מי מטפל במשתמטים?

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

Doesntmatter
יצירת קשר:

מי מטפל במשתמטים?

הודעהעל ידי Doesntmatter » 10 נובמבר 2012 07:21

ברגע שאני הולכת להסגיר את עצמי על השתמטות, מי בעצם הבן אדם שמטפל בזה ?
מי זה שייגש אלי ויגיד לי מה קורה הלאה ובעצם ידבר איתי והכל ?
חתול ימני

Re: מי מטפל במשתמטים?

הודעהעל ידי חתול ימני » 10 נובמבר 2012 14:21

Doesntmatter כתב:ברגע שאני הולכת להסגיר את עצמי על השתמטות, מי בעצם הבן אדם שמטפל בזה ?
מי זה שייגש אלי ויגיד לי מה קורה הלאה ובעצם ידבר איתי והכל ?

מי שאחראי על משתמטים היא הפרקליטות נפקדים ועריקים שהיא חלק מהפרקליטות הצבאית.
בעיקרון פרקליט צריך להחליט אם מביאים אותך בפני קצין שיפוט או חרטה אחרת, או לחילופין מגישים כתב אישום שמביא אותך אותך לבית דין צבאי. :twisted:
אבל זה שאת הולכת להסגיר את עצמך, זה כבר יעמוד לזכותך, ויכול להיות שיתחשבו בזה. בגדול, אין לדעת מה יקרה, כי הם גם יכולים לגייס אותך.
Doesntmatter
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Doesntmatter » 11 נובמבר 2012 07:27

תודה על העזרה (: .
ידוע לך במקרה על מישהו ספציפי שמטפל בזה ? אני צרכה לפנות לבן אדם הנכון רק שאין לי מושג מי האחראי לכל זה
או שאני פשוט צרכה לפנות לפרקליטות הנפקדים?
אורח

הודעהעל ידי אורח » 12 נובמבר 2012 01:50

בואי אני אחסוך לך.
זה הצבא, אפחד לא מטפל ולא מדבר איתך.
או שתגיעי למעצר משטרה צבאית לבד, או לבקום ושם חייל נחמד ילווה אותך למעצר שליד הבקום. ומשם לכלא, יש מקום לכולם.
"המשפט" זה תהליך טכני ומשעמם, את כמו כולם תטעני לבעיות בבית, בעיות רפואיות, בעיות נפשיות והמלצות מפסיכאטרים, זה הסיפור הרגיל, השופטים שומעים אותו בלופ כל היום מהסניגורים. גברים מקבלים חודש על כל שנה של השתמטות.
אין "להפטר ולסגור את הנושא הזה". אחרי הכלא יגידו לך להתייצב שוב בבקום ולשרת כמו גדולה.
תהני.
Doesntmatter
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Doesntmatter » 12 נובמבר 2012 06:45

הם לא יגייסו בן אדם כמוני ... המצב המנטאלי שלי כלכך לא יציב ולצערי אני מודעת לזה ....
במשך שנים עברתי טיפולים פסיכולוגיים עם מטפלים שונים, עברתי כלכך הרבה ב4 שנים האחרונות דברים שדיי קשה לי לדבר עליהם ...
וזה פשוט הרס אותי נפשית ... אם הם רוצים לקחת סיכון בלגייס אותי ..חח ... הם באמת ייקחו סיכון ..
אורח

הודעהעל ידי אורח » 12 נובמבר 2012 11:52

Doesntmatter כתב:הם לא יגייסו בן אדם כמוני ... המצב המנטאלי שלי כלכך לא יציב ולצערי אני מודעת לזה ....
במשך שנים עברתי טיפולים פסיכולוגיים עם מטפלים שונים, עברתי כלכך הרבה ב4 שנים האחרונות דברים שדיי קשה לי לדבר עליהם ...
וזה פשוט הרס אותי נפשית ... אם הם רוצים לקחת סיכון בלגייס אותי ..חח ... הם באמת ייקחו סיכון ..

