פסיכיאטר ביום חמישי הקרוב ..

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

Melo
יצירת קשר:

פסיכיאטר ביום חמישי הקרוב ..

הודעהעל ידי Melo » 18 פברואר 2013 17:53

טוב אז סופסוף הרגע המיוחל הגיע ושולחים אותי לפסיכיאטר צבאי בפיקוד מרכז בירושלים, עכשיו השאלות שלי הן:
-מישהו היה בפיקוד מרכז בירושליים אצל פסיכיאטר ויודע איך הוא ? משחרר ביתר קלות או לא ?
-שולחים אותי לפסיכיאטר בליווי מפקד , זה תהליך רגיל או שבדר"כ אמורים לנסוע לבד לפסיכיאטרים ?
-שלחו אותי מהבסיס שלי לשער מנשה לאחר שלא שיתפתי פעולה עם הקבנית בבסיס שלי , ובשער מנשה הביאו המלצה לשחרר אותי גם כן מהצבא , השאלה היא האם במקומות מסויימים יהיו עדיות לכך שהייתי בשער מנשה(זה בית חולים לבריאות הנפש למי שלא יודע),?
-לפי מה שידוע לי הקבנית לא המליצה לשחרר אותי למרות שיש לי המלצה מפסיכיאטר אזרחי לשחרור ומשער מנשה, האם בכל זאת יש סיכוי סביר שהו ישחרר ? וההתנהגות מולו צריכיה להיות כמו מול הקבנית או יש דגשים מסויימים ?

תודה רבה לעונים.
אורח

Re: פסיכיאטר ביום חמישי הקרוב ..

הודעהעל ידי אורח » 18 פברואר 2013 18:02

Melo כתב:טוב אז סופסוף הרגע המיוחל הגיע ושולחים אותי לפסיכיאטר צבאי בפיקוד מרכז בירושלים, עכשיו השאלות שלי הן:
-מישהו היה בפיקוד מרכז בירושליים אצל פסיכיאטר ויודע איך הוא ? משחרר ביתר קלות או לא ?
-שולחים אותי לפסיכיאטר בליווי מפקד , זה תהליך רגיל או שבדר"כ אמורים לנסוע לבד לפסיכיאטרים ?
-שלחו אותי מהבסיס שלי לשער מנשה לאחר שלא שיתפתי פעולה עם הקבנית בבסיס שלי , ובשער מנשה הביאו המלצה לשחרר אותי גם כן מהצבא , השאלה היא האם במקומות מסויימים יהיו עדיות לכך שהייתי בשער מנשה(זה בית חולים לבריאות הנפש למי שלא יודע),?
-לפי מה שידוע לי הקבנית לא המליצה לשחרר אותי למרות שיש לי המלצה מפסיכיאטר אזרחי לשחרור ומשער מנשה, האם בכל זאת יש סיכוי סביר שהו ישחרר ? וההתנהגות מולו צריכיה להיות כמו מול הקבנית או יש דגשים מסויימים ?

תודה רבה לעונים.

- לא יכול לענות על זה כי לא יצא לי להיות שם. בכל מקרה, הפסיכיאטר עצמו לא צריך לעניין אותך, אלא השורה התחתונה.
- בד"כ אמורים לבד... זה מעניין. כנראה שמצבך טוב מבחינת התהליך.
-לא.
- כן. אפילו חריפה יותר.
vishskin
יצירת קשר:

הודעהעל ידי vishskin » 18 פברואר 2013 19:50

ליווי מפקד זה בדרך כלל עניין של נוהל התאבדות, אבל זה יכול לקרות גם מפקודה של מפקד היחידה במידה והוא רואה לנכון. לא נשמע שאתה בנוהל התאבדות לכן אני מאמין שמישהו שם החליט להצמיד לך מפקד בשביל למנוע מצבים.
המפקד לא נכנס איתך לפגישה, אם מתוכנן שהוא כן יכנס אז אתה לא חייב להסכים לזה.

קב"ן/ית בדרך כל לא ישחרר, זה משהו שפסיכיאטר בדרך כלל עושה, במידה וקב"ן רואה לנכון שיש צורך לשחרר הוא מפנה אותך לפסיכיאטר יחידה / אזורי והוא זה שמשחרר (באותה פגישה או פגישה-שתיים אחרי)
נשמע שזאת הפגישה שבה תשתחרר, וגם אם לא, אז זה יקרה מאוד בקרוב ככה שאין מה לדאוג, פשוט להמשיך לקבוע פגישות ולקדם תהליכי שחרור.
Melo
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Melo » 18 פברואר 2013 22:38

הבנתי אותכם תודה.

וכן הייתי בנוהל התאבדות שהקבנית החליטה להכניס אותי בעצמה אחרי שאמרתי לה בפרוש שאני מסוגל להתאבד ולא שיתפתי איתה פעולה מעבר לזה , לא הראתי לה סימנים של חתכים על הידים וכו' ..

אני מקווה שזה אכן יהיה השחרור כי במידה ואני לא משתחרר עכשיו אני עובר בקרוב מאד לבקום , כי פלטו אותי מהיחידה שלי , ומהבקום כל התהליך יתחיל מחדש לא ? זה קבן חדש ופסיכיאטר חדש ..
Solus
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Solus » 19 פברואר 2013 06:38

בקו"ם, hm? דומני שזה אומר שהינך עובר למחלקה הנאה של ר"מ-2~
אם אתה באמת מועבר ליחידה הזו או לא, יש את העבר שלך עם הצבא רשום במערכת CPR (שהיא של הצבא אז אין דאגה לדליפה) כך שכל גורם ברה"ן שתפגוש ידע מידית מי אתה. אם עבר כמו שלך, והיותך כנראה מגיע לר"מ-2 שזו "יחידה" קלה למדי, לא הייתי מחשיב את זה כבעייתי.
Melo
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Melo » 20 פברואר 2013 00:10

חבר'ה תגידו משהו עם אני אומר לפסיכיאטר שאני משתמש בסמים(למרות שבתקופה האחרונה הפסקתי) בבוודאות הוא יעביר את זה אלה ואני יענש על כך?
אורח

הודעהעל ידי אורח » 20 פברואר 2013 06:07

Melo כתב:חבר'ה תגידו משהו עם אני אומר לפסיכיאטר שאני משתמש בסמים(למרות שבתקופה האחרונה הפסקתי) בבוודאות הוא יעביר את זה אלה ואני יענש על כך?

לא. אל תפרט,.
העונש הוא על שימוש בזמן השירות.
Melo
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Melo » 20 פברואר 2013 07:14

ואם זה היה בתקופה שהיית עריק ?
אורח

הודעהעל ידי אורח » 20 פברואר 2013 17:01

Melo כתב:ואם זה היה בתקופה שהיית עריק ?

זה נחשב שאתה בשירות צבאי, רצוי לא לציין מתי בדיוק.
Melo
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Melo » 20 פברואר 2013 23:23

ד"א גילתי היום שהפסיכיאטר הוא זה שהמליץ על הליווי של המפקד .. נקווה לטוב מחר הפגישה ..

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 9 אורחים