עצוב לעזוב ככה..

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

il123
יצירת קשר:

עצוב לעזוב ככה..

הודעהעל ידי il123 » 10 ינואר 2013 13:34

אחרי 8 חודשים ופגישה שלישית עם פסיכיאטר ישתחררתי היום..
עצוב לעזוב ככה חשבתי שאני יסיים תשירות כמו שצריך
רציתי להיות בתפקיד שאני לא ירגיש שאני מבזבז בו את הזמן והם לא נתנו לי ויתפשרתי על משהו שולי הם גם לא נתנו..הם לא נתנו.. הם פשוט מתישים תבין אדם וחבל שהם עושים ככה..וגם שהם נתנו לי את מבוקשי אמרתי להם שאני רק רוצה לצאת..
עצוב לעזוב ככה .. אבל הכל לטובה !!

תודה לחברה פה שעזרו ותמכו בהכל :))
ועכשיו כמה מילים ךאלה שרוצים לצאת..ולאלו שלא..
שלא תבינו אותי לא נכון.. זה חשוב לייתגיס המדינה שלנו תלויה בזה יש הרבה מה לשפר בצבא כי המערכת לא טובה לכולם והמדינה פשוט לא מתגמלת מספיק את אלה שבאמת עושים צבא ולא מטיילים בעזריאלי או באים לשעה-שעתיים והולכים הבייתה..
ותלחמו על שלכם תלחמו כדי לקבל מה שאתם רוצים ותעשו מה שטוב לכם!!
לא לאחרים!!! יש בצבא הרבה תפקידים ממש טובים שבאזרחות חוטפים אותכם אבל נמנעתי מלקסל את זה...ואם אתם מרגישים ששמה שאתם עושים לא ממצא אותכם רבאק
תצאו אל תבזבזו תזמן!!
בקיצור בהצלחה לכולם ואל תתיאשו
אורח

Re: עצוב לעזוב ככה..

הודעהעל ידי אורח » 10 ינואר 2013 13:49

il123 כתב:אחרי 8 חודשים ופגישה שלישית עם פסיכיאטר ישתחררתי היום..
עצוב לעזוב ככה חשבתי שאני יסיים תשירות כמו שצריך
רציתי להיות בתפקיד שאני לא ירגיש שאני מבזבז בו את הזמן והם לא נתנו לי ויתפשרתי על משהו שולי הם גם לא נתנו..הם לא נתנו.. הם פשוט מתישים תבין אדם וחבל שהם עושים ככה..וגם שהם נתנו לי את מבוקשי אמרתי להם שאני רק רוצה לצאת..
עצוב לעזוב ככה .. אבל הכל לטובה !!

תודה לחברה פה שעזרו ותמכו בהכל :))
ועכשיו כמה מילים ךאלה שרוצים לצאת..ולאלו שלא..
שלא תבינו אותי לא נכון.. זה חשוב לייתגיס המדינה שלנו תלויה בזה יש הרבה מה לשפר בצבא כי המערכת לא טובה לכולם והמדינה פשוט לא מתגמלת מספיק את אלה שבאמת עושים צבא ולא מטיילים בעזריאלי או באים לשעה-שעתיים והולכים הבייתה..
ותלחמו על שלכם תלחמו כדי לקבל מה שאתם רוצים ותעשו מה שטוב לכם!!
לא לאחרים!!! יש בצבא הרבה תפקידים ממש טובים שבאזרחות חוטפים אותכם אבל נמנעתי מלקסל את זה...ואם אתם מרגישים ששמה שאתם עושים לא ממצא אותכם רבאק
תצאו אל תבזבזו תזמן!!
בקיצור בהצלחה לכולם ואל תתיאשו

לא, זה לא חשוב.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 10 ינואר 2013 14:10

זאת דעתך ואני מכבד את זה !
אורח

הודעהעל ידי אורח » 10 ינואר 2013 14:40

אורח כתב:זאת דעתך ואני מכבד את זה !

אתה בכלל הבנת מה דעתו?
"זה חשוב לייתגיס המדינה שלנו תלויה בזה" - ציטוט.
דבר ראשון, זה לא נכון, אבל אין מה להתווכח על זה כי האופן שבו אתה כותב אומר לי שאין עם מי לדבר.
דבר שני, מי צריך להתגייס אם זה חשוב? אתה? הרי הרגע יצאת. אה... מישהו אחר... כלומר, דעתך נוגעת לא לעצמך כי אם לאנשים אחרים. באיזו זכות אתה אומר לאחרים מה לעשות?
אורח

הודעהעל ידי אורח » 10 ינואר 2013 16:41

בואנה מה אתם סתום??? אמרתי לאנשים מה לעשות??? ידביל תקרא טוב בין השורות ואל תקפוץ כמו חמור.. כתבתי בפירוש .. תעשו מה שטוב לכם ולא לאחרים אז ..
אורח

הודעהעל ידי אורח » 10 ינואר 2013 16:48

אורח כתב:בואנה מה אתם סתום??? אמרתי לאנשים מה לעשות??? ידביל תקרא טוב בין השורות ואל תקפוץ כמו חמור.. כתבתי בפירוש .. תעשו מה שטוב לכם ולא לאחרים אז ..

