אשמח מאוד אם תעזרו לי (נפקדות, פסיכיאטר, כלא, ברה"ן, קב"ן)

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

anonn
יצירת קשר:

אשמח מאוד אם תעזרו לי (נפקדות, פסיכיאטר, כלא, ברה"ן, קב"ן)

הודעהעל ידי anonn » 27 אוגוסט 2012 20:27

שלום. אני בשבוע השלישי של הנפקדות שלי, לאחר טיפול ארוך מאוד עם מספר קב"נים ושלושה ביקורים אצל הפסיכיאטר, שלא הועילו בכלום אלא העלאת קה"ס. הקב"ן שלי הבטיח שלאחר 80 יום דפוק הוא יפתח לי ועדת אי התאמה עם המח"ט שלי ואני אצא על אי התאמה, אבל אני יודע שלא להאמין לכל מה שמבטיחים לי (כבר הובטחו לי דברים בעבר ולא קויומו).
חשבתי לנסות השבוע ללכת לפסיכיאטר אזרחי, לקבל המלצה ואז ללכת לברה"ן, אבל אני לא יודע עד כמה זה יועיל לי. חוץ מזה, אני לא יודע איך אני עכשיו מהיום למחר אשיג תוא לפסיכיאטר אזרחי, חשבתי ללכת למיון הקרוב אבל אמא שלי עובדת באותו בית חולים כרופאה והיא אמרה לי שאני לא עכשיו אפילו ללכת לשם ולבקש פסיכיאטר. אין לה בעיה עם בתי חולים אחרים, זה הכל קטע של בושה...
איך שאני מתאר לעצמי, הדרך הכי נכונה זה ללכת לביקור רופא, ולהגיד שיש לי מחשבות אובדניות, לא יוצאתי מהבית במשך כמעט 20 יום ולא נותר לי כוח לחיות(הכל אמת) ואז יפנו אותי למיון הקרוב. זו הדרך הנכונה?
אשמח מאוד אם תעזרו לי, תתנו לי טיפים על מה שתיארתי ועל החיים בכלא (אני חושב לשבוט רעב אם ישימו אותי מעל 20 יום, אני התאמנתי לכל אורך הנפקדות ואני חושב שאני מסוגל, אל תדאגו לבריאותי, יש לי מאגרים).
תודה.

עריכה: אני משרת שנה וחודשיים בתפקיד תומך לחימה. התחלתי עם תהליך הקב"ן מאז שסיימתי את הטירונות 02 שלי. המניעים שלי הם מניעים פציפיסטים, בבית ספר הייתי ימני קיצוני, אבל בשנתיים בין סיום י"ב והשירות, התפכחתי לנוכח המציאות נוראית במדינה שלנו, ועשיתי פניה של 180 מעלות ברמה האידאולוגית. עשיתי טעות נוראית בחיי, שכן הצו ראשון שלי היה כשעוד הייתי בבית ספר ויצאתי משם עם דפ"ר 90 וקב"א 56. הכל רק הדרדר מאז שהתגייסתי...

עריכה 2:יש לי משפחה בקנדה שתומכת במה שאני עושה, והיא מקושרת למשרד הגירה ומקלט מדיני, ויש באפשרותי לקבל שם מקלט מדיני עם אפשרות לקבל אזרחות. אני שואל אותי כל יום למה אני לא עושה את זה, אבל התשובה היא, שאני רוצה לסיים לימודים לתואר ראשון שהתחלטי בין בית ספר לצבא ולהגר למדינה אחרת לגמרי, ויהיה לי בעייתי מאוד מבחינה כלכלית להגר לקנדה, שכן אין לי אפילו כסף לכרטיס טיסה. לכן, קבעתי לעצמי, אם בעוד 3 חודשים אני לא אשוחרר, אני אעבוד בנפקדות ואצבור כסף ואהגר מפה לתמיד. אבל, אני ממש מעדיף שלו.
Coleworld
יצירת קשר:

Re: אשמח מאוד אם תעזרו לי (נפקדות, פסיכיאטר, כלא, ברה"ן, קב"ן)

