-

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

wowwow
יצירת קשר:

-

הודעהעל ידי wowwow » 31 אוגוסט 2012 16:45

-
נערך לאחרונה על ידי wowwow ב 22 דצמבר 2012 18:01, נערך פעם 1 בסך הכל.
baliSwag
יצירת קשר:

Re: רוצה לעבור לג'וב

הודעהעל ידי baliSwag » 31 אוגוסט 2012 16:51

חשבת על זה שאתה יכול למות?
אורח

הודעהעל ידי אורח » 31 אוגוסט 2012 16:57

כן, ^^ די אין לי כבר כוח לחיים האלה בכל מקרה
wowwow
יצירת קשר:

-

הודעהעל ידי wowwow » 31 אוגוסט 2012 18:05

מישהו? עצות בבקשה...
נערך לאחרונה על ידי wowwow ב 22 דצמבר 2012 18:01, נערך פעם 1 בסך הכל.
Coleworld
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Coleworld » 31 אוגוסט 2012 19:16

wowwow כתב:מישהו? עצות בבקשה... אני כבר מתחרפן,

דרך אגב כדאי להגיד למפקד שניסיתי להתאבד בשבת האחרונה אבל לא הצלחתי?
למרות שלא ניסיתי?

לא, ללכת לקב"ן ולהגיד שאתה מרגיש צורך עז לפגוע בעצמך ושאתה לא מסוגל יותר, בשום פנים ואופן אל תפגע בעצמך הצבא לא שווה את זה!!
אורח

הודעהעל ידי אורח » 31 אוגוסט 2012 19:39

Coleworld כתב:
wowwow כתב:מישהו? עצות בבקשה... אני כבר מתחרפן,

דרך אגב כדאי להגיד למפקד שניסיתי להתאבד בשבת האחרונה אבל לא הצלחתי?
למרות שלא ניסיתי?

לא, ללכת לקב"ן ולהגיד שאתה מרגיש צורך עז לפגוע בעצמך ושאתה לא מסוגל יותר, בשום פנים ואופן אל תפגע בעצמך הצבא לא שווה את זה!!

אבל כדאי להגיד למפקד שניסיתי להתאבד כדי לזרז את הפגישה עם הקבנית.?
wowwow
יצירת קשר:

הודעהעל ידי wowwow » 01 ספטמבר 2012 08:36

????? :cry:
אורח

הודעהעל ידי אורח » 01 ספטמבר 2012 09:02

wowwow כתב:שלום!
לפני כחודש ב31/07/12 התגייסתי לצהל כלוחם חילוץ והצלה של פיקוד העורף

בהתחלה בכיתי המון ולבסוף קיבלתי קבנית היא שאלה אותי מה אני רוצה ממנה אמרתי שאני רוצה לעבור להיות ג'ובניק, היא אמרה לי שהיא לא רואה שום סיבה שאני לא אהיה לוחם, ובפגישה השנייה עימה היא כבר שאלה אותי אם אני רוצה למות, אז אמרתי לה שכן אבל כרגע אני לא מסוגל לעשות לעצמי כלום. יש לציין שגם הבהרתי לה שאני רוצה להיות בצבא אבל לא כלוחם.

לאחרונה גיבשתי החלטה , "לנסות" להתאבד, ע"י נטילת 20-30 כדורי אדוויל, וכאשר אני אעשה זאת חבר שלי ירוץ למפקד ויגיד לו שבלעתי כדורים,
עכשיו השאלה היא האם זה מהלך שיכול לעזור לי להוציא סעיפי קה"ס/ הורדת פרופיל ל64 נפשי/45 נפשי?
מה יקרה ברגע שאני אבלע את הכדורים, יקחו אותי לבית חולים? לפסיכיאטר?

תודה לעוזרים!

לקיחת כמות גדולה של אקמול\אדוויל יכולה להביא לזיהום ודימום במערכת העיכול = ניתוח, ואז אתה תעשה קקה בשקית קטנה שתהיה מחוברת לך לבטן. אתה יודע איך בחורות יתנפלו עליך?? הן מתות על בחורים עם שקית חרא צמודה לבטן (אל תדאג יש מדבקות מיוחדות שיפחיתו את הריח).
אחר כך אתה תילקח לאשפוז של כמה שבועות\חודשים אחרי בית החולים, ואז תקבל פטור בדואר מהצבא.
רעיון מעולה :P :lol:
vishskin
יצירת קשר:

הודעהעל ידי vishskin » 02 ספטמבר 2012 03:50

קודם כל הבהרה לגבי אשפוז בכפייה, בדיוק כמו שפסיכיאטר במיון לא יכול להחליט לשחרר אותך ורק לתת חוות דעת אז גם קב"ן ופסיכיאטר צבאי לא יכול לאשפז אותך. 2 גורמים שונים, עדיין לא נולד הקב"ן שהצליח לאשפז חייל רק בזכות עצמו.
פסיכיאטר במיון יכול לאשפז עד 24 שעות / 48 שעות (לא זוכר) ובמידה והוא ירצה יותר מזה הוא יצטרך אישור מפסיכיאטר איזורי (לרוב התשובה היא כן). הפואנטה היא שבתי החולים לא כפופים למר קב"ן שרוצה להפחיד את החייל.

במידה ובלעת כדורים תגיע לבית חולים עבור שטיפת קיבה, לאחר מכן תוכל לראות פסיכיאטר במיון, לא בהכרח יאשפז אותך.

אם יש לך רצון אמיתי לפגוע בעצמך אז אל תעשה את זה עם כדורים, תעשה את זה עם סכין זה פחות מסוכן, אתה לא חייב להגיע לשלב של התזת דם כדי לגרום לסימנים.

אם אתה מחפש לעשות משהו קיצוני אז אתה יכול לבקש אשפוז מרצון במיון על רקע רצון לפגיעה עצמית, לא ידוע לי מה ההשפעה של זה לגבי הקבן אבל אני משער שהיא קיימת - בכל מקרה זה לא שחרור אוטומטי.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 03 ספטמבר 2012 09:01

לא שווה לפגוע בעצמך. אולי יתן לך קבן יותר מהר אבל עדיין בשביל כמה ימים זה לא שווה את זה.
אני חושב שעוזר לדבר עם המפקד בצד וממש להתחנן שיקבע לך את התור מהר כי אתה במצב קשה ואתה חושב לפגוע בעצמך להתאבד.
להציק לו עם זה שיראה שזה דחוף.
fu

הודעהעל ידי fu » 03 ספטמבר 2012 13:18

בליעת כדורים ממש ממש מסוכנת.
בטח אם אתה לא רוצה להשתחרר מהצבא אלא רק לקבל שיפור בתנאי השירות.
מחשבות אובדניות זה משהו שהרבה פעמים יותר רציני מנסיונות התאבדות.
הקב"נים לא התחילו לעבוד שלשום והם מכירים את השטויות של החיילים.
חיילים שמביימים נסיונות התאבדות הם כנראה לא כאלה שינסו באמת להתאבד.
לעומת זאת, חייל שנמצא בדכאון קשה וחושב הרבה על זה שאין טעם לחיים וחושב הרבה על מוות הרבה יותר מסוכן לעצמו.
אז בשום פנים ואופן אל תנסה להתאבד כדי לקבל שיפור תנאי שירות.
אין מה לעשות הצבא זהה ארגון שלא מתחשב בחיילים שלו ולכן לא תקבל כל מה שתרצה תוך רגע. זה תהליך לפעמים ארוך אבל בסופו של דבר אם תראה מצב רע תקבל את מה שאתה רוצה

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 37 אורחים