פגישה אצל פסיכיאטר

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

LONIMAS
יצירת קשר:

פגישה אצל פסיכיאטר

הודעהעל ידי LONIMAS » 27 נובמבר 2012 01:59

נקבע לי פגישה לפסיכיאטר לשבוע הבא
אבל יש לי בעיה
לפני איזה חודשיים הייתי אצל פסיכי אזרחי והוא נתן לי חוות דעת טובה שאני לא כשיר לשירות ונתן לי כדורים נגד דיכאון ועוד כדורים כדי שאני אוכל לישון נורמאלי
ואז החוות דעת הייתה ממש טובה ששלחו לי ישר פגישה עם פסיכי בלי צורך בקב"ן (זה טוב יותר לא ?!)
אבל זה לא יראה דפוק אם אחרי חודשיים שנתנו לי כדורים אני אבוא ואשחק את אותו משחק של הדיכאון ? הרי הכדורים היו אמורים לעזור ולפי מה שהבנתי אין סיכוי שהם לא עוזרים (כמובן שאני לא לוקח אותם אבל עדיין הם אמורים לחשוב שכן...)
קיצר מה לעשות ?
תודה.
vishskin
יצירת קשר:

Re: פגישה אצל פסיכיאטר

הודעהעל ידי vishskin » 27 נובמבר 2012 05:06

אתה יודע כמה פעמים היה לי כאב ראש ואקמול לא עזר
אנשים עם כדורים לא נהפכים שמחים פתאום אל תהיה תמים
הכדור אמור להשפיע אחרי 3 שבועות (תלוי איזה כדור בדיוק) זה לא שאחרי 3 שבועות פתאום אתה יוצא מהחדר ואומר אני בן אדם חדש עם חשק לחיות ולצחוק כל הזמן
זה פשוט עוזר לך לעבור את הימים, מכניס לרוגע כזה שנותן מעט שלווה נפשית וככה מקל על הדיכיאון.
במקור הכדורים האלו נתנו לאנשים שחולים במחלות סופניות שהרגישו דיכאון אז זה הרגיע אותם, זה לא גורם לבן אדם שמחה.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 27 נובמבר 2012 09:36

LONIMAS כתב:נקבע לי פגישה לפסיכיאטר לשבוע הבא
אבל יש לי בעיה
לפני איזה חודשיים הייתי אצל פסיכי אזרחי והוא נתן לי חוות דעת טובה שאני לא כשיר לשירות ונתן לי כדורים נגד דיכאון ועוד כדורים כדי שאני אוכל לישון נורמאלי
ואז החוות דעת הייתה ממש טובה ששלחו לי ישר פגישה עם פסיכי בלי צורך בקב"ן (זה טוב יותר לא ?!)
אבל זה לא יראה דפוק אם אחרי חודשיים שנתנו לי כדורים אני אבוא ואשחק את אותו משחק של הדיכאון ? הרי הכדורים היו אמורים לעזור ולפי מה שהבנתי אין סיכוי שהם לא עוזרים (כמובן שאני לא לוקח אותם אבל עדיין הם אמורים לחשוב שכן...)
קיצר מה לעשות ?
תודה.

כפסיכי על כל הראש, אני אומר לך שהכדורים האלה עובדים לא מייד וגם לא אחריי 3 שבועות. צריך לקחת אותם במשך תקופת זמן ארוכה(אומרים ששנה זה פחות או יותר תקופה מספקת, אבל לא לכולם) כדי שיהיה בכלל איזשהו שינוי ולו הקטן ביותר.
להיפך, תדגיש את זה שהצבא הוא הגורם לדכאון ורק אם תשתחרר ותמשיך את הטיפול באזרחות יהיה לך טוב יותר. אל תהסס גם להראות החרפה במצב ואפילו תגיד משהו מוזר על הכדורים כמו "אני שותה ושותה וזה לא משפיע".
sunnie

הודעהעל ידי sunnie » 27 נובמבר 2012 11:25

לא כל כדור עוזר לכל אדם, תבדוק טוב מה הפסיכיאטר נתן לך

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 15 אורחים