אז למה זה חשוב להתגייס?
ולמה אתה משתמט ממשהו שלדעתך המדינה שלך תלויה בו?
vishskin
יצירת קשר:

הודעהעל ידי vishskin » 10 ינואר 2013 18:28

קראתי בין השורות ואני מצטט את מה שקראית ממך "זה חשוב להתגייס וזה חובה בשביל קיום המדינה אבל אצלי זה ספציפית לא חשוב כי לא קיבלתי את התפקיד שרציתי ושמו אותי בתפקיד אחר אז התבאסתי והחלטתי להשתחרר, אבל כל אדם אחר חייב להתגייס ולמלא את התפקיד שלו, אני מיוחד פשוט זה למה אותי אפשר לגייס רק לתפקיד שאני ארצה ושיהיה לי נוח בו".

דגנרט.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 10 ינואר 2013 18:30

vishskin כתב:קראתי בין השורות ואני מצטט את מה שקראית ממך "זה חשוב להתגייס וזה חובה בשביל קיום המדינה אבל אצלי זה ספציפית לא חשוב כי לא קיבלתי את התפקיד שרציתי ושמו אותי בתפקיד אחר אז התבאסתי והחלטתי להשתחרר, אבל כל אדם אחר חייב להתגייס ולמלא את התפקיד שלו, אני מיוחד פשוט זה למה אותי אפשר לגייס רק לתפקיד שאני ארצה ושיהיה לי נוח בו".

דגנרט.

אתה הוכחת לו למה הוא אדיוט, לדעתי לא שווה אפילו להתייחס אליו.
il123
יצירת קשר:

הודעהעל ידי il123 » 10 ינואר 2013 20:59

vishskin כתב:קראתי בין השורות ואני מצטט את מה שקראית ממך "זה חשוב להתגייס וזה חובה בשביל קיום המדינה אבל אצלי זה ספציפית לא חשוב כי לא קיבלתי את התפקיד שרציתי ושמו אותי בתפקיד אחר אז התבאסתי והחלטתי להשתחרר, אבל כל אדם אחר חייב להתגייס ולמלא את התפקיד שלו, אני מיוחד פשוט זה למה אותי אפשר לגייס רק לתפקיד שאני ארצה ושיהיה לי נוח בו".

דגנרט.

שאתה מראה את זה ככה זה באמת נראה משונה..
פשוט לא סיפרתי את כל הסיפור שלי
סה לא בדיוק ככה.. שיררתי 5 חודשים במקום גיהנום
סבלתי נורא .. מה שאני עברתי הרבה לפני לא הצליחו לעבור ותמיד אמרו לי "אתה תשבר"
ולא נשברתי 5 חודשים .. מיררו לי תחיים בגלל זה יצאתי ..לא כי לא קבלתי מה שאני רוצה..
מממש ממש לא!!!! מה שעברתי בחודשים האלה זה דברים שהשטן לא ברא
אורח

הודעהעל ידי אורח » 10 ינואר 2013 21:02

il123 כתב:

דגנרט.

שאתה מראה את זה ככה זה באמת נראה משונה..
פשוט לא סיפרתי את כל הסיפור שלי
סה לא בדיוק ככה.. שיררתי 5 חודשים במקום גיהנום
סבלתי נורא .. מה שאני עברתי הרבה לפני לא הצליחו לעבור ותמיד אמרו לי "אתה תשבר"
ולא נשברתי 5 חודשים .. מיררו לי תחיים בגלל זה יצאתי ..לא כי לא קבלתי מה שאני רוצה..
מממש ממש לא!!!! מה שעברתי בחודשים האלה זה דברים שהשטן לא ברא

יצאת יצאת, חלאס לזיין בשכל כאילו שאתה איזה חכם גדול, אתה ילד מושתן שיצא ומחפש עכשיו תירוצים מפגרים ואישורים מהסביבה..... תגדל ביצים ותפסיק למצוץ לאמא שלך את הציצי תמצא עבודה ותזדיין מפה עם הטמטום שלך......
Solus
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Solus » 10 ינואר 2013 21:18

