי vishskin » 26 פברואר 2013 22:15

אורח כתב:
Perplex221 כתב:מה להגיד לו שאני מרטיב בלילה לספר לו בדיוק מה עובר עליי ? אני לא חושב שזה יעזור ושבקלות כזאת הוא ישחרר אותי. אני חייב להיות יותר חד רציני שיבין שאין מצב שאני נשאר פה. שעוד השבוע ייפלטו אותי.

אין לו אינטרס (או את הסמכות, הוא לא קב"ן או רופא) לפלוט אותך, אבל חוות דעת חיובית שלו בהחלט יכולה לקצר לך את הדרך.

כמובן שיש לו את הסמכות אבל בהחלט אין את האינטרס.

את מי לקבול ועל מה? אם לא הרביצו לך או העליבו אותך בצורה פרטנית אין לך על מה לקבול, אם זה על שלא מכבדים את המצב שלך אז זה בזבוז זמן וזה רק יגרום להם ללכת יותר נגדך, זה ממש לא גורם לקצינים לבוא לקראתך פתאום כי זה לא אמצעי לחץ.

תפנה לקב"ן ולרופא, תציג חוות דעת מהרופא שטיפל בך, תדאג שיהיה חמורה כמה שיותר, אם קב"ן אז חוות דעת נוספת מפסיכולוג לגבי כל התופעות הנפשיות שציינת (לחץ חברתי, חוסר יכולת לתפקד וכו'...) זה מאוד יועיל.
תמיד להציג את הבעיה כהכי חמור שאפשר.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 27 פברואר 2013 11:36

vishskin כתב:
אורח כתב:

כמובן שיש לו את הסמכות אבל בהחלט אין את האינטרס.

את מי לקבול ועל מה? אם לא הרביצו לך או העליבו אותך בצורה פרטנית אין לך על מה לקבול, אם זה על שלא מכבדים את המצב שלך אז זה בזבוז זמן וזה רק יגרום להם ללכת יותר נגדך, זה ממש לא גורם לקצינים לבוא לקראתך פתאום כי זה לא אמצעי לחץ.

תפנה לקב"ן ולרופא, תציג חוות דעת מהרופא שטיפל בך, תדאג שיהיה חמורה כמה שיותר, אם קב"ן אז חוות דעת נוספת מפסיכולוג לגבי כל התופעות הנפשיות שציינת (לחץ חברתי, חוסר יכולת לתפקד וכו'...) זה מאוד יועיל.
תמיד להציג את הבעיה כהכי חמור שאפשר.

התכוונתי שאחריי שקובעים לו הקלה מסוימת, במידה ולא נותנים לו אותה, הוא רשאי להתלונן.
וחוץ מזה, למפקד הישיר אין סמכות לפלוט.

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 10 אורחים