מישהו שהיה בירפ"א תל השומר

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

benon
יצירת קשר:

מישהו שהיה בירפ"א תל השומר

הודעהעל ידי benon » 28 נובמבר 2012 14:01

טוב אני יתחיל עם זה שאני עתודאי עשיתי י'ג י'ד על חשבון הצבא ואני רוצה לצאת מהצבא ככה שזה הרבה יותר קשה אני משרת בחיל האוויר קיצור אחריי כמה פגישות קפ"X וניסיון התאבדות ובלאגנים והייתי עריק אתמול השתחררתי ממעצר ובתחילת המעצר הייתי אצל הקפסית והיא אמרה לי שבגלל שאני עתודאי אין לה סמכות לעזור לי בדברים ובמיוחד להוציא אותי מהצבא שכל זה זה רק בירפא תל השומר אז היא קבעה לי תור מיד איך שאני משתחרר לירפא אז מחר יש לי תור שם לפסיכיאטר .. דבר ראשון ביקשו שאני יבוא עם אמא שלי לא הבנתי מזה החרא הזה לאמא שלי אין זין ליסוע עד תל השומר באוטובוס ולבזבז את כל היום שלה ולהפסיד יום עבודה חוץ מזה שבצבא חירטטתי אותם הקפסית והמפקדים כולם חושבים שאני גר רק עם סבא וסבתא שלי אז אמרתי למפקד שלי שאמא שלי לא תסכים אני והיא לא בקשר בכלל אז הוא אמר לי חבל זה רק לטובתך אם היא תבוא אמרתי לו מצידי שידבהרו איתה בפלא'....
אפשר הסבר קצת על מה הולך להיות שם ובאיזה גישה אני צריך לבוא אליו? אחד שבדיכאון או אחד עצבני? אם הוא מציע לי איזה 5-9 יומיות זה בסדר להסכים לזה או שזה יכול לידפוק אותי??
תודה לעוזרים ;)
דגכדגכדדגכדגכגדכ

Re: מישהו שהיה בירפ"א תל השומר

הודעהעל ידי דגכדגכדדגכדגכגדכ » 28 נובמבר 2012 15:13

לא הבנתי את השאלה שלך, אמרת אתה רוצה לצאת מהצבא לא?
אז איזה מין טפשית זאת אם להסכים ל5-9 או לא...
ומין הסתם תישאר באותו ראש שהיית אצל הקפ"ס בבסיס, דיכאוני.
benon
יצירת קשר:

הודעהעל ידי benon » 28 נובמבר 2012 15:17

היו לי כמה גירסאות היו לי פעמים שהייתי בא בדיכאון אפילו בוכה והיו פעמים שנכנסתי לקפסית בעצבים ויצאתי עלייה לקחתי תכיסא דפקתי אותו בדלקת כמעט שברתי אותה אמרתי לה מה את רוצה שאני יעשה בשביל שתוציאי אותי מהצבא להפוך עלייך ת'שולחן או להביא למפקד הבן זונה שלי איזה 2 כאפות לפנים
vishskin
יצירת קשר:

הודעהעל ידי vishskin » 28 נובמבר 2012 15:31

א. הוא לא יציע לך 5-9 יומיות
ב. בהנחה שיציעו לך 5-9 יומיות או עסקה מסוימת אז למה אתה שואל אותנו מה לבחור, אתה אמור לדעת מה אתה רוצה אנחנו לא נחליט בשבילך (להבדיל מצה"ל)
ג. היחס אליך אמור להיות רגיל, זה לא כמו עתודה אקדמאית, הפרויקטים של חיל האוויר הם חרטה ואתה מגיע לאותם תפקידים גם בשיבוץ רגיל לטכני, אחד הבסיסים הגרועים ביותר בצה"ל משווק כמקום שאתה צריך להשקיע כדי להגיע אליו כאשר בתכלס אנשים רוצים לברוח משם.
ד. לא להקשיב למפקדים אף פעם (גם אם הם באמת רוצים בטובתך), הם לא יודעים שום דבר על התהליך, הם אומרים לך דברים בהתבסס על ניסיון עבר עם חיילים קודמים או דברים שהם מאמינים שנכונים - בקיצור הם מכשול.

אתה נשלח לפסיכיאטר במטרה לאבחן את המצב הנפשי שלך, הכשירות הכללית שלך לשירות ואבחון אפשרות לטיפול בכדורים. זה שלב בתהליך לקבלת פטור (שירות או אחר).

ההתנהגות שלך בשירות שתיארת = לעשות בעיות, זה שונה מבעיות נפשיות.
במידה ויש לך בעיה נפשית שמצדיקה פטור מסויים אז היא אולי תהיה ברורה לעין בשבילי ובשביל אנשים נורמאלים וכל פסיכולוג/פסיכיאטר, אבל אצל פסיכיאטר צבאי צריך לעשות את זה ממש ברור כדי שהוא יאבחן בעיה, זה מה שנקרא הקצנה.

* נ.ב. "אחד עצבני" לא שווה הפרעה נפשית, זה לא יתן לך כלום. ביחידות במערך הטכנולוגי יש ביקוש מאוד גבוהה לקב"ן ככה שזה עלול אפילו להוריד אותך ברשימת עדיפות לקב"ן. אלא אם כן זה מאוד קיצוני כמו הבחור שהגיב מעלי ואז זה עלול להוביל לאבחון הפרעת אישיות שזה סעיף טוב להשתחרר בו, אבל גם עלול להכיל בתהליך משפטים על התנהגות לא ראויה.
שושי

הודעהעל ידי שושי » 12 דצמבר 2012 15:01

מה שבטוח יש לך פה מלוכלך ועדיף שאחד כמוך לא ישרת בצבא :cry:
vishskin
יצירת קשר:

הודעהעל ידי vishskin » 12 דצמבר 2012 17:23

שושי כתב:מה שבטוח יש לך פה מלוכלך ועדיף שאחד כמוך לא ישרת בצבא :cry:

אוי איזה מסכן אתה שהיית צריך לקרוא את המילה זין וחרא
כזה מתיפייף "עדיף שאחד כמוך לא ישרת בצבא" הבן אדם אוכל חרא ומקבל זין מהצבא כשהמצב שלו גם ככה חרא וזין והוא פורק את זה בפורום היחידי שמוכן לשמוע אותו

ביום שצה"ל לא יקבל אנשים שאומרים זין וחרא צה"ל כנראה שצה"ל לא יהיה זין וחרא והיום הזה לא יקרה אלא אם כן יפריטו את הצבא.
מלשב מליטריסט

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 40 אורחים