רציתי לאמר משהו בסגנון של : "חבר'ה, אין שום סיבה לעשות לבחור כאן טרולינג, באם דבריו נאים או לא; הוא לא הולך לחזור לכאן כדי לצפות בתגובת הפרידה שלו, במיוחד לא לאשכול שמקללים אותו בו."
אבל להפתעתי הוא עדיין כאן.
il123
יצירת קשר:

הודעהעל ידי il123 » 10 ינואר 2013 21:41

Solus כתב:רציתי לאמר משהו בסגנון של : "חבר'ה, אין שום סיבה לעשות לבחור כאן טרולינג, באם דבריו נאים או לא; הוא לא הולך לחזור לכאן כדי לצפות בתגובת הפרידה שלו, במיוחד לא לאשכול שמקללים אותו בו."

כמה קללות מילדים מושתנים שיכולים למצוץ לי תמלפפון לא ירחיקו אותי

זה מהילדים האלה שהכניסו להם תקט של הנשק לתחת ומחפשים על מי ליפול
אני לא מחפש תרוצים אני שלם עם מה שעשיתי
אורח

הודעהעל ידי אורח » 10 ינואר 2013 21:43

il123 כתב:
Solus כתב:רציתי לאמר משהו בסגנון של : "חבר'ה, אין שום סיבה לעשות לבחור כאן טרולינג, באם דבריו נאים או לא; הוא לא הולך לחזור לכאן כדי לצפות בתגובת הפרידה שלו, במיוחד לא לאשכול שמקללים אותו בו."

איך אתה שלם אם מה שעשית, אם אתה טוען שבלי שירות צבאי המדינה לא יכולה להתקיים? בעצם זה שלא שירת, תרמת לחיסול המדינה - לשיטתך.
il123
יצירת קשר:

הודעהעל ידי il123 » 10 ינואר 2013 21:51

אורח כתב:
il123 כתב:

איך אתה שלם אם מה שעשית, אם אתה טוען שבלי שירות צבאי המדינה לא יכולה להתקיים? בעצם זה שלא שירת, תרמת לחיסול המדינה - לשיטתך.

תקרא ותראה שכתבתי שאם התפקיד שלכם זה בזבוז זמן אל תהססו לצאת ותעשו מה שטוב לכם!!!!! אני שלם עם עצמי כי תקופה ארוכה הייתי במצב נפשי רעועה והבריאות שלי כבר נפגעה בגלל זה אני שלם עם עצמי.. ובכללי לא עשיתי משהו למען המדינה בצבא לנקות כביש זה לא תפקיד
אורח

הודעהעל ידי אורח » 10 ינואר 2013 21:56

כן, זה כן תפקיד, לשיטת הצבא . ההחלטה שלו היא שקובעת, לא שלך.
הבריאות שלך נפגעה? אז? אתה יודע כמה מתנדבים כאלה יש בצה"ל, ומוחזרי שירות, וכאלה שמסתירים את המידע?

אני אשאל שוב. איך אתה שלם עם מה שעשית, אם אתה טוען שבלי שירות צבאי המדינה לא יכולה להתקיים? בעצם זה שלא שירתת, תרמת לחיסול המדינה - לשיטתך.
vishskin
יצירת קשר:

הודעהעל ידי vishskin » 10 ינואר 2013 23:16

אורח כתב:יצאת יצאת, חלאס לזיין בשכל כאילו שאתה איזה חכם גדול, אתה ילד מושתן שיצא ומחפש עכשיו תירוצים מפגרים ואישורים מהסביבה..... תגדל ביצים ותפסיק למצוץ לאמא שלך את הציצי תמצא עבודה ותזדיין מפה עם הטמטום שלך......

הוצאת לי את המילים מהפה.

il123 כתב:כמה קללות מילדים מושתנים שיכולים למצוץ לי תמלפפון לא ירחיקו אותי

אוי מסכן, היה לך שירות קשה ואתה חושב שאתה היחיד
רק השחרור שלך מוצדק כי רק לך היה שירות גרוע, הרי כולם פה חוץ ממך שירתו בקריה שעה וחצי ביום והגענו רק 4 ימים בחודש.
אין לך מושג על מה אתה מדבר, קורא לנו ילדים קטנים, תקרא אשכול אחד רנדומלי ותראה סיפורים של חיילים שמיררו להם את החיים, שהם רוצים להתאבד ושממשיכים בכל זאת לשים עליהם זין גדול ולשלוח אותם לכלא לפעמים.
העיקר אתה מצדיק את עצמך כי שרדת בתפקיד 5 חודשים פחחחחחחחחח ענקי עליך, אני מאמין לך שסבלת אבל לא 10% כמו חלק מהאנשים פה בפורום כולל אני שמבקר אותך וחושב שאתה מפגר וילדותי.

