-

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

sh123
יצירת קשר:

-

הודעהעל ידי sh123 » 04 דצמבר 2012 21:55

\
נערך לאחרונה על ידי sh123 ב 21 פברואר 2013 12:17, נערך פעם 1 בסך הכל.
Solus
יצירת קשר:

Re: חייב לעוף ממל"י צאלים

הודעהעל ידי Solus » 05 דצמבר 2012 00:44

תן לי רק לראות אם הבנתי אותך, אתה מציין שאתה מקורקע בבסיס סגור שלא מתאים בעליל לתנאים שלך; ויש לך ~עוד~ בעיות שהצבא לא יודע עליהן ואתה הולך רק עכשיו לדבר עליהן בפני הקב"ן....
סחטיין, בהחלט יהיה נאים להסביר לו למה לא אמרת לצבא מלתתחילה שיש לך עוד קשיים.

בכל מקרה, ככל שאני רואה את זה האפשרות שלך כרגע היא לחכות לקב"ן עד שבוע הבא. אם אתה חרד בנוגע לקשיחות של הקב"ן, תסקור שנית את הסביבה שלך ; זה נראה שאתה נותן לסביבה שלך להשפיע עליך לרעה. האם לאנשים שמנסים לצאת יש גם מספר רב של הקלות ופרופיל מוגבל ביותר כמו שלך? לא נראה לי, אם כולם שם מנסים לעוף משם ולא מצליחים זה לרוב מראה על שיטות חירטוטים של זעם שאף פעם לא עובדות. באותה נימה, אני מאוד בספק שאותם אנשים שהקב"ן "שם שין על כולם" יש להם את אותן בעיות כמו שלך, לא לדבר על הפרופיל המאוד מוגבל. זה לא פרופיל שנופל על כולם מן השמיים.

לסיכום : לדעתי אתה נותן לסביבה שלך להחדיר לך יותר מדי חרדות שלא קשורות אליך בכלל, זה נראה שלקב"ן יש סיבה מאוד מוצדקת כדי לפלות אותך מהבסיס בגן כל כך הרבה סיבות שזה לא ממש מובן איך הגעת לשם. ההצעה האישית שלי היא שתחכה עד לקב"ן. אך יכול להיות שאתה לא צריך לחכות עד אז בבסיס אם ~באמת~ קשה לך כל כך כפי שאתה מציין.
שמשהו יספק לו חוות דעת בנוגע לנפקדות, זהו האזור החלש שלי.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 05 דצמבר 2012 01:02

Solus כתב:תן לי רק לראות אם הבנתי אותך, אתה מציין שאתה מקורקע בבסיס סגור שלא מתאים בעליל לתנאים שלך; ויש לך ~עוד~ בעיות שהצבא לא יודע עליהן ואתה הולך רק עכשיו לדבר עליהן בפני הקב"ן....
סחטיין, בהחלט יהיה נאים להסביר לו למה לא אמרת לצבא מלתתחילה שיש לך עוד קשיים.

בכל מקרה, ככל שאני רואה את זה האפשרות שלך כרגע היא לחכות לקב"ן עד שבוע הבא. אם אתה חרד בנוגע לקשיחות של הקב"ן, תסקור שנית את הסביבה שלך ; זה נראה שאתה נותן לסביבה שלך להשפיע עליך לרעה. האם לאנשים שמנסים לצאת יש גם מספר רב של הקלות ופרופיל מוגבל ביותר כמו שלך? לא נראה לי, אם כולם שם מנסים לעוף משם ולא מצליחים זה לרוב מראה על שיטות חירטוטים של זעם שאף פעם לא עובדות. באותה נימה, אני מאוד בספק שאותם אנשים שהקב"ן "שם שין על כולם" יש להם את אותן בעיות כמו שלך, לא לדבר על הפרופיל המאוד מוגבל. זה לא פרופיל שנופל על כולם מן השמיים.

