עזרה דחופה. הכניסו אותי לחרדות הצבא.

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

HelpPleaseTy
יצירת קשר:

עזרה דחופה. הכניסו אותי לחרדות הצבא.

הודעהעל ידי HelpPleaseTy » 27 ספטמבר 2012 16:01

שלום לכולם.
אוקיי אז אני מאוד מקווה שתוכלו לעזור לי.
לפני חודש וחצי בערך שלחתי מכתב שאני רוצה לדחות את תאריך הגיוס שלי.
צירפתי מכתב מפסיכיאטר והוא כתב שצריך לדחות לי את תאריך הגיוס ושאני לא יכול לשרת עכשיו. כמו כן הוא כתב שאני צריך שיחות ולקחת כדורים - ציפרלקס.
אחרי שבועיים וחצי בערך, התקשרו אליי ואמרו לי שיש לי פגישה עם קב"ן(שהוא גם פסיכיאטר).
הגעתי לפגישה, הוא שאל אותי אם אני רוצה לשרת ואמרתי לו שלא, שאני לא יכול. השיחה ארכה משהו כמו חמש דקות.
הוא אמר לי לחכות בחוץ. חיכיתי כמה דקות ואז החיילת שהייתה שם אמרה לי שהוא החליט שאני לא אשרת בצבא ושאני אקבל פטור.
חשוב לציין - התאריך גיוס שלי לאותו יום היה 21.10.12.
היא נתנה לי פתק שהוא מבוטל. היא אמרה לי שישלחו לי מכתב לוועדה רפואית ושזה לוקח זמן אז בגלל זה היא נותנת לי את המכתב הזה של הביטול תאריך גיוס.
חיכיתי והיום נכנסתי לאתר של הצבא ומה ראיתי? התאריך גיוס שלי התעדכן ל-23.10.12
כמובן שישר התקשרתי להם והם אמרו לי שמופיע להם שזה אכן תאריך הגיוס שלי. הסברתי להם שהייתי אצן קב"ן וכל מה שהיה והם אמרו לי להמתין.
אחרי כמה דקות הם אמרו לי שאין עם מי לברר בגלל החגים ושצריך לחכות עד ל-9.10.12 או להתקשר בשבוע הבא כשהם עובדים.
השאלה שלי היא אליכם היא:
האם זאת טעות שלהם התאריך גיוס הזה? אני צריך לדאוג שפתאום כן רוצים לגייס אותי?
מה אני עושה אם יגיע ה-23.10 ולא תהיה להם תשובה בשבילי עדיין? הרי המכתב שהיא נתנה לי תקף ל-21.10
בבקשה תעזרו לי. אני מכניס את עצמי לחרדות קשות ביותר.
תודה רבה.
אורח

Re: עזרה דחופה. הכניסו אותי לחרדות הצבא.

הודעהעל ידי אורח » 27 ספטמבר 2012 16:17

HelpPleaseTy כתב:שלום לכולם.
אוקיי אז אני מאוד מקווה שתוכלו לעזור לי.
לפני חודש וחצי בערך שלחתי מכתב שאני רוצה לדחות את תאריך הגיוס שלי.
צירפתי מכתב מפסיכיאטר והוא כתב שצריך לדחות לי את תאריך הגיוס ושאני לא יכול לשרת עכשיו. כמו כן הוא כתב שאני צריך שיחות ולקחת כדורים - ציפרלקס.
אחרי שבועיים וחצי בערך, התקשרו אליי ואמרו לי שיש לי פגישה עם קב"ן(שהוא גם פסיכיאטר).
הגעתי לפגישה, הוא שאל אותי אם אני רוצה לשרת ואמרתי לו שלא, שאני לא יכול. השיחה ארכה משהו כמו חמש דקות.
הוא אמר לי לחכות בחוץ. חיכיתי כמה דקות ואז החיילת שהייתה שם אמרה לי שהוא החליט שאני לא אשרת בצבא ושאני אקבל פטור.
חשוב לציין - התאריך גיוס שלי לאותו יום היה 21.10.12.
היא נתנה לי פתק שהוא מבוטל. היא אמרה לי שישלחו לי מכתב לוועדה רפואית ושזה לוקח זמן אז בגלל זה היא נותנת לי את המכתב הזה של הביטול תאריך גיוס.
חיכיתי והיום נכנסתי לאתר של הצבא ומה ראיתי? התאריך גיוס שלי התעדכן ל-23.10.12
כמובן שישר התקשרתי להם והם אמרו לי שמופיע להם שזה אכן תאריך הגיוס שלי. הסברתי להם שהייתי אצן קב"ן וכל מה שהיה והם אמרו לי להמתין.
אחרי כמה דקות הם אמרו לי שאין עם מי לברר בגלל החגים ושצריך לחכות עד ל-9.10.12 או להתקשר בשבוע הבא כשהם עובדים.
השאלה שלי היא אליכם היא:
האם זאת טעות שלהם התאריך גיוס הזה? אני צריך לדאוג שפתאום כן רוצים לגייס אותי?
מה אני עושה אם יגיע ה-23.10 ולא תהיה להם תשובה בשבילי עדיין? הרי המכתב שהיא נתנה לי תקף ל-21.10
בבקשה תעזרו לי. אני מכניס את עצמי לחרדות קשות ביותר.
תודה רבה.

