נפקד עשרה ימים מהגיוס עם חוות דעת מסיכיאטרית, לאן להמשיך?

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

lvlyOne
יצירת קשר:

נפקד עשרה ימים מהגיוס עם חוות דעת מסיכיאטרית, לאן להמשיך?

הודעהעל ידי lvlyOne » 10 פברואר 2013 14:52

אהלן אנשים יקרים.
תאריך הגיוס שלי הינו ב29 לינואר לפני כ10 ימים אך כמתוכנן לא הגעתי.
הסיפור דיי ארוך, בסופו אין שום סיכוי שאני מתכוון להתגייס עקב רקע ומציאות קשה. אמיתי לחלוטין.
נעזרתי רבות בפורום אך לצערי התעוררתי מאוחר מדיי, כרגע אני נפקד ולפני מספר ימים קיבלתי חוות דעת
מפסיכיאטרית אזרחית שתיארה את המצב במלואו ואני מאמין שאוכל להישען עליו. [טרגט 21 + הסיפור שלי].

בכל מקרה, אני עומד כרגע עם חוות דעת מפסיכיאטרית ולא בטוח מה הצעד הבא שלי.
האם להסגיר את עצמי ישירות בבסיס\תל השומר או לפנות ראשית לברה"נ עם חוות דעת?
לדעתם אקבל תור לקב"ן או משפט? ועבור כמה זמן יקבע לי תור לקב"ן אם בכלל? תודה לעונים.
vishskin
יצירת קשר:

Re: נפקד עשרה ימים מהגיוס עם חוות דעת מסיכיאטרית, לאן להמשיך?

הודעהעל ידי vishskin » 10 פברואר 2013 15:05

אתה לא יכול ללכת לברה"ן כי לא יקבלו אותך וכנראה לא יכניסו אותך לבסיס בש.ג. כי אתה אזרח.
אתה תצטרך להביא את החוות דעת ללשכת גיוס בתקווה שתקבל קודם פגישה עם קב"ן.
אז או:
1. לפקסס ולריב איתם בטלפון ולהגיד להם שאתה לא מתייצב עד שאתה לא רואה קב"ן.
יתרון: אתה לא מראה את הפרצוף שלך בתל השומר ככה שהם לא יכולים לעצור אותך, חסרון: אתה מאריך את הנפקדות (בעקרון לא שולחים לוכדי עריקים כל כך מהר, והעונש לא משנה הרבה אם אתה 10 ימים או 20 ימים לדוגמה)
2. להתייצב בלשכת גיוס ולקחת את הסיכון שתישפט ותכנס לכלא ולדרוש קב"ן ואז או שתקבל בשרשרת חיול או שתכנס לכלא ותראה אחד בכלא.

בכל מקרה הרבה יותר קל להשתחרר ללא מדים (כלומר לפני שרשרת חיול).
lvlyOne
יצירת קשר:

הודעהעל ידי lvlyOne » 10 פברואר 2013 15:22

vishskin כתב:אתה לא יכול ללכת לברה"ן כי לא יקבלו אותך וכנראה לא יכניסו אותך לבסיס בש.ג. כי אתה אזרח.
אז או:
יתרון: אתה לא מראה את הפרצוף שלך בתל השומר ככה שהם לא יכולים לעצור אותך, חסרון: אתה מאריך את הנפקדות (בעקרון לא שולחים לוכדי עריקים כל כך מהר, והעונש לא משנה הרבה אם אתה 10 ימים או 20 ימים לדוגמה)
2. להתייצב בלשכת גיוס ולקחת את הסיכון שתישפט ותכנס לכלא ולדרוש קב"ן ואז או שתקבל בשרשרת חיול או שתכנס לכלא ותראה אחד בכלא.

