עתודאי שרוצה לצאת מצה"ל

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

sb05
יצירת קשר:

עתודאי שרוצה לצאת מצה"ל

הודעהעל ידי sb05 » 28 נובמבר 2012 18:59

שלום אני קמ"א(קצין אקדמאי מקצועי). עשיתי תואר ראשון במדעי המחשב במכללה. התגייסתי לפני חודש וחצי לצבא אחרי שסיימתי את התואר. ישבתי 10 יום בכלא על סירוב פקודה להסתפר. הייתי כבר אצל קב"ן וסיפרתי לו שיש לי בעיות עם אנשים וחוסר ביטחון ואני כל הזמן מרגיש שאני נכשל שאני בחברת אנשים אבל אמרתי לו שיש לי מלא חברים ואני נמצא עם אנשים וכולם אוהבים אותי אבל זה תחושה אישית שלי שאני כל הזמן נכשל ואני מרגיש רע שאני מדבר עם אנשים וזה פעולה שאני מתאמץ בה ממש דיבור עם אנשים. בסוף הפגישה לא קיבלתי פטור שיער ולא פטור מצה"ל ולא כלום. קבעתי עוד תור לקב"ן לשבוע הבא ובהמלצת מפקד הוא רשם עלי רק דברים טובים. האם קיים בכלל סיכוי שאני ייצא מצה"ל בכלל כי אני עתודאי טהצבא השקיע בי הרבה כסף ובגלל שרשום להם הכל מה שאמרתי בפגישה הראשונה עם הקב"ן וגם המלצת המפקד שלי היא שאני חייל טוב ומתפקד כמו שצריך??? ואני ממש רוצה לצאת מצה"ל!!!!!!!
vishskin
יצירת קשר:

Re: עתודאי שרוצה לצאת מצה"ל

הודעהעל ידי vishskin » 29 נובמבר 2012 07:04

sb05 כתב:שלום אני קמ"א(קצין אקדמאי מקצועי). עשיתי תואר ראשון במדעי המחשב במכללה. התגייסתי לפני חודש וחצי לצבא אחרי שסיימתי את התואר. ישבתי 10 יום בכלא על סירוב פקודה להסתפר. הייתי כבר אצל קב"ן וסיפרתי לו שיש לי בעיות עם אנשים וחוסר ביטחון ואני כל הזמן מרגיש שאני נכשל שאני בחברת אנשים אבל אמרתי לו שיש לי מלא חברים ואני נמצא עם אנשים וכולם אוהבים אותי אבל זה תחושה אישית שלי שאני כל הזמן נכשל ואני מרגיש רע שאני מדבר עם אנשים וזה פעולה שאני מתאמץ בה ממש דיבור עם אנשים. בסוף הפגישה לא קיבלתי פטור שיער ולא פטור מצה"ל ולא כלום. קבעתי עוד תור לקב"ן לשבוע הבא ובהמלצת מפקד הוא רשם עלי רק דברים טובים. האם קיים בכלל סיכוי שאני ייצא מצה"ל בכלל כי אני עתודאי טהצבא השקיע בי הרבה כסף ובגלל שרשום להם הכל מה שאמרתי בפגישה הראשונה עם הקב"ן וגם המלצת המפקד שלי היא שאני חייל טוב ומתפקד כמו שצריך??? ואני ממש רוצה לצאת מצה"ל!!!!!!!

אז אתה אדם מפגר
מי משקיע כמה שנים כדי להכנס לצבא בתפקיד חשוב ואז תוך שנייה רוצה להשתחרר
לפני חודשיים יכולת לפרוש ואז להשתחרר בתור מלש"ב רגיל אבל עכשיו אין מצב שישחררו אותך
אתה בתפקיד שחשוב לצה"ל ואתה על מדים כבר חודש וחצי אז כל היחס אליך הוא אחר, מצפים ממך ליותר ולא משחררים בקלות בכלל.

לא מזמן היה כאן עוד קמ"א שרצה להשתחרר אבל הוא היה בצבא מעל שנה אז זה הגיוני, אבל אתה יכולת להשתחרר בכל רגע וכמו מפגר חיכית לרגע האחרון שבו יכולת ואז עדיין לא עשית את זה ועבר עוד חודש וחצי והתגייסת ואפילו כבר הספקת לשבת בכלא.
בקיצור WELCOME לצה"ל, אתה הולך לבלות שם 5 וחצי שנים.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 29 נובמבר 2012 08:26

vishskin כתב:
sb05 כתב:שלום אני קמ"א(קצין אקדמאי מקצועי). עשיתי תואר ראשון במדעי המחשב במכללה. התגייסתי לפני חודש וחצי לצבא אחרי שסיימתי את התואר. ישבתי 10 יום בכלא על סירוב פקודה להסתפר. הייתי כבר אצל קב"ן וסיפרתי לו שיש לי בעיות עם אנשים וחוסר ביטחון ואני כל הזמן מרגיש שאני נכשל שאני בחברת אנשים אבל אמרתי לו שיש לי מלא חברים ואני נמצא עם אנשים וכולם אוהבים אותי אבל זה תחושה אישית שלי שאני כל הזמן נכשל ואני מרגיש רע שאני מדבר עם אנשים וזה פעולה שאני מתאמץ בה ממש דיבור עם אנשים. בסוף הפגישה לא קיבלתי פטור שיער ולא פטור מצה"ל ולא כלום. קבעתי עוד תור לקב"ן לשבוע הבא ובהמלצת מפקד הוא רשם עלי רק דברים טובים. האם קיים בכלל סיכוי שאני ייצא מצה"ל בכלל כי אני עתודאי טהצבא השקיע בי הרבה כסף ובגלל שרשום להם הכל מה שאמרתי בפגישה הראשונה עם הקב"ן וגם המלצת המפקד שלי היא שאני חייל טוב ומתפקד כמו שצריך??? ואני ממש רוצה לצאת מצה"ל!!!!!!!

אז אתה אדם מפגר
מי משקיע כמה שנים כדי להכנס לצבא בתפקיד חשוב ואז תוך שנייה רוצה להשתחרר
לפני חודשיים יכולת לפרוש ואז להשתחרר בתור מלש"ב רגיל אבל עכשיו אין מצב שישחררו אותך
אתה בתפקיד שחשוב לצה"ל ואתה על מדים כבר חודש וחצי אז כל היחס אליך הוא אחר, מצפים ממך ליותר ולא משחררים בקלות בכלל.