בסדר, את ממש מפחידה מישהו.....
בשורה התחתונה היית יכולה מזמן להיות בחוץ אם במקום לא לעשות כלום היית שולחת חוות דעת ללשכת הגיוס ורואה פסיכיאטר, אבל עכשיו תצטרכי לעשות את אותו הדבר אחרי הכלא, שזה גם לא נורא אבל סתם בזבוז זמן בשבילך.
Doesntmatter
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Doesntmatter » 12 נובמבר 2012 19:06

אני פה במטרה לקבל עזרה לא כדי להיות הבדיחה שלך.
מה לעשות שלפעמים לאנשים יש בעיות בחיים והרבה דברים מסביב שמונעים מהם לעשות מה שהם רוצים?
אז גם בזה אתה רוצה להאשים אותי? בדברים שעברתי וחוויתי?!
תודה אבל לא תודה על העזרה.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 12 נובמבר 2012 19:33

מינימום הולכים לשלוח אותך לעזה. ממש סכנת מוות של מזכירה.
מנסים לעזור לך לצאת מהבועה שמישהו יקשיב, יתחשב ויעזור לך בצבא. זה לא הולך לקרות, יותר טוב שתהיי מוכנה לזה.
אחרי שתסגירי את עצמך את יותר ממוזמנת לכתוב מה באמת קרה.
vishskin
יצירת קשר:

הודעהעל ידי vishskin » 12 נובמבר 2012 23:34

את לא הבדיחה שלו, את הבדיחה של הצבא
הוא אמר לך את הדברים כמו שהם בדיוק
יש אנשים שחתכו את עצמם מול העיניים של הקבן או המפקד והמשיכו לשרת או להיות במעצר או איפה שהם היו.
זה שעל הדף יהיה כתוב משהו יותר קיצנו מכל פרופילניק אחר כאן לא יתן לך יחס מיוחד, את תיכנסי לכלא ותראי קב"ן ליפ הלו"ז שלהם
רק מחלות נפשיות מצליחות ממש להשיג יחס מיוחד כמו שחרור בלי להראות את הפרצוף שלך (בטח לא בכלא), אין להם בעיה לקחת אחריות על בחורה שהשתמטה ועכשיו באה אליהם עם חוו"ד דעת מפסיכיאטר שאומר שהיא מנסה להרוג את עצמה על ימין ועל שמאל, הם פשוט ישימו אותך בבידוד בכל התקופה שתהיה שם ובחורה משתמטת אחרת תשמור עלייך, זה הכל - ככה כביכול לוקחים לך את כל האפשרויות להרוג את עצמך. אין לך מושג כמה מתאבדים בצבא, לכל חיל יש מדור שאחראי על ניהול אירועים כאלה ושמירת ארכיון אירועים, הצבא עדיין קיים וזה בקושי מגיע לעיתון עקב חוק איסור פרסום, ככה שהצבא יעדיף להפסיד חיים אחת ל... מאשר בשר תותחים כי אז באמת לא יהיה צבא.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 13 נובמבר 2012 01:51

Doesntmatter כתב:אני פה במטרה לקבל עזרה לא כדי להיות הבדיחה שלך.
את לא רגילה לשמוע מה שלא בא לך? נסיכה מפונקת סליחה באמת שהחיים הם לא צמר גפן.
מה לעשות שלפעמים לאנשים יש בעיות בחיים והרבה דברים מסביב שמונעים מהם לעשות מה שהם רוצים?
מה לעשות שבעולם האמיתי, אי אפשר להתחבא מתחת לסינר של אבא ואמאל'ה, ואם את לא תפעלי בשביל עצמך, אף אחד לא יעשה את זה במקומך, אין בעולם האמיתי שום כושית נחמדה שתעשה לך אמבטיית ספוג כמו ב"נערה בהפרעה" וגם את לא בדיוק אנג'לינה ג'ולי כפרה עלייק.
די לבכות....... להאשים את אמא אולי עושה עליה רושם אבל אף אחד לא אוהב בכיינים, מה שעברת ומה ששמברת מעניין למישהו את התחת? או שתתגברי על סרט הנעורים שלך או שתמשיכי לשחק את "המסכנה" כמו שעשית עד היום ותחשבי שאת חכמה יותר מכולם.... מה אני אגיד לך חייך בטח קשים מאוד, בטח אמא שלך מתה בגיל 5 ממלריה, ואין לך מה לאכול, ועכשיו התקווה הגדולה שלך היא לעבוד בשדות בשביל 2 שקלים ליום נכון? אוי את ממש מסכנה, רחמיי יוצאים אלייך נסיכה של אבאל'ה.
תגידי תודה להורים שלך, ילדת צמר גפן.
Coleworld
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Coleworld » 13 נובמבר 2012 10:29

