פסיכיאטר בעוד יומיים חייב עזרה !

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

JacKasS
יצירת קשר:

פסיכיאטר בעוד יומיים חייב עזרה !

הודעהעל ידי JacKasS » 25 פברואר 2013 13:02

מה קורה חברה ?
כמה שאלות..
אני הולך לפסיכי אזרחי בעוד יומיים, מה אני צריך לספר לו ? כאילו כל מה שעובר עליי בצבא או רק באזרחי על מה להתמקד ?
ואני יכול להסתכל לו בעיניים ולא ברצפה למה זה מאוד מעצבן אותי לספר על הדברים שלי ולא להסתכל על מישהו, זה מראה כאילו אני לא בדיכאון ?
וכתוב ב 144 איפה שמצאתי אותו, שהוא 40 שנה בתחום ותואר שלישי בפסיכיאטריה זה נכון? או חרטא ?
הוא רוצה לקחת לי 1200 שקל לחוות דעת..
האם שווה בכלל לספר לו על הכל מהכל ושיכתוב לי חוות דעת כמו שצריך וזה יעזור לקבנים והפסיכיאטרים הצבאיים ?
תודה מראש לעוזרים..
אורח

Re: פסיכיאטר בעוד יומיים חייב עזרה !

הודעהעל ידי אורח » 25 פברואר 2013 14:59

JacKasS כתב:מה קורה חברה ?
כמה שאלות..
אני הולך לפסיכי אזרחי בעוד יומיים, מה אני צריך לספר לו ? כאילו כל מה שעובר עליי בצבא או רק באזרחי על מה להתמקד ?
ואני יכול להסתכל לו בעיניים ולא ברצפה למה זה מאוד מעצבן אותי לספר על הדברים שלי ולא להסתכל על מישהו, זה מראה כאילו אני לא בדיכאון ?
וכתוב ב 144 איפה שמצאתי אותו, שהוא 40 שנה בתחום ותואר שלישי בפסיכיאטריה זה נכון? או חרטא ?
הוא רוצה לקחת לי 1200 שקל לחוות דעת..
האם שווה בכלל לספר לו על הכל מהכל ושיכתוב לי חוות דעת כמו שצריך וזה יעזור לקבנים והפסיכיאטרים הצבאיים ?
תודה מראש לעוזרים..

לומר את האמת, להתרכז בצבא ובמה שהוא גורם לך להרגיש.
עדיף לא ליצור קשר עין. אנשים שטוב להם והם חברותיים יוצרים קשר עין.
אם ב144 כתוב, סביר להניח שזה לא חרטא. אתה יכול לשאול אותו(אם כי אני לא מבין מה זה תואר שלישי בפסיכיאטריה... דוקטור לפסיכיאטריה? תואר דוקטור לרפואה הוא לא תואר שלישי). 1200 שקל זה הרבה כסף, יש זולים יותר, ויש בוודאות פסיכולוגים זולים יותר.
חוות דעת תורמת לאמינות, ומקצרת את התהליך באופן משמעותי, ולכן זה שווה.
vishskin
יצירת קשר:

הודעהעל ידי vishskin » 25 פברואר 2013 19:02

חרטא? אין לי מושג אני לא מכיר את הפסיכיאטר הזה, 40 שנות בתחום זה לא נספר מהתואר השלישי, אני מכיר מישהי שהייתה מזכירה במשרד עו"ד ואחרי הצבא עשתה תואר במשפטים והיא החשיבה את השנים האלו כשנים שהיא "הייתה בתחום".
בכל מקרה 1200 שקלים זה מאוד מאוד יקר
ניתן להשיג פסיכולוגים החל מ300 (עדיף לא דווקא את אלה של ה300) ופסיכיאטרים החל מ500 או אם אתה מלש"ב בקופת חולים יש לך בפחות מ100 שקלים וזה הכי יעיל.
אם אתה חייל אז אתה יכול גם ללכת לביקור רופא ולבקש הפנייה למיון, שם לראות פסיכיאטר על חשבון הצבא (בזכות ההפנייה מביקורופא לא על דעת עצמך).
המלך
יצירת קשר:

הודעהעל ידי המלך » 25 פברואר 2013 20:45

אם אתה חייל לך לביקורופא קח הפניה למיון ושם תראה פסיכיאטר לא תשלם על זה שקל

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 7 אורחים