לא מזמן היה כאן עוד קמ"א שרצה להשתחרר אבל הוא היה בצבא מעל שנה אז זה הגיוני, אבל אתה יכולת להשתחרר בכל רגע וכמו מפגר חיכית לרגע האחרון שבו יכולת ואז עדיין לא עשית את זה ועבר עוד חודש וחצי והתגייסת ואפילו כבר הספקת לשבת בכלא.
בקיצור WELCOME לצה"ל, אתה הולך לבלות שם 5 וחצי שנים.

הוא עדיין יכול לצאת, הוא ייצטרך לעבור גיהינום ולהשתדל מכל מי שאי פעם יצא, אבל הוא עדיין יצליח. אם הוא יראה שהוא לא יכול מבחינה נפשית ושהמצב הוא חריף, בסוף הוא ייצא. גם אם קודם הוא היה בסדר גמור "ופתאום" הוא נהיה מדוכא... השאלה אם שווה לו בכלל, כמות הזמן והאנרגיה והכסף שהוא יבזבז, הכסף שהוא עוד יצטרך להחזיר לצבא ובזבוז הזמן....

בכל מקרה עתודאי אם זה שווה לך אז תחפש את טארגט 21 ומדריך גונזו לקבניסט הצעיר, תקרא את המאמרים באתר ובאתר של רשת הליווי וגם את ההודעות כאן בפורום. תבנה דמות, תוציא חוות דעת מפסיכיאטר, אל תתפקד ותבקש מכל מי שאתה רואה קב"ן כל הזמן, אל תפסיק ללכת לקב"נים עד שהם מוציאים אותך ואל תתייאש.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 29 נובמבר 2012 09:00

על חרדה אף אחד לא ייתן לך כלום, היית צריך להמציא דמות אחרת. טוב, לא נורא, עוד אפשר לתקן את זה, אתה פשוט צריך להפסיק לתפקד כמו חייל טוב ובפעם הבאה אתה רואה קב"ן אתה צריך להקצין את הדמות שתמציא אחריי שתקרא את טארגט21...
sb05
יצירת קשר:

הודעהעל ידי sb05 » 29 נובמבר 2012 17:40

אני יכול לשנות דמות או שאני ימשיך עם הסיפור שלי שיש לי ביטחון עצמי נמוך וקשה לי עם אנשים??? ולמי שאמר שיש לי תפקיד חשוב בצבא אז הצבא והלתרום למדינה לא מעניין אותי. המטרה שלי זה לצאת מהצבא בלי כלא ובלי שיעשו לי בעיות. אתם חושבים שיש לי סיכוי לצאת מהצבא בלי שיעשו לי בעיות?? ומה הכוונה של להקצין דברים??? כי אני לא מסוגל להתחיל להתפרע מול הקב"ן...
אורח

הודעהעל ידי אורח » 29 נובמבר 2012 18:39

sb05 כתב:אני יכול לשנות דמות או שאני ימשיך עם הסיפור שלי שיש לי ביטחון עצמי נמוך וקשה לי עם אנשים??? ולמי שאמר שיש לי תפקיד חשוב בצבא אז הצבא והלתרום למדינה לא מעניין אותי. המטרה שלי זה לצאת מהצבא בלי כלא ובלי שיעשו לי בעיות. אתם חושבים שיש לי סיכוי לצאת מהצבא בלי שיעשו לי בעיות?? ומה הכוונה של להקצין דברים??? כי אני לא מסוגל להתחיל להתפרע מול הקב"ן...

בגלל זה אמרתי שתחפש בגוגל את כל הדברים שציינתי, באמת שיש תשובות מוכנות באתר ובפורום לכל השאלות שלך, למה לא לחפש?

הוא טען שיהיה לך קשה לצאת כי יש לך תפקיד שמבחינת הצבא הוא חשוב וזה נכון, זה יקשה עלייך מאוד, אבל עדיין אפשרי לצאת.

תמשיך להגיד שקשה לך עם אנשים ושיש לך בטחון עצמי נמוך, אבל תתחיל גם להראות סימנים שהצבא גורם לך לדכאון וכו'. כי לא יוציאו אותך על סעיף של "חרדה" זה בטוח. בקיצור, תבנה דמות חדשה ומוקצנת שלך שתתבסס על החרדה והבטחון העצמי הנמוך.
sb05
יצירת קשר:

הודעהעל ידי sb05 » 29 נובמבר 2012 20:45

אפשר לקבל לינקים של מה לקרוא??? ובטוח שאני יכול לצאת מהצבא אפילו שעשיתי תואר על חשבון הצבא ואני קמ"א ואני רק חודש וחצי בצבא??
אורח

הודעהעל ידי אורח » 29 נובמבר 2012 20:55

sb05 כתב:אפשר לקבל לינקים של מה לקרוא??? ובטוח שאני יכול לצאת מהצבא אפילו שעשיתי תואר על חשבון הצבא ואני קמ"א ואני רק חודש וחצי בצבא??

תיצור קשר עם מלווה כדי שתהיה לך עזרה מקצועית כאן:

http://livuy.newprofile.org/contact.html

במקרה שלך זה חובה מלווה, כי אתה עתודאי. ולא, התשובה היא שלא תצליח לצאת מהצבא כעתודאי "לגמרי בלי בעיות". למה? כי צה"ל שילם עלייך מלא כסף. גם אם תצא עם הכי מעט בעיות, עדיין תצטרך להחזיר את כל שכר הלימוד.

http://www.notimportant.co.il/wp-conten ... anists.pdf

http://www.notimportant.co.il/wp-conten ... sts-21.pdf

http://kodeks.jeeran.com/index1.html

באחרון צריך לשנות את הקידוד לעברית.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 29 נובמבר 2012 20:56

sb05 כתב:אפשר לקבל לינקים של מה לקרוא??? ובטוח שאני יכול לצאת מהצבא אפילו שעשיתי תואר על חשבון הצבא ואני קמ"א ואני רק חודש וחצי בצבא??