הודעהעל ידי Coleworld » 27 אוגוסט 2012 20:48

anonn כתב:שלום. אני בשבוע השלישי של הנפקדות שלי, לאחר טיפול ארוך מאוד עם מספר קב"נים ושלושה ביקורים אצל הפסיכיאטר, שלא הועילו בכלום אלא העלאת קה"ס. הקב"ן שלי הבטיח שלאחר 80 יום דפוק הוא יפתח לי ועדת אי התאמה עם המח"ט שלי ואני אצא על אי התאמה, אבל אני יודע שלא להאמין לכל מה שמבטיחים לי (כבר הובטחו לי דברים בעבר ולא קויומו).
חשבתי לנסות השבוע ללכת לפסיכיאטר אזרחי, לקבל המלצה ואז ללכת לברה"ן, אבל אני לא יודע עד כמה זה יועיל לי. חוץ מזה, אני לא יודע איך אני עכשיו מהיום למחר אשיג תוא לפסיכיאטר אזרחי, חשבתי ללכת למיון הקרוב אבל אמא שלי עובדת באותו בית חולים כרופאה והיא אמרה לי שאני לא עכשיו אפילו ללכת לשם ולבקש פסיכיאטר. אין לה בעיה עם בתי חולים אחרים, זה הכל קטע של בושה...
איך שאני מתאר לעצמי, הדרך הכי נכונה זה ללכת לביקור רופא, ולהגיד שיש לי מחשבות אובדניות, לא יוצאתי מהבית במשך כמעט 20 יום ולא נותר לי כוח לחיות(הכל אמת) ואז יפנו אותי למיון הקרוב. זו הדרך הנכונה?
אשמח מאוד אם תעזרו לי, תתנו לי טיפים על מה שתיארתי ועל החיים בכלא (אני חושב לשבוט רעב אם ישימו אותי מעל 20 יום, אני התאמנתי לכל אורך הנפקדות ואני חושב שאני מסוגל, אל תדאגו לבריאותי, יש לי מאגרים).
תודה.

עריכה: אני משרת שנה וחודשיים בתפקיד תומך לחימה. התחלתי עם תהליך הקב"ן מאז שסיימתי את הטירונות 02 שלי. המניעים שלי הם מניעים פציפיסטים, בבית ספר הייתי ימני קיצוני, אבל בשנתיים בין סיום י"ב והשירות, התפכחתי לנוכח המציאות נוראית במדינה שלנו, ועשיתי פניה של 180 מעלות ברמה האידאולוגית. עשיתי טעות נוראית בחיי, שכן הצו ראשון שלי היה כשעוד הייתי בבית ספר ויצאתי משם עם דפ"ר 90 וקב"א 56. הכל רק הדרדר מאז שהתגייסתי...

עריכה 2:יש לי משפחה בקנדה שתומכת במה שאני עושה, והיא מקושרת למשרד הגירה ומקלט מדיני, ויש באפשרותי לקבל שם מקלט מדיני עם אפשרות לקבל אזרחות. אני שואל אותי כל יום למה אני לא עושה את זה, אבל התשובה היא, שאני רוצה לסיים לימודים לתואר ראשון שהתחלטי בין בית ספר לצבא ולהגר למדינה אחרת לגמרי, ויהיה לי בעייתי מאוד מבחינה כלכלית להגר לקנדה, שכן אין לי אפילו כסף לכרטיס טיסה. לכן, קבעתי לעצמי, אם בעוד 3 חודשים אני לא אשוחרר, אני אעבוד בנפקדות ואצבור כסף ואהגר מפה לתמיד. אבל, אני ממש מעדיף שלו.

תבקש מהמשפחה בקנדה את הכסף לטיסה תחזיר להם כשאתה תעבוד כבר שם...
anonn
יצירת קשר:

הודעהעל ידי anonn » 27 אוגוסט 2012 20:54

Coleworld כתב:
anonn כתב:עריכה 2:יש לי משפחה בקנדה שתומכת במה שאני עושה, והיא מקושרת למשרד הגירה ומקלט מדיני, ויש באפשרותי לקבל שם מקלט מדיני עם אפשרות לקבל אזרחות. אני שואל אותי כל יום למה אני לא עושה את זה, אבל התשובה היא, שאני רוצה לסיים לימודים לתואר ראשון שהתחלטי בין בית ספר לצבא ולהגר למדינה אחרת לגמרי, ויהיה לי בעייתי מאוד מבחינה כלכלית להגר לקנדה, שכן אין לי אפילו כסף לכרטיס טיסה. לכן, קבעתי לעצמי, אם בעוד 3 חודשים אני לא אשוחרר, אני אעבוד בנפקדות ואצבור כסף ואהגר מפה לתמיד. אבל, אני ממש מעדיף שלו.

