עריק יכול להצביע? ועוד שאלה

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

Zeev
יצירת קשר:

עריק יכול להצביע? ועוד שאלה

הודעהעל ידי Zeev » 22 ינואר 2013 01:25

שלום אז אני עריק חימוש כנראה לא הראשון ובטוח שלא האחרון אז אני כבר ביותר מהחצי שנה אחרונה או עריק או בכלא העריקות הראשונה שלי הייתה חודש ישבתי 20 העריקות השניה הייתה חודשיים וישבתי גם 20 בין העריקות השניה לכליאה הראשונה הייתי חודש בבסיס ואז יצאתי לעריקות השניה ואחרי העריקות השנייה יצאתי מהכלא וישר יצאתי לעריקות שלישית ואני עכשיו כבר יותר מחודשיים בבית ורוצה להסגיר את עצמי בקרוב... מה אתם אומרים מה יעשו לי? ישחררו אותי כבר על אי התאמה?
ועוד שאלה מקווה שמישהו יספיק לענות לי אני יוכל להצביע היום בבחירות? לא יעשו לי בעיות כשאני יגיע לקלפי?
אורח

Re: עריק יכול להצביע? ועוד שאלה

הודעהעל ידי אורח » 22 ינואר 2013 08:35

Zeev כתב:שלום אז אני עריק חימוש כנראה לא הראשון ובטוח שלא האחרון אז אני כבר ביותר מהחצי שנה אחרונה או עריק או בכלא העריקות הראשונה שלי הייתה חודש ישבתי 20 העריקות השניה הייתה חודשיים וישבתי גם 20 בין העריקות השניה לכליאה הראשונה הייתי חודש בבסיס ואז יצאתי לעריקות השניה ואחרי העריקות השנייה יצאתי מהכלא וישר יצאתי לעריקות שלישית ואני עכשיו כבר יותר מחודשיים בבית ורוצה להסגיר את עצמי בקרוב... מה אתם אומרים מה יעשו לי? ישחררו אותי כבר על אי התאמה?
ועוד שאלה מקווה שמישהו יספיק לענות לי אני יוכל להצביע היום בבחירות? לא יעשו לי בעיות כשאני יגיע לקלפי?

אתה יכול להצביע, בנוגע לאי התאמה - זה ממש לא בטוח. אני חושב שאת ה100 ימים שלך כבר היית אמור לעבור, אבל באמת שאי אפשר לדעת. צריך גם פרמטרים נוספים - התנהגות רעה, תיק פלילי, וכו' וכו'. ככל שיש לך יותר מזה הסיכויים גוברים.
Adambenmo
יצירת קשר:

Re: עריק יכול להצביע? ועוד שאלה

הודעהעל ידי Adambenmo » 23 ינואר 2013 17:22

תגיד, נשפטת בעריקות השנייה בבית דין צבאי?

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 36 אורחים