לא מגיע ליום הגיוס ?

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

Chukle
יצירת קשר:

לא מגיע ליום הגיוס ?

הודעהעל ידי Chukle » 25 פברואר 2013 20:05

מה קורה אם אני לא מגיע ליום הגיוס ?
אני שואל את זה כי אני מתלבט מה לעשות להגיע ופשוט לסרב להתגייס או לא להגיע בכלל ואיכשהו בעקיפין זה אולי יעזור לי בסופו של דבר ?
אורח

Re: לא מגיע ליום הגיוס ?

הודעהעל ידי אורח » 25 פברואר 2013 20:41

Chukle כתב:מה קורה אם אני לא מגיע ליום הגיוס ?
אני שואל את זה כי אני מתלבט מה לעשות להגיע ופשוט לסרב להתגייס או לא להגיע בכלל ואיכשהו בעקיפין זה אולי יעזור לי בסופו של דבר ?

אם אתה לא מגיע לגיוס אתה נחשב עריק.
להגיע, לבוא מוכן עם חוות דעת ולבקש קב"ן. לא לעבור שרשרת חיול בלי קב"ן קודם.
Chukle
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Chukle » 25 פברואר 2013 20:44

אורח כתב:
Chukle כתב:מה קורה אם אני לא מגיע ליום הגיוס ?

אם אתה לא מגיע לגיוס אתה נחשב עריק.
להגיע, לבוא מוכן עם חוות דעת ולבקש קב"ן. לא לעבור שרשרת חיול בלי קב"ן קודם.

טוב אוקיי תודה רבה .. עכשיו אני מוכן עם עצמי לקראת מחר :)
Chukle
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Chukle » 25 פברואר 2013 21:09

שאלה אחרונה לגמרי .. אני לא מתכנן להתגייס גם ככה אז אין טעם שאני יגיע עם כל מה שדרוש כגון תחתונים נעליים וכד' נכון ?
אורח

הודעהעל ידי אורח » 25 פברואר 2013 21:21

Chukle כתב:שאלה אחרונה לגמרי .. אני לא מתכנן להתגייס גם ככה אז אין טעם שאני יגיע עם כל מה שדרוש כגון תחתונים נעליים וכד' נכון ?

נכון. אל תעבור שרשרת חיול ביום הגיוס, גם אם יאיימו עלייך שאתה נחשב עריק ושיחפשו אותך וכו'...
עדיף ללכת הביתה ולחזור עם חוות דעת נוספת מאשר להתגייס.
Chukle
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Chukle » 25 פברואר 2013 21:34

אורח כתב:
Chukle כתב:שאלה אחרונה לגמרי .. אני לא מתכנן להתגייס גם ככה אז אין טעם שאני יגיע עם כל מה שדרוש כגון תחתונים נעליים וכד' נכון ?

נכון. אל תעבור שרשרת חיול ביום הגיוס, גם אם יאיימו עלייך שאתה נחשב עריק ושיחפשו אותך וכו'...

אוקיי הבנתי .. במקרה ואני מסרב הם יכולים להכניס אותי לכלא במקום (במקרה הזה תל השומר) ?
אורח

הודעהעל ידי אורח » 25 פברואר 2013 21:42

Chukle כתב:
אורח כתב:

אוקיי הבנתי .. במקרה ואני מסרב הם יכולים להכניס אותי לכלא במקום (במקרה הזה תל השומר) ?

לא... אתה עוד לא חייל, אי אפשר להכניס אותך למעצר. יאיימו עלייך באני יודע מה... חיפושים משטרתיים, לוכדי עריקים וכו' (בפועל זה רק איומים ובאמת קורה לעיתים רחוקות).

פשוט תלך משם בעדינות ואחר כך תפקסס להם חוות דעת ומכתבים או שתבוא ותחפור עד שיתנו לך קב"ן שוב.

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot], Google [Bot] ו־ 26 אורחים