המשך הקישורים, כי אתה כנראה לא תחפש בכוחות עצמך באתר של התנועה, למרות שזה לא עולה כסף:

viewtopic.php?f=2&t=8

viewtopic.php?f=2&t=10531

http://livuy.newprofile.org/twooptions.html

http://livuy.newprofile.org/21.html
אורח

הודעהעל ידי אורח » 29 נובמבר 2012 20:57

http://livuy.newprofile.org/FAQ.html

http://livuy.newprofile.org/sherut.html

http://livuy.newprofile.org/driving_license.html

http://livuy.newprofile.org/kaban_draftday.html
אורח

הודעהעל ידי אורח » 29 נובמבר 2012 20:58

http://livuy.newprofile.org/FAQ.html

http://livuy.newprofile.org/files/COs_G ... lities.pdf

http://livuy.newprofile.org/legalmatzpun.html

http://livuy.newprofile.org/conscience.pdf
vishskin
יצירת קשר:

הודעהעל ידי vishskin » 30 נובמבר 2012 08:07

אני גם אוסיף לך קישורים
http://www.mako.co.il/news-military/sec ... 921004.htm
http://dover.idf.il/IDF/News_Channels/b ... 6/1109.htm

כפי שכתבתי לך בצורה בוטה בתגובה הראשונה אתה במצב שהוא הכי קשה שאני יכול לדמיין להשתחרר ממנו מצה"ל
אבל שחרור הוא תמיד אפשרי מכל מקום בצה"ל, רק צריך להתמיד.
sb05
יצירת קשר:

הודעהעל ידי sb05 » 30 נובמבר 2012 15:24

תודה רבה!!! הכוונה שלי שאמרתי לצאת בלי בעיות התכוונתי בלי כלא ובלי ריתוקים...האם זה אפשרי במצבי שאני ייצא רק ע"י פגישות עם קב"ן בלי להיענש??? ואני גם יכול להשיג אישורים שטופלתי אצל פסיכולוג ואולי אני יצליח לזייף אישורים שטופלתי אצל פסיכיאטר. יש חשיבות לאישורים האלה והם יכולים לעזור לי???
אורח

הודעהעל ידי אורח » 30 נובמבר 2012 15:36

sb05 כתב:תודה רבה!!! הכוונה שלי שאמרתי לצאת בלי בעיות התכוונתי בלי כלא ובלי ריתוקים...האם זה אפשרי במצבי שאני ייצא רק ע"י פגישות עם קב"ן בלי להיענש??? ואני גם יכול להשיג אישורים שטופלתי אצל פסיכולוג ואולי אני יצליח לזייף אישורים שטופלתי אצל פסיכיאטר. יש חשיבות לאישורים האלה והם יכולים לעזור לי???

מה? מה לזייף? מה להשיג?

אתה לא מזייף ולא משיג שום דבר. זו עבירה פלילית וכן, יכול להיות שקב"נים או פסיכיאטרים יעלו על זה. אתה משלם על חוות דעת אצל פסיכיאטר או פסיכולוג (בקופ"ח,מיון,ציבורי או אזרחי) ומביא לצבא ולכל קב"ן או פסיכיאטר שתראה חוות דעת מרופא חי ואמיתי, עם מספר רשיון שיצויין על חוות הדעת, כי יכול להיות שהם גם ירצו ליצור איתו קשר(לא אופייני, אבל היו מקרים...)

אם באמת היית אצל פסיכולוג - אין צורך להביא אישורים. הם יאמינו לך אם הדמות תהיה אמינה. גם התיק הרפואי שלך הוא סודי אז אין טעם להביא ואף אחד לא יבדוק שום דבר מזה.

ובקשר לשאלה הראשונה שלך- ברור שבלי כלא! זה הרעיון בקב"ן, הכוונה היא שלא תעשה בעיות, הכוונה היא לא לתפקד (לנסות, אבל לא להצליח, להראות שאתה לא מסוגל). מה שכן, כעתודאי, יש בעיות אחרות שיהיו לך גם אם תקבל 21.

פנית למלווה כבר? כי יש לי תחושה שאם היית פונה לא היית שואל שאלות שכבר ענו עליהן.
sb05
יצירת קשר:

הודעהעל ידי sb05 » 30 נובמבר 2012 19:09

שלחתי מייל ועדיין לא חזרו אלי. אבל בטוח שזה אפשרי שאני ייצא מהצבא??? ולא אכפת לי להחזיר את כל הכסף ששילמו לי על התואר. אני רוצה לצאת בדרך חלקה רק עם קב"ן ובלי לעשות הצגות ליד המפקדים שלי ומדור שלי כי אני לא רוצה שיידעו שהכוונות שלי לצאת מהצבא.
vishskin
יצירת קשר:

הודעהעל ידי vishskin » 30 נובמבר 2012 19:18

אני מחזק, אל תזייף, רואים את זה מאוד חמור בבתי המשפט האזרחיים והצבאיים וזה מאוד קל לעלות על זה.
אני מחזק גם את הטיעון שאין שום סיבה לזייף, תשיג חוו"ד דעת "חריפה" שמבטא את רמת המצוקה הנפשית וממליץ שחרור/בדיקת כשירות רפואית לשירות.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 30 נובמבר 2012 19:38

sb05 כתב:שלחתי מייל ועדיין לא חזרו אלי. אבל בטוח שזה אפשרי שאני ייצא מהצבא??? ולא אכפת לי להחזיר את כל הכסף ששילמו לי על התואר. אני רוצה לצאת בדרך חלקה רק עם קב"ן ובלי לעשות הצגות ליד המפקדים שלי ומדור שלי כי אני לא רוצה שיידעו שהכוונות שלי לצאת מהצבא.

תראה, אי אפשר לדעת ב100%, כי הבנתי שבמקרה שלך גם עם שחרור על סעיף נפשי וקבלת פרופיל 21, עדיין תיאלץ לעבור את ועדת הבלתי מתאימים, מה שאומר ששם יכולים לבלום את השחרור שלך. עקרונית, אם אתה במצוקה נפשית, אי אפשר שלא לשחרר אותך אם הפסיכיאטר ממליץ על כך, אבל בצבא כמו בצבא, הכל יכול להיות והכי טוב שתקבל ייעוץ מקצועי (ומשפטי) מרשת הליווי.

