שאלה בנוגע לפסיכיאטר צבאי

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

dima16
יצירת קשר:

שאלה בנוגע לפסיכיאטר צבאי

הודעהעל ידי dima16 » 18 פברואר 2013 13:20

טוב אז היום ראיתי קב''ן והוא כתב שאני לא מתאים לשום תפקיד בצבא ושאני צריך לראות פסיכיאטר צבאי ושחובה שאחד ההורים שלי יהיה נוכח בשיחה...
השאלה שלי היא מה אמא שלי צריכה לעשות כדי לגרום לו להעיף אותי כמה שיותר מהר? ומה אני צריך לעשות? (ההורים שלי תומכים ביציאה שלי מהצבא)
אורח

Re: שאלה בנוגע לפסיכיאטר צבאי

הודעהעל ידי אורח » 18 פברואר 2013 16:01

dima16 כתב:טוב אז היום ראיתי קב''ן והוא כתב שאני לא מתאים לשום תפקיד בצבא ושאני צריך לראות פסיכיאטר צבאי ושחובה שאחד ההורים שלי יהיה נוכח בשיחה...
השאלה שלי היא מה אמא שלי צריכה לעשות כדי לגרום לו להעיף אותי כמה שיותר מהר? ומה אני צריך לעשות? (ההורים שלי תומכים ביציאה שלי מהצבא)

טרגט 21
dima16
יצירת קשר:

הודעהעל ידי dima16 » 18 פברואר 2013 16:28

אורח כתב:
dima16 כתב:טוב אז היום ראיתי קב''ן והוא כתב שאני לא מתאים לשום תפקיד בצבא ושאני צריך לראות פסיכיאטר צבאי ושחובה שאחד ההורים שלי יהיה נוכח בשיחה...

טרגט 21

לא כתוב שם הסבר מפורט על מה שההורים צריכים לעשות אני אשמח אם תתנו כמה הצעות וטיפים על מה ההורים צריכים להתמקד בעיקר בפגישה הזאת
אורח

הודעהעל ידי אורח » 18 פברואר 2013 17:08

dima16 כתב:
אורח כתב:

טרגט 21

לא כתוב שם הסבר מפורט על מה שההורים צריכים לעשות אני אשמח אם תתנו כמה הצעות וטיפים על מה ההורים צריכים להתמקד בעיקר בפגישה הזאת

חיפוש בפורום
vishskin
יצירת קשר:

הודעהעל ידי vishskin » 18 פברואר 2013 19:51

כי הם לא צריכים לעשות כלום, רק לאשר את הדברים שאתה אמרת. תוכן הפגישה הוא עליך בעיקר (לרוב).

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 8 אורחים