הפסיכיאטר שיחרר אותי אחרי פגישה אחת.אבל אני מסרב.כנסו לסיפור

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

Osama
יצירת קשר:

הפסיכיאטר שיחרר אותי אחרי פגישה אחת.אבל אני מסרב.כנסו לסיפור

הודעהעל ידי Osama » 20 ספטמבר 2012 10:16

הייתה לי פגישה עם קבנ''ית(פעם ראשונה) והיא קבעה לי טור לפסיכיאטר עם ההורים(בפגישה אצלה היא אמרה לי שהיא תשחרר אותי)... היום הייתי אצל הפסיכיאטר אני ואבא(הקב''נית הייתה גם בפגישה) אז הם שאלו את אבא על עצמי ובלא בלא בלא ובסוף הם החליטו לשחרר אותי, אבל אבא אמר להם שהוא לא מסכים שאני ישתחרר ואז הוא אמר להם שנקבע עוד פגישה בעוד שבועיים... הבעיה שההורים שלי לא רוצים בכלל שאני ייצא(אבל זה לא השפיע על החלטת הפסיכיאטר) ואני גם במצב שאני לא יכול להמשיך בצבא אבל גם מפחד לצאת... יכולתי היום בקלות לצאת מהצבא, אבל באמת פחדתי והרגשתי שאני עומד להתחרט אם אעשה את זה!!
לכל האנשים שמנסים לצאת מהצבא ולא מצליחים... באמת זה שטויות ממש קל לצאת... הכל דרך התנהגות!!!!
יש לי גם שאלה... אני בצבא שנה וחצי, מה מגיע לי ומה לא???(אני שואל ברצינות)
ולכל אלה שיצאו מהצבא, איך באזרחות(לימודים, עבודה, חברים) הצבא עשה לכם בעיה בחוץ???
תודה:)
zivzo

Re: הפסיכיאטר שיחרר אותי אחרי פגישה אחת.אבל אני מסרב.כנסו לסיפור

הודעהעל ידי zivzo » 20 ספטמבר 2012 11:43

מהה???
איך אחרי שיחה אחת עם קבנית? ואחת עם פסיכיאטר??
איזה מזל זה...

כמה זמן אתה כבר משרת? איפה? מה זאת ההתנהגות הזאת?
Coleworld
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Coleworld » 20 ספטמבר 2012 16:25

Osama כתב:הייתה לי פגישה עם קבנ''ית(פעם ראשונה) והיא קבעה לי טור לפסיכיאטר עם ההורים(בפגישה אצלה היא אמרה לי שהיא תשחרר אותי)... היום הייתי אצל הפסיכיאטר אני ואבא(הקב''נית הייתה גם בפגישה) אז הם שאלו את אבא על עצמי ובלא בלא בלא ובסוף הם החליטו לשחרר אותי, אבל אבא אמר להם שהוא לא מסכים שאני ישתחרר ואז הוא אמר להם שנקבע עוד פגישה בעוד שבועיים... הבעיה שההורים שלי לא רוצים בכלל שאני ייצא(אבל זה לא השפיע על החלטת הפסיכיאטר) ואני גם במצב שאני לא יכול להמשיך בצבא אבל גם מפחד לצאת... יכולתי היום בקלות לצאת מהצבא, אבל באמת פחדתי והרגשתי שאני עומד להתחרט אם אעשה את זה!!
לכל האנשים שמנסים לצאת מהצבא ולא מצליחים... באמת זה שטויות ממש קל לצאת... הכל דרך התנהגות!!!!
יש לי גם שאלה... אני בצבא שנה וחצי, מה מגיע לי ומה לא???(אני שואל ברצינות)
ולכל אלה שיצאו מהצבא, איך באזרחות(לימודים, עבודה, חברים) הצבא עשה לכם בעיה בחוץ???
תודה:)

לדעתי עשית טעות, כי אם עכשיו תרצה לצאת הם קיבלו תחושה שאפשר להשאיר אותך לדעתי אם הראו לך את הדרך לדלת אל תסגור אותה
kacol
יצירת קשר:

הודעהעל ידי kacol » 22 ספטמבר 2012 12:31

מה חטפת פיק ברכיים ?
אתה צריך לקבל החלטה אם אתה רוצה לצאת או לא ?

מגיע לך מענק ופיקדון בהתאם למספר החודשים ששירתת אבל מה זה בעצם משנה ?
פיספסת הזדמנות לצאת עכשיו תאכל את מה שבישלת ..., היית צריך לחשוב אם אתה מסוגל לשרת בצבא עוד שנה וחצי , אם אתה מסוגל להישאר תישאר בצבא ....
אם אתה לא מסוגל פעם הבאה אל תחטוף פיק ברכיים ושוב תתחרט

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 2 אורחים