העיקר כולנו חייבים לשרת, כל כך הרבה עודפים אין להם מושג מה לעשות כבר
רשימה קטנה:
כל החיילים הירוקים שתופסים קו ואז חוזרים אחורה ואז שוב פעם תופסים קו
כל מאבטחי המתקנים, עובדי רס"ר, יחידות אבטחת אישית (של הרמטכ"ל ושרים), רבנים ומש"קי דת, מש"קיות תרבות וחינוך, מורות חיילות, גלגלצ, כל המסופחים (=שריפת פז"מ), מש"קי אבטחת מידע (חלקם)
לכל קצין בדרגת סא"ל ומעלה ולפעמים גם לרס"ן יש גם רל"שית, פקל"שית, נהג פרטי!!!!!!!
לכל טייסת יש צוות שכולל קצינה (בתשלום שכר מלא) ומתחתיה מספר חיילים שאחראים על בישול, נקיון, כל בקשה מיוחדת שיש לטייסים, קיצר משרתים פרטיים של הטייסים (צופר של התפקיד).
ומי מנהל את כל המלחמות והקונפליקטים? רק חיל אוויר, כל החיילים הירוקים מגרבצים כל היום.
והיית בקריה? אל תתן לי להתחיל אפילו
הרשימה הזאת לא נגמרת

אתה אגואיסט אפס שחושב שהוא מישהו ושאת הזמן שלך אי אפשר לבזבז בצבא אבל אתה מבקר כאן אנשים שיצאו בצדק מהצבא כי הם פוגעים במדינה. "אתה חושב שאתה יודע הכי טוב ושאנחנו ילדים מפגרים ושנמצוץ לך תזין" אז אתה כבר מוצץ לעצמך וכדאי שתתעורר מלטריסט מפגר כי אתה כלום ושום דבר ילד שמנת.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 10 ינואר 2013 23:35

אני אמרתייי שרק השחררור שלי מוצצדק???

אני אמרתיי לאנשיםם לשרתת??????אההה??
מה אתה לא רואה שכתבתי שכל אחד יעשה מה שהוא רוצה ??
שמרוצה שיצא??

איפה כתבתי שכולם חייבים לשרת?? איפה יחתיכת בין אדם עלוב ומושפל???
אורח

הודעהעל ידי אורח » 11 ינואר 2013 09:56

אורח כתב:אני אמרתייי שרק השחררור שלי מוצצדק???

אני אמרתיי לאנשיםם לשרתת??????אההה??
מה אתה לא רואה שכתבתי שכל אחד יעשה מה שהוא רוצה ??
שמרוצה שיצא??

איפה כתבתי שכולם חייבים לשרת?? איפה יחתיכת בין אדם עלוב ומושפל???

חביבי, או שתלמד עברית או שתסביר לנו מה המשמעות שלך שנתת למשפט "זה חשוב לייתגיס המדינה שלנו תלויה בזה ".

כל האשכול הזה עצוב ומיותר.
Solus
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Solus » 11 ינואר 2013 09:59

חבר'ה...תפסיקו להגיב, באמת. זה לא מועיל לדבר וזה מבזבז לכם זמן ועצבים. הבן אדם בבירור מספיק מעורער נפשית כדי לעשות טרולינג בפורום שעזרו לו. תהיו יותר טובים ממנו :|, ואם זה לא אפשרי : OP, תנסה להתבגר ופשוט תפסיק להאכיל את האש ששורפת אותך.
זה כבר באמת יצא מגבול של אשכול מטומטם.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 11 ינואר 2013 10:04

Solus כתב:חבר'ה...תפסיקו להגיב, באמת. זה לא מועיל לדבר וזה מבזבז לכם זמן ועצבים. הבן אדם בבירור מספיק מעורער נפשית כדי לעשות טרולינג בפורום שעזרו לו. תהיו יותר טובים ממנו :|, ואם זה לא אפשרי : OP, תנסה להתבגר ופשוט תפסיק להאכיל את האש ששורפת אותך.
זה כבר באמת יצא מגבול של אשכול מטומטם.

טוב נו אם אתה אומר, יש בזה.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 11 ינואר 2013 11:15

Souls אני ממש לא עושה טרולינג בפורום שעזרו לי .. אני מוקיר תודה לאלה שעזרו
ואתה אחד מהם.. אני יהיה פעיל בפורום ויעזור במה שאני יכול
קיצר מיצינו תאשכול ,שבת שלום.

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־ 14 אורחים