ומשהו על ההצגה ליד המפקד והמדור שלך... צא מזה. אם אתה רוצה לצאת, אתה לא יכול לתפקד. אם כן תתפקד, אתה לא במצוקה. מטומטם ככל שיהיה, כך הצבא רואה את זה, וככה מתנהלת מערכת בריאות הנפש בצבא. אם לא תראה סימני מצוקה נפשיים (ופיזיים) שמעידים על ליקויים רפואיים, אתה לא תצא. אתה חייב להתנהג אצל המפקד והמדור בדיוק כמו שאתה מתנהג אצל הקב"ן והפסיכיאטר ולפעמים אפילו להקצין.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 30 נובמבר 2012 19:42

sb05 כתב:שלחתי מייל ועדיין לא חזרו אלי. אבל בטוח שזה אפשרי שאני ייצא מהצבא??? ולא אכפת לי להחזיר את כל הכסף ששילמו לי על התואר. אני רוצה לצאת בדרך חלקה רק עם קב"ן ובלי לעשות הצגות ליד המפקדים שלי ומדור שלי כי אני לא רוצה שיידעו שהכוונות שלי לצאת מהצבא.

"אני לא רוצה שהם יידעו על הכוונת שלי לצאת מהצבא..."

למה? מה אתה חושב שייקרה כשתשוחרר ?
sb05
יצירת קשר:

הודעהעל ידי sb05 » 30 נובמבר 2012 21:02

אחרי שאני ייצא אם אני ייצא אני לא ייפגוש אותם יותר ואני לא יצטרך להתמודד פנים מול פנים עם הפאדיחות. גם יש חברים שעובדים איתי שם ופאדיחות אם אני יעשה הצגות מול כולם שם. לא באמת קיימת לי בעיה ואני רוצה להשתחרר מהצבא ואני רוצה לספר את הסיפור של הביטחון העצמי וכל מה שרשמתי כבר בהודעות קודמות לקב"ן כי אני לא רוצה גם להסתפר שעם תספורת ממש קצוצה יש לי באמת בעיה.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 30 נובמבר 2012 22:34

sb05 כתב:אחרי שאני ייצא אם אני ייצא אני לא ייפגוש אותם יותר ואני לא יצטרך להתמודד פנים מול פנים עם הפאדיחות. גם יש חברים שעובדים איתי שם ופאדיחות אם אני יעשה הצגות מול כולם שם. לא באמת קיימת לי בעיה ואני רוצה להשתחרר מהצבא ואני רוצה לספר את הסיפור של הביטחון העצמי וכל מה שרשמתי כבר בהודעות קודמות לקב"ן כי אני לא רוצה גם להסתפר שעם תספורת ממש קצוצה יש לי באמת בעיה.

אתה רוצה לצאת או שאתה רוצה להשאר ולא להתפדח? תבחר.

איך אתה כותב במשפט אחד גם "לא באמת קייימת לי בעייה" וגם "יש לי באמת בעיה"? מה למדת בעתודה?

אין בעייה להמשיך לחרטט את הקב"ן עם בטחון עצמי נמוך, הבעייה היא, והמלווה שלך גם יגיד לך את זה, שלא יוציאו אותך על זה מהצבא, ושצריך משהו שיענה על אחד מסעיפי הליקוי - כמו דכאון, אישיות סוציופתית וכו'.
sb05
יצירת קשר:

הודעהעל ידי sb05 » 01 דצמבר 2012 00:12

למדתי מדעי המחשב...וגם לא יודע איך להציג בפני הקב"ן את הדברים כי אדם שאומר על עצמו שיש לו בעיה ושהוא בידכאון אז זה אומר שהוא בעצם לא בדיכאון. אולי צריך להראות סימנים בלי להגיד את הדברים בבירור. כפי שאתה רואה אני חייב ייעוץ מודרך איך לפעול ומה לעשות. ואני ממש רוצה לצאת מהצבא כמה שיותר מהר.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 01 דצמבר 2012 11:43

sb05 כתב:למדתי מדעי המחשב...וגם לא יודע איך להציג בפני הקב"ן את הדברים כי אדם שאומר על עצמו שיש לו בעיה ושהוא בידכאון אז זה אומר שהוא בעצם לא בדיכאון. אולי צריך להראות סימנים בלי להגיד את הדברים בבירור. כפי שאתה רואה אני חייב ייעוץ מודרך איך לפעול ומה לעשות. ואני ממש רוצה לצאת מהצבא כמה שיותר מהר.

נכון, אתה צריך ייעוץ מודרך, ומקבלים אותו אצל מלווה מרשת הליווי של התנועה.

אם קראת את טארגט 21 ומדריך גונזו, אתה אמור להבין איך להתנהג אצל הקב"ן. בוודאי שאתה לא בא אליו ומתחיל לאבחן את עצמך, אתה אמור להתנהג ולהראות תסמינים מסוימים (הכל כתוב בקישורים שהביאו לך).
sb05
יצירת קשר:

הודעהעל ידי sb05 » 01 דצמבר 2012 18:42

המלווה במייל חוזר אלי אחרי תקופה ארוכה וקשה לדבר איתו... בפגישה הקודמת עם הקב"ן אמרתי לו שיש לי חברים ואני חושב שכל מה שאמרתי נרשם במחשב...אז אני לא יכול פתאום להגיד שאין לי חברים ואני בודד נכון?? בנוסף אני נחשב כאדם איכותי בעיני הצבא והנתונים שלי גבוהים. אז איך בכל זאת אני יוצא מהצבא הזה כי לא רוצה לשרת בכלל ואפילו לא יום אחד נוסף בצבא? וכמה זמן פחות או יותר במקרה הגרוע ייקח לי לצאת מהצבא אם אני ייקבע תור לקב"ן כל שבוע באופן קבוע ויכולות המשחק שלי הם גרועות???
אורח

הודעהעל ידי אורח » 01 דצמבר 2012 19:33

sb05 כתב:המלווה במייל חוזר אלי אחרי תקופה ארוכה וקשה לדבר איתו... בפגישה הקודמת עם הקב"ן אמרתי לו שיש לי חברים ואני חושב שכל מה שאמרתי נרשם במחשב...אז אני לא יכול פתאום להגיד שאין לי חברים ואני בודד נכון?? בנוסף אני נחשב כאדם איכותי בעיני הצבא והנתונים שלי גבוהים. אז איך בכל זאת אני יוצא מהצבא הזה כי לא רוצה לשרת בכלל ואפילו לא יום אחד נוסף בצבא? וכמה זמן פחות או יותר במקרה הגרוע ייקח לי לצאת מהצבא אם אני ייקבע תור לקב"ן כל שבוע באופן קבוע ויכולות המשחק שלי הם גרועות???