[quote="אורח"][quote="Doesntmatter"]אני פה במטרה לקבל עזרה לא כדי להיות הבדיחה שלך.
מה לעשות שבעולם האמיתי, אי אפשר להתחבא מתחת לסינר של אבא ואמאל'ה, ואם את לא תפעלי בשביל עצמך, אף אחד לא יעשה את זה במקומך, אין בעולם האמיתי שום כושית נחמדה שתעשה לך אמבטיית ספוג כמו ב"נערה בהפרעה" וגם את לא בדיוק אנג'לינה ג'ולי כפרה עלייק.
די לבכות....... להאשים את אמא אולי עושה עליה רושם אבל אף אחד לא אוהב בכיינים, מה שעברת ומה ששמברת מעניין למישהו את התחת? או שתתגברי על סרט הנעורים שלך או שתמשיכי לשחק את "המסכנה" כמו שעשית עד היום ותחשבי שאת חכמה יותר מכולם.... מה אני אגיד לך חייך בטח קשים מאוד, בטח אמא שלך מתה בגיל 5 ממלריה, ואין לך מה לאכול, ועכשיו התקווה הגדולה שלך היא לעבוד בשדות בשביל 2 שקלים ליום נכון? אוי את ממש מסכנה, רחמיי יוצאים אלייך נסיכה של אבאל'ה.

אורח נתחיל בתסתום תפה כי אתה לא עוזר ואם אתה צריך עזרה נארגן לך איזה זין של סודני אני יודע שאתה אוהב כאלה!

דבר שני היא שאלה שאלה, או שתענה כמו בנאדם (אהה סליחה שכחתי שאתה זין) או שתסתום כל אחד בפורום מעדיף את השני.

ודבר אחרון תמצא חיים ותפסיק להתחבא מאחורי מקלדת יאפס מתערב שאין לך חברים ועבודה והדבר היחיד שמעסיק אותך זה לנסות ו"לרדת" על אנשים שזקוקים לעזרה פה, אז הינה מה שתעשה אזמירלדה: קח אוטובוס סע לדרום ת"א ותשלם לסודני שייטחן אותך אולי ייעשה ממך בנאדם והיי! אולי גם תאבד את הבתולים שלך יאפס, מוכן? יאללה זדיין לנו מהעיניים :lol: :lol: :lol:
שריונר 401

הודעהעל ידי שריונר 401 » 13 נובמבר 2012 11:17

Coleworld כתב:
אורח כתב:

אורח נתחיל בתסתום תפה כי אתה לא עוזר ואם אתה צריך עזרה נארגן לך איזה זין של סודני אני יודע שאתה אוהב כאלה!

דבר שני היא שאלה שאלה, או שתענה כמו בנאדם (אהה סליחה שכחתי שאתה זין) או שתסתום כל אחד בפורום מעדיף את השני.

ודבר אחרון תמצא חיים ותפסיק להתחבא מאחורי מקלדת יאפס מתערב שאין לך חברים ועבודה והדבר היחיד שמעסיק אותך זה לנסות ו"לרדת" על אנשים שזקוקים לעזרה פה, אז הינה מה שתעשה אזמירלדה: קח אוטובוס סע לדרום ת"א ותשלם לסודני שייטחן אותך אולי ייעשה ממך בנאדם והיי! אולי גם תאבד את הבתולים שלך יאפס, מוכן? יאללה זדיין לנו מהעיניים :lol: :lol: :lol:

תגיד, מה קורה איתך מבחינת הצבא? מזמן לא עידכנת.
Coleworld
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Coleworld » 13 נובמבר 2012 19:28

ודבר אחרון תמצא חיים ותפסיק להתחבא מאחורי מקלדת יאפס מתערב שאין לך חברים ועבודה והדבר היחיד שמעסיק אותך זה לנסות ו"לרדת" על אנשים שזקוקים לעזרה פה, אז הינה מה שתעשה אזמירלדה: קח אוטובוס סע לדרום ת"א ותשלם לסודני שייטחן אותך אולי ייעשה ממך בנאדם והיי! אולי גם תאבד את הבתולים שלך יאפס, מוכן? יאללה זדיין לנו מהעיניים :lol: :lol: :lol:[/quote][/quote][/quote]
תגיד, מה קורה איתך מבחינת הצבא? מזמן לא עידכנת.[/quote]

מחכה לפסיכי בתחילת דצמבר Wish me luck :)
Doesntmatter
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Doesntmatter » 14 נובמבר 2012 07:14

אורח כתב:

אתה נשמע כלכך מתוסכל ואתה מוציא את זה עליי
מה קרה, לא הצליח לך לצאת מהצבא ודפקו אותך נצח וקצת בכלא או שניסית להראות שמשהו לא בסדר ואף אחד לא האמין לך?
דיי להוציא את התסכול על אנשים אחרים, תתבגר כבר...

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 12 אורחים