תבקש מהמשפחה בקנדה את הכסף לטיסה תחזיר להם כשאתה תעבוד כבר שם...

זוהי אופציה אחרונה. יש לי בערך 70% מהכסף לטיסה בכיוון אחד. בנפקדות/עריקות הבאה אני יכול לעבוד בבנייה או משהו כזה, ולהשיג את השאר. בנוסף יש לי גם דודה בארץ שתומכת בי ותוכל לממן גם. זאת לא הבעיה, זה המפלט האחרון. אני אבזבז שם עוד שנתיים מהחיים אם אתחיל ללמוד לתואר ראשון מההתחלה, כשכאן אני רק צריך שנה-שנה וחצי. כמובן שלא בסדר עדיפויות שלי כרגע, שכן הדבר האחרון שמעניין אותי זה מה יקרה אחרי שאני אשתחרר, כל מה שחשוב לי זה להשתחרר, אבל אני מנסה לחשוב קדימה בכל זאת, שלא אחטוף בעתיד מהטעויות שעשיתי עכשיו.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 27 אוגוסט 2012 21:08

מה אמרת לקבן לפסיכיאטר? מה הסיבות שאמרת להם? אם דיברת על פצפיזם זה בזבוז זמן. רק אי התאמה או בעיות נפשיות כמו לדיכאון לדוגמא יוציאו אותך.
תסיים את הנפקדות - מהיום ה21 זה כבר עריקות שזו עבירה פלילית, כלא, לא תוכל לצאת מהארץ אם תיהיה עריק.
אם לא דיברת על הפרעת דיכאון קליני, פגיעה עצמית, מחשבות אובדניות אז תעשה את זה - כל מה שרשום בטרגט 21.
יוציאו אותך מהצבא, תעבוד ותסיים את התואר וטטוס לקנדה.
anonn
יצירת קשר:

הודעהעל ידי anonn » 27 אוגוסט 2012 21:17

אורח כתב:מה אמרת לקבן לפסיכיאטר? מה הסיבות שאמרת להם? אם דיברת על פצפיזם זה בזבוז זמן. רק אי התאמה או בעיות נפשיות כמו לדיכאון לדוגמא יוציאו אותך.
תסיים את הנפקדות - מהיום ה21 זה כבר עריקות שזו עבירה פלילית, כלא, לא תוכל לצאת מהארץ אם תיהיה עריק.
אם לא דיברת על הפרעת דיכאון קליני, פגיעה עצמית, מחשבות אובדניות אז תעשה את זה - כל מה שרשום בטרגט 21.
יוציאו אותך מהצבא, תעבוד ותסיים את התואר וטטוס לקנדה.

בהחלט דיברתי על דיכאון קליני, מחשבות התאבדות, וכל הדברים האלו. הקב"ן הראשון המליץ לפסיכיאטר שיוציא אותי - העלה לי את הקה"ס ל-42. הקב"ן השני היה נגדי, סתם בזבוז של זמן, והקב"ן הנוכחי - היה בעד זה שיעלו לי את הקה"ס ל-43, והקפ"ס אמר בסדר, בפיקוד לא הסכימו כי הם זונות, אמרו ששירתתי מספיק זמן בתנאים קיימים, אין צורך לעלות ת"ש. מן הסתם, גם אם היו מעלים, ישר הייתי הולך לקב"ן בבסיס הבא. הקפ"ס עשה הכל כדי להשאיר אותי בצבא, אבל כן ניסה לעזור.
אני רוצה לנסות עכשיו המלצה מפסיכיאטר אזרחי לברה"ן.

ולגבי נפקדות. דווקא תכננתי ללכת על 22 יום, ואז להסגיר את עצמי בבסיס משטרה הצבאית הקרוב (כלא 6). המ"פ חם עלי, והסמח"ט, מי שישפוט אותיף נותן לכל הנפקדים 28 יום מחבוש.
fu