למלווה לוקח זמן לענות? מה אתה רוצה? הוא בן אדם, הוא מתנדב, והוא לא חייב לך כלום. הוא גם יודע יותר טוב ממני מה לענות כי הוא א. עבר את זה ב. עבר הכשרה של התנועה ג. יודע דקויות ואיך כל המערכת עובדת ד. נחשף לתמיכה משפטית של התנועה ותמיכה בכלל

אתה יכול להגיד לקב"ן שרבת עם החברים שלך ועכשיו בכלל אין לך חברים... זה יראה שהמצב התדרדר. אתה לא יודע מה זה יצירתיות? תשתמש בשכל ותמצא פתרונות למצבים מורכבים.

אפשר לצאת מהצבא לא משנה מה הנתונים שלך.

מה הקשר ליכולות משחק?! אתה כולה צריך להיראות אמין, זה לא קשה בכלל! זו לא הצגה בקאמרי, זה תסמינים נפשיים שלא כל כך קשה להציג! בוא נגיד ככה - אם לא תצליח להציג בשיחה אצל הקב"ן והפסיכיאטר תסמינים נפשיים, הם לא יצליחו לאבחן אותך ואתה לא תצא מהצבא.
sb05
יצירת קשר:

הודעהעל ידי sb05 » 01 דצמבר 2012 19:44

תודה על הייעוץ...אם התנהגתי אצל הקב"ן בפגישה הראשונה לא לפי מה שהסבירו בקישורים שהבאת למעלה והתנהגתי רגיל איך שאני מתנהג תמיד אז אני יכול פתאום לשנות התנהגות כי אני חושב שהכל רשום אצלם? רוב הסיכויים שהקב"ן יחשוב שאני מתחזה אני חושב. וגם לפי דעתי שכמו שאני קראתי את המאמרים של איך להתנהג אצל קב"ן גם קבנ"ים עצמם עשו שיעורי בית וקראו באינטרנט ויודעים למה לצפות ולמשחקים והצגות של חיילים.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 01 דצמבר 2012 19:55

sb05 כתב:תודה על הייעוץ...אם התנהגתי אצל הקב"ן בפגישה הראשונה לא לפי מה שהסבירו בקישורים שהבאת למעלה והתנהגתי רגיל איך שאני מתנהג תמיד אז אני יכול פתאום לשנות התנהגות כי אני חושב שהכל רשום אצלם? רוב הסיכויים שהקב"ן יחשוב שאני מתחזה אני חושב. וגם לפי דעתי שכמו שאני קראתי את המאמרים של איך להתנהג אצל קב"ן גם קבנ"ים עצמם עשו שיעורי בית וקראו באינטרנט ויודעים למה לצפות ולמשחקים והצגות של חיילים.

אז מה שהכל רשום אצלם? אתה לא בן אדם? הצבא לא יכול לגרום לך לדכאון? אתה יכול גם להגיד ששיקרת והצגת את עצמך כנורמטיבי בלחץ הסביבה וההורים ועכשיו נשברת בגלל כך וכך סיבות.

אם לא תראה אמין, הוא יחשוב שאתה מתחזה. אם כן תראה אמין, הוא לא יחשוב ככה. בכל מקרה אפשר לנסות שוב ושוב ושוב.

אז מה שקב"ן יודע למה לצפות? זה משנה את מערכת בריאות הנפש של צה"ל ואת הסיבות שבגללן משחררים משירות צבאי? מה זה?

אם אתה לא כשיר לשירות והקב"ן מבין את זה - אתה לא נשאר בצה"ל, ולא משנה מה הקב"ן חושב ולמה הוא מצפה. משנה מה אתה עושה כדי שהוא יאבחן אותך כמי שלא כשיר לשירות.
sb05
יצירת קשר:

הודעהעל ידי sb05 » 01 דצמבר 2012 20:06

הבעיה שאני כן כשיר לשרת והסיבות האמיתיות שלי זה שאני לא רוצה. אין לי באמת בעיה ונראה לי שאדם בלי בעיה קל לגלות זאת שאין לו באמת בעיה. לפי מה שאני רואה שהסיכוי שאני ייצא מהצבא הוא ממש נמוך ויהיה לי ממש קשה לצאת כי אני גם עתודאי וגם אין לי באמת בעיה נפשית. ואני לא רואה את עצמי ממשיך לשרת בצבא כי אני ממש לא רוצה להישאר במסגרת הזאת.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 01 דצמבר 2012 22:26

sb05 כתב:הבעיה שאני כן כשיר לשרת והסיבות האמיתיות שלי זה שאני לא רוצה. אין לי באמת בעיה ונראה לי שאדם בלי בעיה קל לגלות זאת שאין לו באמת בעיה. לפי מה שאני רואה שהסיכוי שאני ייצא מהצבא הוא ממש נמוך ויהיה לי ממש קשה לצאת כי אני גם עתודאי וגם אין לי באמת בעיה נפשית. ואני לא רואה את עצמי ממשיך לשרת בצבא כי אני ממש לא רוצה להישאר במסגרת הזאת.

מה הקשר? מה אכפת לי או לקב"ן אם יש או אין לך בעייה באמת? כל העניין הוא שתגרום לו לחשוב שיש לך, ושיאבחן אותך כך שתקבל שחרור.

עם הרצון וההתמדה שיש לך אתה באמת לא תצא. ולא כי אתה לא יכול, כי אתה לא באמת רוצה. אתה מפחד מהקב"ן, ממה יחשבו עלייך חברים, מהצבא בכלל ומזה שישחררו ומזה שלא ישחררו.
sb05
יצירת קשר:

הודעהעל ידי sb05 » 01 דצמבר 2012 22:42

צודק במה שאמרת. אני מאוד רוצה אבל מפחד שאני לא יצליח ואיך שהסביבה הקרובה תגיב לכל העניין.
בדרך לחופש

הודעהעל ידי בדרך לחופש » 01 דצמבר 2012 22:57

שמע, אם אתה מפחד ממה שיגידו אנשים מסביבך, אני מציע לך שזה יהיה הדבר האחרון שתחשוב עליו.
בסופו של דבר זה אתה שתצטרך להתמודד עם הצבא ועם הקשיים ולא הם.
אז יעבירו ביקורת. אם הם חברים שלך והם לא סתומים הם יבינו די מהר..
אורח

הודעהעל ידי אורח » 01 דצמבר 2012 23:04

sb05 כתב:צודק במה שאמרת. אני מאוד רוצה אבל מפחד שאני לא יצליח ואיך שהסביבה הקרובה תגיב לכל העניין.