תודה רבה, באמת סגרת לי את הדילמה מכל הזוויות.
מקווה שאצליח. אעדכן במידת הצורך. תודה.
lvlyOne
יצירת קשר:

הודעהעל ידי lvlyOne » 17 פברואר 2013 16:49

vishskin כתב:אתה לא יכול ללכת לברה"ן כי לא יקבלו אותך וכנראה לא יכניסו אותך לבסיס בש.ג. כי אתה אזרח.
אז או:

שוב שלום, ניסיתי לפעול בהתאם לדבריך את משום מה בזמן יצירת קשר עם מייטב, התשובה הקבועה שאני מקבל מצידם היא בסגנון:
"לידיעתך, אתה משתמט גיוס, אתה לא הגעת ליום גיוסך ועוד מצפה שאנחנו נלך לקראתך?"
למרות דרישות, העובדות והחוות דעת מפסיכיאטרית שברשותי, הם לא מוכנים לשמוע בכלל את דבריי.
לטענתם, כדי לקבל את מבוקשי אני אאלץ להגיע ללשכת הגיוס כשתיק לשבועיים מוכן בידיי ורק אז אולי באחד מהשלבים יוכלו להתייחס אלי.
תוכלו בבקשה לעזור לי?
אורח

הודעהעל ידי אורח » 17 פברואר 2013 18:47

lvlyOne כתב:
אז או:

שוב שלום, ניסיתי לפעול בהתאם לדבריך את משום מה בזמן יצירת קשר עם מייטב, התשובה הקבועה שאני מקבל מצידם היא בסגנון:
למרות דרישות, העובדות והחוות דעת מפסיכיאטרית שברשותי, הם לא מוכנים לשמוע בכלל את דבריי.
לטענתם, כדי לקבל את מבוקשי אני אאלץ להגיע ללשכת הגיוס כשתיק לשבועיים מוכן בידיי ורק אז אולי באחד מהשלבים יוכלו להתייחס אלי.
תוכלו בבקשה לעזור לי?

חרטה. לא יצרת את הרושם שמדובר במקרה חירום.
vishskin
יצירת קשר:

הודעהעל ידי vishskin » 18 פברואר 2013 00:01

כנראה שאתה עדיין בשלב שהם חושבים שאתה תמים, כמובן וכמובן שאתה לא הולך כי היחס שהפקידה בטלפון נתנה לך ממש לא הולך להשתפר כשתתייצב.
תמשיך לשלוח פקסים, תנסה לגוון בבקשות (אם זה דפים שנראים אותו דבר הם פשוט נגרסים), שהדפים יראו אחרת זה יגרום לפקידים לקרוא אותם מספר פעמים.
ולגבי להתקשר תנסה שוב בעוד כמה ימים, אל תפחד מהתגובות שלהם, זה הצגות נטו
לידיעתך, אתם רוצים להכניס אותי לכלא למרות שלא עשיתי כלום רע, לגייס אותי ל3 שנים בניגוד לרצוני ומצבי הבריאותי ואתם מונעים ממני פגישה עם גורם רפואי (פסיכיאטר) למרות שהצגתי מסמכים מגורם מקצועי שאיני כשיר לשירות!
כמובן שאתה לא צריך להגיד את זה, כתבתי את זה רק כדי שתזכור מי האיש הרע בסיפור.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 18 פברואר 2013 22:18

vishskin כתב:כנראה שאתה עדיין בשלב שהם חושבים שאתה תמים, כמובן וכמובן שאתה לא הולך כי היחס שהפקידה בטלפון נתנה לך ממש לא הולך להשתפר כשתתייצב.
תמשיך לשלוח פקסים, תנסה לגוון בבקשות (אם זה דפים שנראים אותו דבר הם פשוט נגרסים), שהדפים יראו אחרת זה יגרום לפקידים לקרוא אותם מספר פעמים.
לידיעתך, אתם רוצים להכניס אותי לכלא למרות שלא עשיתי כלום רע, לגייס אותי ל3 שנים בניגוד לרצוני ומצבי הבריאותי ואתם מונעים ממני פגישה עם גורם רפואי (פסיכיאטר) למרות שהצגתי מסמכים מגורם מקצועי שאיני כשיר לשירות!