הודעהעל ידי fu » 28 אוגוסט 2012 09:23

אני מבין שאתה לא מבוטח בקופת חולים. במ קרה שכן תבקש פסיכיאטר מהקופה.
כמו שאמרת בעצמך - לך בלילה למיון של בית חולים רגיל (אתה לא חייב לזה שקרוב לבית שלך ושאמא שלך עובדת בו) ותבקש לראות דחוף פסיכיאטר.
דבר שם על הבעיות והקשיים הנפשיים שלך כמובן בלי אידיאולוגיה ודברים שלא קשורים ל"נפש".
אם תהיה עריק, לך לברה"ן עם חוות הדעת ותתעקש לראות קב"ן. תריץ חיפוש על ברה"ן בפורום ותראה את כל המידע.
אחרי שתראה קב"ןופסיכיאטר ותקבל המלצה ל21 (או במקרה הממש ממש טוב אפילו ועדה רפואית), תסגיר את עצמך בבסיס גדול של משטרה צבאית.
תסביר שם שערקת בגלל המצב הקשה שלך ותראה להם שאתה עם 21 או עם המלצה של פסיכיאטר צבאי.
רוב הסיכויים שלא יעשו לך יותר מידי בעיות ולא יכניסו אותך לכלא.
anonn
יצירת קשר:

הודעהעל ידי anonn » 28 אוגוסט 2012 10:38

fu כתב:אני מבין שאתה לא מבוטח בקופת חולים. במ קרה שכן תבקש פסיכיאטר מהקופה.
כמו שאמרת בעצמך - לך בלילה למיון של בית חולים רגיל (אתה לא חייב לזה שקרוב לבית שלך ושאמא שלך עובדת בו) ותבקש לראות דחוף פסיכיאטר.
דבר שם על הבעיות והקשיים הנפשיים שלך כמובן בלי אידיאולוגיה ודברים שלא קשורים ל"נפש".
אם תהיה עריק, לך לברה"ן עם חוות הדעת ותתעקש לראות קב"ן. תריץ חיפוש על ברה"ן בפורום ותראה את כל המידע.
אחרי שתראה קב"ןופסיכיאטר ותקבל המלצה ל21 (או במקרה הממש ממש טוב אפילו ועדה רפואית), תסגיר את עצמך בבסיס גדול של משטרה צבאית.
תסביר שם שערקת בגלל המצב הקשה שלך ותראה להם שאתה עם 21 או עם המלצה של פסיכיאטר צבאי.
רוב הסיכויים שלא יעשו לך יותר מידי בעיות ולא יכניסו אותך לכלא.

הלוואי וזה יהיה כל כך קל...
היום אמא שלי שלחה מכתב לקצין העיר בקשר למצבי, עם התחשבות אמיתית בדיכאוני. אני בטוח שאו שלא יזיזו אצבע על אצבע, או שיזכרו לעשות את זה עוד חודשיים. אם למישהו פה יש ניסיון עם קצין העיר שלא קשור להוצאת גימלים בימים עברו, אשמח לשמוע.
fu

הודעהעל ידי fu » 28 אוגוסט 2012 15:59

הסברתי לך מה לעשות. מעבר לזה אתה מבזבז את הזמן שלך
anonn
יצירת קשר:

הודעהעל ידי anonn » 28 אוגוסט 2012 19:49

fu כתב:הסברתי לך מה לעשות. מעבר לזה אתה מבזבז את הזמן שלך

באמת הכרחי לבוא למיון בלילה? זה אמור ליצור רושם כלשהו על הפסיכיאטר?
ולגבי מה שכתבתי בהתחלה: לא עדיף ללכת לביקור רופא קודם שיתנו לי הפנייה למיון מרופא מוסמך וכך אני לא אצטרך לשלם את ה-700 שקל בלי ביטוח?
fu

הודעהעל ידי fu » 28 אוגוסט 2012 20:20

בלילה זה נותן תחושה של דחיפות. גם בלילה המצב שלך יהיה יותר חמור כי תהיה עייף.
ביום אפשר ללכת למרפאות של הצבא למיניהן.

בקשר להפניה של רופא - תנסה. אם זה עובד וחסכת את הכסף של המיון אז נהדר.
אגב, אתה יכול לקבל מהצבא החזר על המיון בכל מקרה. אבל זה להתעסק עם פרוצדורות צבאיות
anonn
יצירת קשר:

הודעהעל ידי anonn » 29 אוגוסט 2012 16:36

fu כתב:בלילה זה נותן תחושה של דחיפות. גם בלילה המצב שלך יהיה יותר חמור כי תהיה עייף.
ביום אפשר ללכת למרפאות של הצבא למיניהן.