בנוסף למה שכתב מעליי:
אין לך מה לפחד שלא תצליח, בסוף, אם תרצה, אתה תצא. אבל אתה צריך להחליט בשביל עצמך וללכת עם זה עד הסוף.
sb05
יצירת קשר:

הודעהעל ידי sb05 » 02 דצמבר 2012 00:05

אני עתודאי אז אני בספק אם קיים לי סיכוי לצאת אז יש לי מלא חששות וגם לא קיימת לי באמת בעיה. פשוט לא בא לי לשרת ולהיות בצבא ואני מעדיף להיות אזרח ולהתחיל לנהל את החיים שלי כבר מעכשיו.
בדרך לחופש

הודעהעל ידי בדרך לחופש » 02 דצמבר 2012 00:54

תקרא הודעות ישנות של אנשים. על התהליכים שלהם ועל מי שיצא, תאמין לי תיכנס לדיכאון מזה ואז יהיה פחות קשה לזייף חח
Random Jargon

הודעהעל ידי Random Jargon » 02 דצמבר 2012 08:47

לצטט מה שאמרתי בעבר :
לרוב המקומות בצבא יש עטים זולים עשויים מפלסטיק, תשבור אותם ותשתמש בהם כלהב על עצמך. זה יוצר חתך שיטחי ביותר (לא משנה כמה חזק תלחץ, תאמין לי, זה לא חותך בעליל) וזה בכלל לא כואב, זה רק מסיר את השכבה העליונה של של העור וגורם לשטח הנתון לתפוס צבע אדום-סגול; ככה שזה נראה הרבה יותר גרוע ממה שזה. אם הם צריכים הוכחות הנה להם, אתה כל הזמן אומר שהמצב שלך מדרדר...בבקשה.

לא ש"המצב שלך מדרדר", אך זה בהחלט מסייע לכך להוכיח שכן.
אני מאמין שאתה יודע על אילו עטים אני מדבר, העטי בקו"ם הללו שנשברים ונזרקים תוך שנייה.

עוד טיפים : אני מסכים עם מה שנאמר, תקצין. זו שיטה ידועה על ידי רוב בני האדם, שמעתי מאחד שאמר שכאשר שהוא מקצין את מצבו הנפשי הוא יכול להביא את עצמו להקיא; זהו כלי חזק ולא קשה בעליל להשתמש בוא, הנקודה העיקרית כדי להיכנס לטרנס הזה זה לומר לעצמך שאתה חייב לצאת. אתה חייב לומר לעצמך שזו הדרך היחידה; אין דרך אחרת. משם הכל מתחיל לנוע כמעת על ידי עצמו.

אם תאמין בכל לבך שזו הדרך היחידה, תאמין לי לא יעלה לך אפילו בראש מה אחרים חושבים עליך : יהיה לך יותר מדי אכפת מה קורה איתך. תשכנע את עצמך שיש לך בעיה.
בהצלחה, תשאיר אותנו מעודכנים. מעניין מה יקרה לך כעתודאי.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 02 דצמבר 2012 09:37

sb05 כתב:אני עתודאי אז אני בספק אם קיים לי סיכוי לצאת אז יש לי מלא חששות וגם לא קיימת לי באמת בעיה. פשוט לא בא לי לשרת ולהיות בצבא ואני מעדיף להיות אזרח ולהתחיל לנהל את החיים שלי כבר מעכשיו.

אין לך מה לפחד שלא תצליח, בסוף, אם תרצה, אתה תצא. אבל אתה צריך להחליט בשביל עצמך וללכת עם זה עד הסוף.
sb05
יצירת קשר:

הודעהעל ידי sb05 » 02 דצמבר 2012 18:14

תודה אנשים. יש לי חבר שעל הפגישה הראשונה עם קב"ן ישר שלחו אותו לפסיכאטר. האם באמת זה אפשרי שישר בפגישה אחת יחליטו להוציא אותי??? חחחח נראה לי שזה סתם פנטזיות שזה לא יכול לקרות בחיים ואפילו לא ב-5 פגישות עם קב"ן.
Solus
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Solus » 02 דצמבר 2012 18:44

sb05 כתב:תודה אנשים. יש לי חבר שעל הפגישה הראשונה עם קב"ן ישר שלחו אותו לפסיכאטר. האם באמת זה אפשרי שישר בפגישה אחת יחליטו להוציא אותי??? חחחח נראה לי שזה סתם פנטזיות שזה לא יכול לקרות בחיים ואפילו לא ב-5 פגישות עם קב"ן.

חבר שלמד איתך, או שעבר מספיק כדי שהצבא יצפה ממנו לתמורה?
כפי שכבר נאמר הנ"ל, והרבה הנ"ל; כנראה שלא. ימתחו כלפיך גבות בפגישות הראשונות, זה משהו שתצטרך לעבוד עליו.
sb05
יצירת קשר:

הודעהעל ידי sb05 » 02 דצמבר 2012 20:14

חבר שהיה במודיעין באבטחת מידע ואחרי שנה וחצי הוא באמת נכנס לדיכאון והיו לו בעיות בחיים האישיים שלו והיו לו באמת לחצים נפשיים. הוא הלך לפגישה אחת לקב"ן וישר הפנו אותו לפסיכיאטר והפסיכיאטר הביא לו פרופיל 24 ואחרי חודשיים בערך שחררו אותו מהצבא. הוא לא עתודאי.
sb05
יצירת קשר:

הודעהעל ידי sb05 » 06 דצמבר 2012 13:19

בסוף התור לקב"ן זה ב-23. אמרתי למפקדים שיקדימו לי והם אמרו שזה בלתי אפשרי. הם גם דיברו עם הקב"נית שעוד לא פגשתי בכלל ואמרו לי שאני סתם הולך לפגישה הזאת כי היא לא תביא לי פטור שיער ולא מוציאים עתודאים מהצבא. חחח ולא אמרתי לשום מפקד שהמטרה שלי זה לצאת מהצבא אז איך הם ידעו שזה בכלל הכוונות האמיתיות שלי? והאם אני כבר שרוף אצל קבנ"ים ואין לי אפשרות לצאת דרכם??
vishskin
יצירת קשר:

הודעהעל ידי vishskin » 06 דצמבר 2012 18:23

sb05 כתב:בסוף התור לקב"ן זה ב-23. אמרתי למפקדים שיקדימו לי והם אמרו שזה בלתי אפשרי. הם גם דיברו עם הקב"נית שעוד לא פגשתי בכלל ואמרו לי שאני סתם הולך לפגישה הזאת כי היא לא תביא לי פטור שיער ולא מוציאים עתודאים מהצבא. חחח ולא אמרתי לשום מפקד שהמטרה שלי זה לצאת מהצבא אז איך הם ידעו שזה בכלל הכוונות האמיתיות שלי? והאם אני כבר שרוף אצל קבנ"ים ואין לי אפשרות לצאת דרכם??

