בקשר לכלא..

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

lonelywolf00
יצירת קשר:

בקשר לכלא..

הודעהעל ידי lonelywolf00 » 12 פברואר 2013 03:23

היי ,)

אז ככה ההיתי אמורה להתגייס בשבוע שעבר אבל לא
התייצבי בבקום בכל אופן אמורים לקבוע לי פגישה עם קב"ן
במידה ואני לא אצליח להשתחרר אצל הקב"ן ואני עדיין אסרב להתגייס
כמה זמן אני אשב בכלא? או שלבנות אין תקופה ארוכה ?

תודה)
Melo
יצירת קשר:

Re: בקשר לכלא..

הודעהעל ידי Melo » 12 פברואר 2013 09:11

לבנות התקופות בדר"כ קצרות יותר , על הסירוב הראשון יתנו לך אני מאמין איזה 5-6 עד 10 ימים ולאחר מכן יתנו כל פעם קצת יותר.
lonelywolf00
יצירת קשר:

הודעהעל ידי lonelywolf00 » 12 פברואר 2013 16:49

Melo כתב:לבנות התקופות בדר"כ קצרות יותר , על הסירוב הראשון יתנו לך אני מאמין איזה 5-6 עד 10 ימים ולאחר מכן יתנו כל פעם קצת יותר.

ואחרי שהם יתנו כול פעם פחות ימים יש מצב שהם יתנו לי פטור? וכמה בכללי אני אשב?
Solus
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Solus » 12 פברואר 2013 17:18

אי אפשר לדעת, זה מאוד תלוי איך תיצאי. את יכולה לצאת מחמת אי-התאמה או בעזרת פרופיל רפואי 21 (לאמרות שעל פי האשכול הזה, נראה ששניהם קרובים למדי).
אני מפריד בין שניהם כדי להדגיש את האמצעים לרשותך, במיוחד בגלל שלרוב הדרך שונה לחלוטין.
את יכולה לגשת לקב"ן בכלא, למעשה בכל בסיס שאת שייכת אליו ברגע (ואף הברה"ן בתל השומר), כדי לצאת עם פרופיל רפואי. משמע, שאם בבקו"ם לא מקשיבים לך יש לך את כל הזמן בעולם בכלא לגשת לקב"ן. יציאה בעזרת רפואי היא הדרך היותר אפקטיבית בגלל שאת לא צריכה להסתמך על גורם הזמן כדי להוכיח את עצמך (יש ברבורים שחורים, אך אני מכליל את זה עבורך כדי שיהיה לך תמונה טובה יותר). אם את חוזרת לכלא בלולאה ארוכה על סירוב בסופו של דבר ישחררו אותך, אך הדרך לשם יכולה להיות ארוכה למדי. אי-התאמה היא לא הצד החזק שלי אז אני אשאיר את הדיקדוק למי שיותר מבין; אך כחוק אצבע, עדיף לצאת דרך הקב"ן על "נפשי" מאשר להסתמך על אי-התאמה, שזה יכול להיות מאידאולוגיה, ל-ת"ש (מצב עגום בבית וכדמ') והתהגות גרועה (כלא).

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 7 אורחים