אחרי ועדת מצפון

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

shiran
יצירת קשר:

אחרי ועדת מצפון

הודעהעל ידי shiran » 23 ינואר 2013 22:51

היי

ההיתי היום סוף סוף בועדת מצפון ואחרי שהצגתי את עצמי
והשקפותי התחילו לשאול אותי ההאם ההיתי/הפנו אותי בעבר לקב"ן? ואז אמרתי שלא והם אמרו שאני צריכה ללכת אליו,הועדה עצמה לא נראה לי עברה טוב ההיתי
אחרונה והיו הרבה לפני ואפשר היה לראות שאנשי הועדה כבר היו עצבניים ומותשים וגם אני
לא ההיתי במייטבי ומורב לחץ הקאתי באוטובוס והם כולם התנפלו עליי עם שאלות לא קשורות
בקושי נתנו לדבר אבל אני בטוחה ששכנתי אותם שאני באמת פציפיסטית.

אז למה בעצם שולחים אותי לקב"ן? זה סימן טוב או רע?
Sergyy
יצירת קשר:

Re: אחרי ועדת מצפון

הודעהעל ידי Sergyy » 24 ינואר 2013 00:41

shiran כתב:היי

והשקפותי התחילו לשאול אותי ההאם ההיתי/הפנו אותי בעבר לקב"ן? ואז אמרתי שלא והם אמרו שאני צריכה ללכת אליו,הועדה עצמה לא נראה לי עברה טוב ההיתי
אחרונה והיו הרבה לפני ואפשר היה לראות שאנשי הועדה כבר היו עצבניים ומותשים וגם אני
לא ההיתי במייטבי ומורב לחץ הקאתי באוטובוס והם כולם התנפלו עליי עם שאלות לא קשורות

יש כאן יותר מומחים בנושא, אבל אני יודע שהרבה שנכשלים בוועדה מופנים לקב"ן. מה גם אם הם היו משחררים אותך למה שיפנו אותך לקב"ן?
לא נורא, אצל קב"ן יותר קל להשתחרר אז אל תדאגי.
אורח

Re: אחרי ועדת מצפון

הודעהעל ידי אורח » 24 ינואר 2013 08:07

shiran כתב:היי

אני מצטער אבל לא נראה לי שהם שוכנעו. בכל מקרה, אל תרגישי רע, מעטים מאוד משתחררים בוועדה הנוראית הזו, גם פציפיסטים מוחלטים לא תמיד משתחררים.
תפני לרשת הליווי של פרופיל.

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 19 אורחים