נמאס כבר לא יודע מה לעשות.

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

GetMeOuttaHere
יצירת קשר:

נמאס כבר לא יודע מה לעשות.

הודעהעל ידי GetMeOuttaHere » 04 פברואר 2013 22:54

הלכתי לפי המדריכים הכל עבד עם הקבנים אבל הפסיכיאטר לא קנה את זה.
אין לי כבר כוחות להלחם איתם חייב לעשות משהו דרסטי שיעזור לי לצאת...
היום הייתי בבדיקה אצל הפסיכיאטר כל מה שאמרתי הוא התייחס בזלזול הקיצר לא קנה את זה אבל מה ששבר אותי זה שהוא אומר לי תכנס לכלא ואז תצא על אי התאמה באותו רגע הסתובבה לי הקופסה העפתי את הכסא שלי ויצאתי.
אני כבר לא יודע מה לעשות...
אורח

Re: נמאס כבר לא יודע מה לעשות.

הודעהעל ידי אורח » 05 פברואר 2013 07:23

GetMeOuttaHere כתב:הלכתי לפי המדריכים הכל עבד עם הקבנים אבל הפסיכיאטר לא קנה את זה.
אין לי כבר כוחות להלחם איתם חייב לעשות משהו דרסטי שיעזור לי לצאת...
היום הייתי בבדיקה אצל הפסיכיאטר כל מה שאמרתי הוא התייחס בזלזול הקיצר לא קנה את זה אבל מה ששבר אותי זה שהוא אומר לי תכנס לכלא ואז תצא על אי התאמה באותו רגע הסתובבה לי הקופסה העפתי את הכסא שלי ויצאתי.
אני כבר לא יודע מה לעשות...

לא שידרת מצוקה מספיק חמורה... אחרת הוא לא היה מתייחס אלייך ככה.
alex gerenshtein

בטח נפל על קבן לא מי יודע

הודעהעל ידי alex gerenshtein » 05 פברואר 2013 11:15

ולא חסר קבנים שכאלה
ולמעשה מה שעושים כעת זה ממשיכים לפנות לקבנים אחד אחרי השני רצוף בלי פסק זמן ולחזור שוב ושוב עד שישחררו את החייל מהצבא
גכע

הודעהעל ידי גכע » 05 פברואר 2013 17:58

במצב דומה קצת....ראיתי פסיכיאטר אמרתי שאני רוצה לצאת והוא אמר שהוא לא מוציא אותי ,וברגע שאמרתי שאני לא רוצה תרופות ואני רוצה לצאת מהצבא הוא אמר לי להיכנס לכלא ולצאת על אי התאמה ......
אורח

הודעהעל ידי אורח » 05 פברואר 2013 18:28

גכע כתב:במצב דומה קצת....ראיתי פסיכיאטר אמרתי שאני רוצה לצאת והוא אמר שהוא לא מוציא אותי ,וברגע שאמרתי שאני לא רוצה תרופות ואני רוצה לצאת מהצבא הוא אמר לי להיכנס לכלא ולצאת על אי התאמה ......

יופי, אז תקשיב לו (NOT).
מה צריך לעשות כשהשקרנים מדברים? לא לשים לב לתוכן אלא להחלטה הסופית, שחרור או לא לשחרור, ולהמשיך עד שההחלטה הסופית תתאים למה שאתה רוצה.
Solus
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Solus » 05 פברואר 2013 19:09

מה שהם רוצים לראות זה כמה אתה מסוכן לעצמך ולאחרים, כמה אתה לא יציב. אתה רוצה להראות להם ככל שאתה נשאר במקומך המצב שלך מדרדר, ואם משהו קורה זה באחריותם. ואף אחד לא רוצה לקחת אחריות.
במבצים כאלו אנשים בדרך כלל מתחילים בשביתת רעב או (לרוב) נוהל התאבדות. תעשה מספיק "צרות" לפסיכיאטר בכך שהוא משאיר אותך שם, והוא יוציא אותך בסופו של דבר.
אתה יכול להאזר באחד הקישורים בחתימה שלי.
GetMeOuttaHere
יצירת קשר:

הודעהעל ידי GetMeOuttaHere » 06 פברואר 2013 15:42

מבחינתי אם מה שיעזור לי לצאת זה להמשיך להרוס לו דברים בחדר אז אני אמשיך, השאלה אם זה באמת יעזור לי.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 06 פברואר 2013 15:47

GetMeOuttaHere כתב:מבחינתי אם מה שיעזור לי לצאת זה להמשיך להרוס לו דברים בחדר אז אני אמשיך, השאלה אם זה באמת יעזור לי.

לא, תשתמש במילים כדי לשדר את זה.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 07 פברואר 2013 18:18

איזה נפקדות של כמה ימים תוכל לעזור לדעתי. הערך של החייל בפני הצבא יורד הרבה לאחר מקרים של נפקדות/עריקות/כלא. זאת אפשרות אחת שיכולה לעזור לדעתי.
האפשרות שהייתי הולך אליה היא להראות החמרה בסימפטומים, סימני מצוקה. כנראה לא שכנעת אותו או שנפלת על פסיכיאטר אדיש מניאק. הכי טוב אם תצליח לגרום לעצמך לבכות. לא צריך בכי היסטריה. שיראו שאתה ממש במצוקה פשוט וקשה לך נורא. אם הקב"ן נחמד תנסה לדבר איתו, לבקש שתדבר עם הפסיכיאטר/ פסיכיאטר אחר אם יש אפשרות כזאת ביחידה שלך.
Solus
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Solus » 07 פברואר 2013 19:10

אני רק אגיב לגבי השימוש בזעם : האלה שחוחטפים התפרצות עצבים ומתחילים לצעוק הם האלו שמרבים להיכשל. אלא אם כן יש לך הפרעת אישיות גבולית וזה מאובחן, זו הדרך הגרועה להגיע לליבו של הקב"ן. אחרי הכל אתה רוצה שיגלה אמפטיה.

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 18 אורחים