לסיכום : לדעתי אתה נותן לסביבה שלך להחדיר לך יותר מדי חרדות שלא קשורות אליך בכלל, זה נראה שלקב"ן יש סיבה מאוד מוצדקת כדי לפלות אותך מהבסיס בגן כל כך הרבה סיבות שזה לא ממש מובן איך הגעת לשם. ההצעה האישית שלי היא שתחכה עד לקב"ן. אך יכול להיות שאתה לא צריך לחכות עד אז בבסיס אם ~באמת~ קשה לך כל כך כפי שאתה מציין.
שמשהו יספק לו חוות דעת בנוגע לנפקדות, זהו האזור החלש שלי.

פששששששש איזו השקעה אתה עם ההודעות שלך... אני נותן לך שבועיים-חודש גג עד שתפסיק לכתוב בפורום אחרי שכפויי טובה מפגרים ישגעו לך את השכל כי לא בזין שלהם לקרוא בארכיון ועדיף שאתה תבזבז את הזמן שלך, בטח אין לך משהו יותר טוב לעשות עם הזמן שלך לא ככה?
Solus
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Solus » 05 דצמבר 2012 02:13

אורח כתב:
Solus כתב:שמשהו יספק לו חוות דעת בנוגע לנפקדות, זהו האזור החלש שלי.

פששששששש איזו השקעה אתה עם ההודעות שלך... אני נותן לך שבועיים-חודש גג עד שתפסיק לכתוב בפורום אחרי שכפויי טובה מפגרים ישגעו לך את השכל כי לא בזין שלהם לקרוא בארכיון ועדיף שאתה תבזבז את הזמן שלך, בטח אין לך משהו יותר טוב לעשות עם הזמן שלך לא ככה?

אינסומניה הינה בעיה קשה, ואם אתה רושם הודעות בשעות כאלו מאוחרות של הלילה אני רשאי בעצמי לפקפק בטיב השימוש שלך בזמנך, לא ככה?
חרם על הטרולינג, שמשהו יתרום הודעה עוזרת לבחור כאן.
sh123
יצירת קשר:

הודעהעל ידי sh123 » 05 דצמבר 2012 09:47

תודה SOLUS.
אני מאוד מקווה שאתה צודק והקב"ן יוציא אותי משם.
היום אני צריך לחזור לבסיס הזה ולהישאר שם יום אחד. אני לא רוצה שיצא מצב שהם יחשבו שאני מסתגל למקום הנוראי הזה. אני חייב לעוף משם כמה שיותר מהר.

גם הבנתי שהם חייבים להביא לי קב"ן תוך 48 שעות. אני יכול לדרוש לראות את הקב"ן עוד השבוע?
alex gerenshtein

לפי החוק אמורים לתת לך לראות קבן עד 14 יום שזה שבועיים

הודעהעל ידי alex gerenshtein » 05 דצמבר 2012 17:31

אמנם יש פעמים שזה קורה הרבה לפני אבל אם המצב שלך ממש ממש שזה אומר בסכנה של התתאבדות אז אמורים לשלוח אותך לקב"ן אוטומטי
vishskin
יצירת קשר:

הודעהעל ידי vishskin » 05 דצמבר 2012 18:44

בלי להכנס לפרטים תספר את כל הבעיות שלך בצורה שמפגינה את המצוקה שאליה נכנסת. זה לא רשימת קניות "יש לי OCD, בוא נראה מה עוד הממ אהה גם דיכאון וחרדות", תנתב את השיחה בצורה שבה רוב הדיון הוא על נושאים שבאמת מעיקים על המצב, שלא יתחיל לדבר איתך על יחסי משפחה (אלא אם כן הם לא תקינים) ומפקדים והיחידה ואיך הנסיעות וכו' - זה מכשיל.
כניסה לפרטים הקטנים יגרמו לך לדבר הרבה מה שמכשיל גם, תשתדל לתמצת ולהיות ממוקד למה שהכי משפיע נפשית. אותו דבר גם לגבי התנהגות.
3 הפגישות שכבר עשית אמורות לתת לך את הניסיון לדעת מה הקב"ן שואל ואיך הוא מנתב את השיחה, תשתמש בפגישה הזאת כדי אחת ולתמיד להוכיח לגורמי הנפש שיש לך בעיה שדורשת טיפול ולא נפנוף.
sh123
יצירת קשר:

הודעהעל ידי sh123 » 05 דצמבר 2012 22:59

אני אקח את זה לתשומת ליבי.

ד"א, לא הבנתי איך הסקת שהיו לי 3 פגישות עם קב"ן.. הייתה לי פגישה אחת בלבד עם קב"ן וזה היה לפני שנתיים בערך אחרי הצו הראשון, הוא הוריד לי ישר את הפרופיל ל45 ועוד לא סיפרתי לו את כל הבעיות שלי..

עוד שאלה - כדאי לספר ולפרט לקב"ן איך הבעיות מלוות אותי מהילדות עד לצבא (יענו חפירה ארוכה של כל הסיפור חיים שלי), או פשוט להגיד שקשה לי בלי יותר מדי הסברים?

עד עכשיו סירבתי לחתום באפסנאות ולקבל ציוד. להמשיך לסרב? זה יכול לעזור לי ביציאה מהבסיס?
vishskin
יצירת קשר:

הודעהעל ידי vishskin » 06 דצמבר 2012 02:01

sh123 כתב:אני אקח את זה לתשומת ליבי.

ד"א, לא הבנתי איך הסקת שהיו לי 3 פגישות עם קב"ן.. הייתה לי פגישה אחת בלבד עם קב"ן וזה היה לפני שנתיים בערך אחרי הצו הראשון, הוא הוריד לי ישר את הפרופיל ל45 ועוד לא סיפרתי לו את כל הבעיות שלי..

עוד שאלה - כדאי לספר ולפרט לקב"ן איך הבעיות מלוות אותי מהילדות עד לצבא (יענו חפירה ארוכה של כל הסיפור חיים שלי), או פשוט להגיד שקשה לי בלי יותר מדי הסברים?

עד עכשיו סירבתי לחתום באפסנאות ולקבל ציוד. להמשיך לסרב? זה יכול לעזור לי ביציאה מהבסיס?

התבלבלתי עם אשכול אחר, מישהו אחר כתב שהוא היה 3 פגישות ולא התקדם כלום ומשומה חשבתי שזה אתה.

לשאלתך, כן! יש הבדל עצום בין משבר נפשי זמני לבין בעיה נפשת מתמשכת, ועוד יותר כאשר הבעיה מלווה אותך כל החיים. אתה לא צריך להכנס לפרטים של איך זה השפיע עליך בכל שלב בחיים אבל תגיד שמאז ומתמיד אתה מכיר את עצמך בתור X (מה שהבעיה שלך) וזה תמיד הפריע לך בתפקוד ועכשיו בצבא שזה מסגרת יותר קשה אתה בקושי מצליח לשרוד עקב הבעיה ואתה לא חושב שתצליח לתפקד עוד הרבה זמן בבסיס כמו זה ושאתה כבר לא יודע מה לעשות והוא חייב לעזור לך.
sh123
יצירת קשר:

הודעהעל ידי sh123 » 06 דצמבר 2012 15:23

תודה על התשובות.
אני מקווה שאני באמת אצליח להסביר לקב"ן את כל הקשיים שלי בפגישה אחת ולעוף משם.. כולם אומרים לי בבסיס שתוך פגישה אחת בחיים אני לא אצא

בינתיים כמו שאמרתי אני מסרב לחתום באספנאות.. להמשיך לסרב? יש עוד משהו שאני לעשות שיכול לעזור לי לעוף משם?

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 8 אורחים