בבקשה תעזרו לי.

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

garniea12
יצירת קשר:

בבקשה תעזרו לי.

הודעהעל ידי garniea12 » 18 אוקטובר 2012 10:14

אני יספר את מה שנראלי הכי רלוונטי.
יש לי יציאות של 11/3 קשה לי מאוד עם המצב שאני רחוקה מהבית.
אני כבר מעל חודשיים מרגישה מצוקה נפשית שרק הולכת וגוברת.
ישלי בעיות חברתיות במוצב.
לפני כמה.ימים היה לי התקף של בכי רעידות וקוצר נשימה במשך יומיים.
הקצינה והמפקדת שלי ראו את.זה ודיברו איתי אך כל מה שהן אמרו לי זה שהכל תלוי באיך שאני רואה את זה ואם אני לא יחליט לשנות.משהו אני ימשיך לסבול.
קיבלתי קבן יום לאחר ההתקף כבר מהרגע שחיכיתי לו הרגשתי רע ולא הפסקתי לבכות.
כשנכנסי אילו סיפרתי לו על מה שקורה לי.. והוא אמר לי שגם לצאת.מהמבית זה מסוכ אז עדיף . שאני לא.יצא.
וכל מה שאמרתי הוא תקף.
ואז הוא שאל אם יש לי עוד משהו להגיד לו אמרתי לו שאני צריכה עזרה שיעזור לי להתמודד כי אני לא יודעת.איך ומה לעשות. והוא פשוט אמר ששהוא.לא מוכן לעזור למי שלא מוכן לעזור לעצמו .
אמרתי לו אחר כך שאני פשוט לא מסוגלת יותר עם המצב הזה ושאני פוחדת לעשות.משהו טיפשי. הוא שאל כמו מה אז אמרתי.תאמת או שאני יברח או שאני אפגע בעצמי מחוסר אונים.
הוא התחיל לשאול בכח ולדרוש תשובה על איך אני מתכננת לפגוע בעצמי אמרתי שזה לא רלוונטי . והוא פשוט אמר לי "טוב השיחה הזאת הסתימה את.לא מוכנה לשתף פעולה".
העניין שזאת פגישה 4 כבר הוא אף פעם לא תקף אותי ו יו הרבה דברים שלא הייתי מכונה לשתף אותו והוא הביו וניסה כיוון אחר.
אני באמת חושבת.כרגע על עריקות כיוון שאני יודעת שאני מסוגלת.לפגוע בעצמי ואני לא רוצה שזה יקרה.
אבל בכל זאת.הייתי רוצה עזרה פסיכולוגית שתדריך אותי ואז אני לא אצטרך לבחור.
אני לא יודעת כמה מה לעשות אני מרגישה חסרת.אונים מול המערכת הזאת.
ועכשיו גם הקבן לא מוכן לעזור לי.
אשמח אם תוכלו לייעץ לי מה אוכל לעשות,תודה.
בולבול ישראלי מצוי

Re: בבקשה תעזרו לי.

הודעהעל ידי בולבול ישראלי מצוי » 18 אוקטובר 2012 11:06

אורח

הודעהעל ידי אורח » 18 אוקטובר 2012 18:33

תפני לרשת הליווי של פרופיל חדש (כתבי מייל ם- Info@newprofile.org). יצוותו לך שם מישהי שתסביר לך על התהליך ותתן לך מענה.

בכל מקרה, קראי עוד בטרגט 21: viewtopic.php?f=2&t=12649
zanzuri123
יצירת קשר:

הודעהעל ידי zanzuri123 » 19 אוקטובר 2012 16:11

יהיה בסדר מאמי את צריכה רק לבטוח בקדוש ברוך הוא זה הדרך היחידה להתמודד עם המצב הנפשי הזה לא שום דבר אחר מאחל לך שהכל יסתדר ושתיפתרי מהדבר הזה שנקרא צהל כמה שיותר מהר (אם את נראית טויב דברי איתי )(

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 12 אורחים