זה כמו שתבקש וועדת אי התאמה ותגיד "למה הם חושבים שאני רוצה להשתחרר איזה מגוחך". ופטור שיער באמת מאוד מאוד נדיר, יותר מפטור שמירות ופטור שעות מקוצרות. הפטור הזה ניתן לרוב על ידי בעיה רפואית פיזית כגון ניתוח באיזור הראש שהשאיר צלקת, או בכללי צלקת שנגרמה מכל סיבה שהיא ואז הפטור בעצם נדרש - גם אז הפטור הוא ל5 סנטימטר שיער. כלומר אם יש לך שיער עד הכתפיים או משהו כזה אז בכל מקרה אני לא רואה איך תקבל לזה פטור. מצוקה נפשית / משבר נפשי / הפרעה נפשית מהסוג של מצב רוח ואישיות לא יצליחו כנראה להניב כזה פטור, אולי מחלה נפשית מוזרה אנאערף, בכל מקרה במצבים כאלה משחררים אז מפטור שיער הייתי יורד לחלוטין, אחרת זה אומר שעד השחרור שלך תצטרך לבלות בבתי כאלה ומשפטים כל הזמן וזה סתם מבאס.

אני אגיד לך את מה שאני אומר לכולם והוא הכי חשוב בכל תהליך שהוא בצבא (חיובי או שלילי) - אם אתה מתמיד אתה מקבל את מה שאתה רוצה, זה חוק! וזה לא משנה אם זה תפקיד בחמ"ן או לעלות פרופיל או במקרה שלך להשתחרר ממצב שהוא הכי קשה להשתחרר ממנו. אתה נגטיבי לגבי התהליך בכל התגובות שלך ולא מאמין שזה יקרה אז לשם זה באמת יוביל, תתמיד ואל תתפשר.

ד.א. מהתגובה שלך אני מבין שגם הקב"ן וגם המפקדים מזלזלים מאוד במצב הנפשי שלך, כנראה שאתה לא משדר את המצב ומתצטייר כתקין. תנסה לדרוש קבן במסגרת הזמן של 14 יום שמוגדרת בצהל.
sb05
יצירת קשר:

הודעהעל ידי sb05 » 06 דצמבר 2012 21:28

המטרה העיקרית שלי זה לצאת כמה שיותר מצה"ל ואני מעדיף גם לא להסתפר בתקופה שאני בצבא בינתיים. יש לי שיער בערך 3 ס"מ עכשיו ופטור עד 5 ס"מ מתאים לי אבל עדיין אם אני יקבל פטור להאריך שיער עד 5 ס"מ אני לא רוצה לשרת ואני רוצה לצאת מהצבא.
sb05
יצירת קשר:

הודעהעל ידי sb05 » 10 דצמבר 2012 18:14

בימים האחרונים אנשים במדור שלי התחילו להעיר לי שאני נראה סובל וחולה קצת אבל אף אחד מהמפקדים לא אמר לי את זה. זה לטובתי לדעתכם??? אני ממש רוצה לצאת מהצבא ואני מגיע בלי חשק ואני כל הזמן עייף. ביקשתי מהרמ"ד ומהמפקדת האישית שלי להקדים את הפגישה עם הקבן והם אמרו לי שהם ניסו וזה בלתי אפשי. אם הקבן לא יאמין לי אז אני יתעקש ויקבע עוד ועוד פגישה עם קבן עד שדברים יתחילו לזוז. האמת שנשבר לי להגיע לבסיס כל יום ואני רוצה לצאת כבר מהר מהצבא. היום המפקדת שלי אמרה לי שהם בונים עלי להמשך כי אחד הקצינים צריך לעזוב ואני אמור להחליף אותו בתפקיד ועושים לי חפיפות שאני ילמד כמה שיותר חומר עד שהוא יעזוב. האם הדבר הזה הוא לרעתי???
אורח

הודעהעל ידי אורח » 10 דצמבר 2012 20:15

sb05 כתב:בימים האחרונים אנשים במדור שלי התחילו להעיר לי שאני נראה סובל וחולה קצת אבל אף אחד מהמפקדים לא אמר לי את זה. זה לטובתי לדעתכם??? אני ממש רוצה לצאת מהצבא ואני מגיע בלי חשק ואני כל הזמן עייף. ביקשתי מהרמ"ד ומהמפקדת האישית שלי להקדים את הפגישה עם הקבן והם אמרו לי שהם ניסו וזה בלתי אפשי. אם הקבן לא יאמין לי אז אני יתעקש ויקבע עוד ועוד פגישה עם קבן עד שדברים יתחילו לזוז. האמת שנשבר לי להגיע לבסיס כל יום ואני רוצה לצאת כבר מהר מהצבא. היום המפקדת שלי אמרה לי שהם בונים עלי להמשך כי אחד הקצינים צריך לעזוב ואני אמור להחליף אותו בתפקיד ועושים לי חפיפות שאני ילמד כמה שיותר חומר עד שהוא יעזוב. האם הדבר הזה הוא לרעתי???

