שאלה לגבי שיתוף ההורים

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

RON05
יצירת קשר:

שאלה לגבי שיתוף ההורים

הודעהעל ידי RON05 » 13 פברואר 2013 11:08

שלום אנשים היום יש לי פגישה שנייה עם הפסיכיאטר לאחר שבפגישה הראשונה הוא ביקש ממני לבוא עם ההורים אך יש לי בעיה עם זה ההורים לא מוכנים לבוא בשום פנים והאמת שגם אני השארתי אותם בעלטה מוחלטת לגבי השאיפות שלי על יציאה מהצבא. בקיצור מה עליי לעשות להגיע לפגישה בלי ההורים? ומשם לאן זה מתקדם בדיוק?
אורח123

Re: שאלה לגבי שיתוף ההורים

הודעהעל ידי אורח123 » 13 פברואר 2013 12:49

אחי אני מבין את מצבך. אני הייתי אומר להורים מכיוון שבכול מקרה הצבא היום משתף את ההורים בנידון. אם אתה מצליח לגרור אותם לבוא לפגישה אז אתה מסודר(במידה והם עדיין רוצים שתתגייס, אתה צריך לומר בזמן הפגישה עם הקב"ן, משהוא בסגנון של "ההורים לא מבינים אותי", "הם רק רוצים שאשרת בצבא", "אני לא מספר להם מה באמת עובר עליי", ככה אפשר לנטרל את הדעה השלילית של ההורים). אם הם לא מוכנים לבוא לפגישה, אז הייתי מתקשר ללשכת גיוס ושואל מה צריך לעשות. אני הייתי בא, אבל בלי ההורים ומנסה לאמר את זה לקב"ן בצורה שיעזור לבניית הדמות שלי.
RON05
יצירת קשר:

הודעהעל ידי RON05 » 13 פברואר 2013 13:48

אני כבר בשירות אחי מה לשכת גיוס?
Solus
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Solus » 14 פברואר 2013 16:28

אני חושב שלמצבך, לאחר שאתה מבוסס בבסיס ש"מכירים אותך", אין צורך בפרוצדורה של הענקת מידע לפני פגישות. תגיע לפגישה עם הפסיכיאטר ותגיד לו שניסית לחשוב איך לדבר עם ההורים שלך אך הם שרופים על הדעה לעזור לך. מה שהבחור רשם למעלה תקף.

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 10 אורחים