אין לך מה לדאוג, אם הפנו אותך לוועדה הרפואית. נכון, המערכת מסורבלת. במידה ויגיע תאריך הגיוס אתה בהחלט יכול לא להתייצב. אם חייל אמור להתייצב בפני וועדה רפואית (לאו דווקא על פרופיל נפשי) אי אפשר לגייס אותו. אם אתה רוצה "להגדיל ראש" במידה ויגיע תאריך הגיוס ולא תחול כל התפתחות אתה יכול להתייצב שם ולהסביר להם את המצב, אל תדאג הם יכולים לברר שם הכל.בכל מקרה, חכה לוועדה הרפואית, על פי התיאור שלך אתה הולך לצאת על 21.
HelpPleaseTy
יצירת קשר:

הודעהעל ידי HelpPleaseTy » 27 ספטמבר 2012 16:20

הוא אמר לי שאני ישתחרר על פרופיל רפואי.
לא דאגתי עד עכשיו. התחלתי לבכות שראיתי את זה. אני לוקח כדורים נגד חרדות והם מכניסים אותי לחרדות? מה הקטע בזה עכשיו?
תודה רבה על התשובה שלך. הרגעת אותי.
פרופילניק

הודעהעל ידי פרופילניק » 27 ספטמבר 2012 16:57

כל פרופיל הוא רפואי (לרבות נפשי).

אם זה לא יסתדר משום מה עד אז, ולא תוכל לסדר זאת בטלפון, עדיף להתייצב ביום הגיוס ולא להתעלם - אבל סביר שאפשר יהיה לסדר שם את העניין. בכל מקרה, תביא את הדף של ביטול תאריך הגיוס גם אם פורמלית הוא לא מתאים לאותו תאריך.

ייתכן מאוד שפשוט שינו את תאריך הגיוס שלך (מ-21.10 ל-23.10) מסיבות פנימיות של הצבא, בלי שהתעדכנו בזה שהפסיכיאטר הצבאי ביטל את הגיוס. יכול להיות שבאותו הקשר, ישלחו לך צו גיוס חדש - הכל חלק מהביורוקרטיה.
HelpPleaseTy
יצירת קשר:

הודעהעל ידי HelpPleaseTy » 27 ספטמבר 2012 17:01

פרופילניק כתב:כל פרופיל הוא רפואי (לרבות נפשי).

אם זה לא יסתדר משום מה עד אז, ולא תוכל לסדר זאת בטלפון, עדיף להתייצב ביום הגיוס ולא להתעלם - אבל סביר שאפשר יהיה לסדר שם את העניין. בכל מקרה, תביא את הדף של ביטול תאריך הגיוס גם אם פורמלית הוא לא מתאים לאותו תאריך.

ייתכן מאוד שפשוט שינו את תאריך הגיוס שלך (מ-21.10 ל-23.10) מסיבות פנימיות של הצבא, בלי שהתעדכנו בזה שהפסיכיאטר הצבאי ביטל את הגיוס. יכול להיות שבאותו הקשר, ישלחו לך צו גיוס חדש - הכל חלק מהביורוקרטיה.

אבל לא יגייסו אותי בתאריך הזה? וכן לפי מה שהבנתי 21.10.12 הוא כלל צהלי אז בגלל זה שינו לי את התאריך וכנראה הם לא התעדכנו עדיין.
שורה תחתונה, אין לי מה לדאוג?
פרופילניק

הודעהעל ידי פרופילניק » 27 ספטמבר 2012 17:04

קרוב לוודאי שאין מה לדאוג, פשוט כדאי לברר את זה בטלפון אחרי החגים ולוודא שזה יסודר.
HelpPleaseTy
יצירת קשר:

הודעהעל ידי HelpPleaseTy » 27 ספטמבר 2012 17:05

תודה רבה לך.
חג שמח:)
אורח

הודעהעל ידי אורח » 27 ספטמבר 2012 17:08

HelpPleaseTy כתב:תודה רבה לך.

היי, רק לחדד את פרופילניק, בוודאות אין לך מה לדאוג אתה על השביל לשחרור. אז תרגע, צא לטיול בטבע או משהו :D בהצלחה.
HelpPleaseTy
יצירת קשר:

הודעהעל ידי HelpPleaseTy » 27 ספטמבר 2012 17:16

תודה רבה גם לך.

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 6 אורחים