אתה מתפקד מעולה ובגלל זה לא מקדימים לך את הקבן וגם לא מתייחסים אליך ברצינות... חחחחחחחח עלק אתה עובר חפיפה ובא לפה לשאול אם אתה בדרך החוצה? אתה עושה את עצמך או שאתה באמת כזה תמים וטיפש? ועוד אתה נלחם על תספורת???? לא יודע ממי אתה מקבל את העצות המפגרות האלה אבל תמשיך ככה תגיע רחוק.......
אורח

הודעהעל ידי אורח » 10 דצמבר 2012 20:22

אורח כתב:
sb05 כתב:בימים האחרונים אנשים במדור שלי התחילו להעיר לי שאני נראה סובל וחולה קצת אבל אף אחד מהמפקדים לא אמר לי את זה. זה לטובתי לדעתכם??? אני ממש רוצה לצאת מהצבא ואני מגיע בלי חשק ואני כל הזמן עייף. ביקשתי מהרמ"ד ומהמפקדת האישית שלי להקדים את הפגישה עם הקבן והם אמרו לי שהם ניסו וזה בלתי אפשי. אם הקבן לא יאמין לי אז אני יתעקש ויקבע עוד ועוד פגישה עם קבן עד שדברים יתחילו לזוז. האמת שנשבר לי להגיע לבסיס כל יום ואני רוצה לצאת כבר מהר מהצבא. היום המפקדת שלי אמרה לי שהם בונים עלי להמשך כי אחד הקצינים צריך לעזוב ואני אמור להחליף אותו בתפקיד ועושים לי חפיפות שאני ילמד כמה שיותר חומר עד שהוא יעזוב. האם הדבר הזה הוא לרעתי???

אתה מתפקד מעולה ובגלל זה לא מקדימים לך את הקבן וגם לא מתייחסים אליך ברצינות... חחחחחחחח עלק אתה עובר חפיפה ובא לפה לשאול אם אתה בדרך החוצה? אתה עושה את עצמך או שאתה באמת כזה תמים וטיפש? ועוד אתה נלחם על תספורת???? לא יודע ממי אתה מקבל את העצות המפגרות האלה אבל תמשיך ככה תגיע רחוק.......

תאמין לי שאנשים פה בפורום הסבירו לו שוב ושוב ובעברית רהוטה מה צריך לעשות. או שהוא עושה את עצמו או שהוא באמת לא מבין (ואז השאלה שנשאלת היא איך אנשים כאלה מסיימים תואר ראשון...)
sb05
יצירת קשר:

הודעהעל ידי sb05 » 10 דצמבר 2012 23:39

אם אין לכם משו לכתוב בשביל לעזור אז לפחות אל תגיבו תגובות מסוג כזה!!! אמרתי כבר בהודעות קודמות שלי שאני לא מסוגל להתחיל לבכות מול כולם ומול המפקדים כי אני לא יודע איך עושים את זה וגם אני לא יודע איך להתפרץ ולהתנהג בצורה הזאת. במהלך היום אני לא עושה כמעט כלום בבסיס כי אני ממש עייף מגיע כל יום ואני לא מרוכז. אני לא מתבכיין למפקדים ולא מדבר איתם בכלל ולא מתחצף ולא עושה להם בלאגנים. אם אני יעשה בעיות אני יכול להיענש כי הם לא פרייארים ולא טיפשים. ולפי דעתי אם אני ייגרום למפקדים שלי לדעת שאני רוצה לצאת מהצבא הם יעשו לי דווקא ויקשו עלי את היציאה מהצבא כי אני חדש בצבא והם יירצו להראות לי מה זה צבא ולגרום לי להבין לאיזה מסגרת נכנסתי.
vishskin
יצירת קשר:

הודעהעל ידי vishskin » 11 דצמבר 2012 02:12

הם צודקים, אתה מפגר
כתבתי לך את זה בתגובה השנייה באשכול הזה והמשכתי לחשוב ככה בכל תגובה שקראתי וכתבתי כאן.
אתה לא מפנים, אתה לא מבין, אתה עושה הכל הפוך מה שעוד יגרום לך לחתום קבע עד הפנסיה.
זה גורם לך לרצות להגיד "איך הכניסו אותך לעתודה" אבל אז אתה מבין שזה צהל וזה נשמע הגיוני, אתה בול החומר שיוצר קצין עם ראש קטן שהצבא עושק אותו בזמן שהוא עושק מיסי מדינה.

לפי זה שאתה משרת רגיל עכשיו בלי עונשים אני מבין שגם הסתפרת (כמובן!)
כל מה שאתה עושה זה להוציא כאן את התסכול בלי להפנים את מה שאומרים לך ואתה דופק את הראש בקיר
אני מהמצב הנוכחי שלך עכשיו הייתי משתחרר בערך כשנכתבה התגובה ה20 כאן (בלי הניסיון שיש לי מלהשתחרר פעם אחת)
sb05
יצירת קשר:

הודעהעל ידי sb05 » 15 דצמבר 2012 13:49

אפשר לבוא עם ההורים לפגישה הראשונה עם הקב"נית???? והאם זה יעזור שההורים באים איתי ויגידו דברים לטובתי??
alex gerenshtein

לא, אלה אם יש לך אישור מסויים ממדור מהברה"ן לבוא עם אחד ההור

הודעהעל ידי alex gerenshtein » 15 דצמבר 2012 15:02

לפגישה עם הקב"ן או הקב"נית
כי אחרת לא יכניסו אותם וחבל יהיה על הזמן ועל המאמץ
אם אתה רוצה לבוא עם אחד ההורים שלך תצטרך לבקש אישור

ואם הקב"ן יחליט שיש צורך לזמן את ההורים שלך יחד איתך לפגישה אצלו אז הם יבואו ואם הם יהיו בעד המצב שלך אז יש סיכוי שתשוחרר זה רק אם הקב"ן
מחליט כי הם לא יוכלו להגיע מרצונם כי זה לא בית הספר
vishskin
יצירת קשר:

Re: לא, אלה אם יש לך אישור מסויים ממדור מהברה"ן לבוא עם אחד ההור

הודעהעל ידי vishskin » 15 דצמבר 2012 19:29

alex gerenshtein כתב:לפגישה עם הקב"ן או הקב"נית
כי אחרת לא יכניסו אותם וחבל יהיה על הזמן ועל המאמץ
אם אתה רוצה לבוא עם אחד ההורים שלך תצטרך לבקש אישור

ואם הקב"ן יחליט שיש צורך לזמן את ההורים שלך יחד איתך לפגישה אצלו אז הם יבואו ואם הם יהיו בעד המצב שלך אז יש סיכוי שתשוחרר זה רק אם הקב"ן
מחליט כי הם לא יוכלו להגיע מרצונם כי זה לא בית הספר

הוא לא מלש"ב
אם לא הזכירו הורים אז אל תבוא עם הורים, הנושא של הורים יעלה בהמשך בכל מקרה.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 17 דצמבר 2012 06:21

אני מכיר עתודאי שיצא לקח לו בדיוק חודשיים

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 13 אורחים