לומר את האמת, לא יודע מה הייתי עושה בלעדיך.
באמת תודה מכל הלב על ההתייחסות. אתה עוזר לי המון.
באחת מהפניות האחרונות שלי למיטב, התבקשתי להגיע מחר ו"הובטחה" לי פגישה עם קב"ן.
עכשיו, האם זהו ניסיון שלהם לגרום לי להתייצב? אני מאמין שאגיע מחר כיוון שלא נותרו לי כוחות לברוח יותר.
במידה ובאמת ינסו לשכנע אותי לעבור שרשרת חיול ורק אז יתייחסו אלי, איך להגיב?
מהצד שלי, עדיך לסרב ולהתעלם מכל מילה של אנשי המקום עד שאקבל קב"ן או לזרום ולראות לאן זה יתפתח?
זאת הדילמה בינתיים, האם להתייחס ולמלא פקודות או לסרב ולהתעלם? סירוב יכול לגרום לי לנזק נוסף?
האם יכולים לגעת בי פיזית? מקווה שהבנת את החשש. שוב אני מאוד מודה לך על הנכונות לעזור.
מחכה לתשובה.
lvlyOne
יצירת קשר:

הודעהעל ידי lvlyOne » 18 פברואר 2013 22:20

vishskin כתב:כנראה שאתה עדיין בשלב שהם חושבים שאתה תמים, כמובן וכמובן שאתה לא הולך כי היחס שהפקידה בטלפון נתנה לך ממש לא הולך להשתפר כשתתייצב.

סליחה, בטעות פורסם פעמיים.

לומר את האמת, לא יודע מה הייתי עושה בלעדיך.
באמת תודה מכל הלב על ההתייחסות. אתה עוזר לי המון.
באחת מהפניות האחרונות שלי למיטב, התבקשתי להגיע מחר ו"הובטחה" לי פגישה עם קב"ן.
עכשיו, האם זהו ניסיון שלהם לגרום לי להתייצב? אני מאמין שאגיע מחר כיוון שלא נותרו לי כוחות לברוח יותר.
במידה ובאמת ינסו לשכנע אותי לעבור שרשרת חיול ורק אז יתייחסו אלי, איך להגיב?
מהצד שלי, עדיך לסרב ולהתעלם מכל מילה של אנשי המקום עד שאקבל קב"ן או לזרום ולראות לאן זה יתפתח?
זאת הדילמה בינתיים, האם להתייחס ולמלא פקודות או לסרב ולהתעלם? סירוב יכול לגרום לי לנזק נוסף?
האם יכולים לגעת בי פיזית? מקווה שהבנת את החשש. שוב אני מאוד מודה לך על הנכונות לעזור.
מחכה לתשובה.
vishskin
יצירת קשר:

הודעהעל ידי vishskin » 18 פברואר 2013 23:04

"התבקשתי להגיע מחר ו"הובטחה" לי פגישה עם קב"ן"
הממ,
עברית זה שפה שנייה אצליהם, שקרים זה שפת אם...

בכל מקרה לא לסרב, להיראות מסכן ולא לקחת ללב שום דבר שהם אומרים. תראה סיפור מקרה של קבן ביום גיוס:
http://livuy.newprofile.org/kaban_draftday.html
lvlyOne
יצירת קשר:

הודעהעל ידי lvlyOne » 18 פברואר 2013 23:10

vishskin כתב:"התבקשתי להגיע מחר ו"הובטחה" לי פגישה עם קב"ן"
הממ,
עברית זה שפה שנייה אצליהם, שקרים זה שפת אם...

בכל מקרה לא לסרב, להיראות מסכן ולא לקחת ללב שום דבר שהם אומרים. תראה סיפור מקרה של קבן ביום גיוס:
http://livuy.newprofile.org/kaban_draftday.html

הייתי אומר שישנן עוד מספר שפות ביניהן.
בכל מקרה, הרי אמרת שעדיף להימנע משרשת החיול לא? לא אתחרט על זה לאחר מכן?
אם אקח איתי תיק "לשבועיים", הם יכולים להבין זאת כסוג של קבלת העובדה שאני מתגייס?
לא להתנגד כלל? ושוב, יכולים לגעת בי ו"לגרום" לי לבצע את הבקשה בכח?
תודה

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 12 אורחים