בקשר להפניה של רופא - תנסה. אם זה עובד וחסכת את הכסף של המיון אז נהדר.
אגב, אתה יכול לקבל מהצבא החזר על המיון בכל מקרה. אבל זה להתעסק עם פרוצדורות צבאיות

הקרפ"ח שלי לעולם לא ייתן לי החזר על מיון אחרי כל הבעיות שעשית לו על החזר על מיון בפעם הקודמת.

700 שקל זה מחיר זניח לשלם על החופש, אני באמת מקווה שהפסיכיאטר האזרחי יעזור לי. אני אלך אליו היום בלילה. כולי מתוח...
anonnn

הודעהעל ידי anonnn » 30 אוגוסט 2012 02:07

שלום, ז ה עוד פעם, אני ולאחר הפסיכיאטר, אני עדיין במיון, ובבוקר מסיעים אותי לבית חולים צבאי לפגישה עם פסיכיאטר צבאי. הפסיכיאטר כל כך התרשם ממצבי שהרים שיחה לפסיכיאטר צבאי חבר שלו (אחוות הפסיכיאטרים הרוסיים) ודרש שישחררו אותי מהצבא באופן מידי. אז לא רק קיבלתי המלצה, אני גם נוסע מחר אליו ובתקווה השחרור הוא לא רק חלום.

תודה באמת לכולכם, אם תרצו אעדכן פה את תהליכי.

נ.ב. 1 בהתחלה רצו לאשפז אותי בי"ח פסיכיאטרי.
נ.ב. 2 פניתי ישר למיון בלי ביקור רופא
נ.ב. 3 היו עוד 4 חיילים מטומטמים אצלה בתור אחרי. הפסיכיאטר לא התרשם מהם במילים מועטות.
vishskin
יצירת קשר:

הודעהעל ידי vishskin » 30 אוגוסט 2012 02:23

anonnn כתב:שלום, ז ה עוד פעם, אני ולאחר הפסיכיאטר, אני עדיין במיון, ובבוקר מסיעים אותי לבית חולים צבאי לפגישה עם פסיכיאטר צבאי. הפסיכיאטר כל כך התרשם ממצבי שהרים שיחה לפסיכיאטר צבאי חבר שלו (אחוות הפסיכיאטרים הרוסיים) ודרש שישחררו אותי מהצבא באופן מידי. אז לא רק קיבלתי המלצה, אני גם נוסע מחר אליו ובתקווה השחרור הוא לא רק חלום.

נ.ב. 3 היו עוד 4 חיילים מטומטמים אצלה בתור אחרי. הפסיכיאטר לא התרשם מהם במילים מועטות.

נשמע TO GOOD TO BE TRUE, קח את הדברים האלה בעירבון מוגבל.
מי מסיע אותך בבוקר?
anonnn

הודעהעל ידי anonnn » 30 אוגוסט 2012 02:28

vishskin כתב:
anonnn כתב:שלום, ז ה עוד פעם, אני ולאחר הפסיכיאטר, אני עדיין במיון, ובבוקר מסיעים אותי לבית חולים צבאי לפגישה עם פסיכיאטר צבאי. הפסיכיאטר כל כך התרשם ממצבי שהרים שיחה לפסיכיאטר צבאי חבר שלו (אחוות הפסיכיאטרים הרוסיים) ודרש שישחררו אותי מהצבא באופן מידי. אז לא רק קיבלתי המלצה, אני גם נוסע מחר אליו ובתקווה השחרור הוא לא רק חלום.

נשמע TO GOOD TO BE TRUE, קח את הדברים האלה בעירבון מוגבל.
מי מסיע אותך בבוקר?

אמא שלי... היא עוד לא יודעת על זה אבל חחח... היא הולכת לרצוח אותי כי הלכתי לבית חולים שלה..
אורח

הודעהעל ידי אורח » 30 אוגוסט 2012 03:13

anonnn כתב:

אתה בטוח שהבנת נכון? כי לי קרה אותו דבר רק שהפסיכיאטר השני בעט אותי בחזרה לקבן של היחידה.
lord5705

הודעהעל ידי lord5705 » 01 ספטמבר 2012 21:30

אני בדיוק במצב שלך!!!!!!!!!!רק שאני בדיוק שבוע נפקדות אחרי ששמו עלי זין 2 הקבנים שקיבלתי..
בקיצור מה עשית אצל הפסיכיאטר בבית חולים?? מה אמרת לו?? הלכת לבד??? איך התנהגת?? בבקשה תעזור לי אני בדיוק במצב שהיית!!

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 39 אורחים