עזרה | קיבלתי המלצה מפסיכיאטר ..

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

zanzuri123
יצירת קשר:

עזרה | קיבלתי המלצה מפסיכיאטר ..

הודעהעל ידי zanzuri123 » 27 אוגוסט 2012 10:43

ואלה קיבלתי המלצה מפסיכיאטר לפני שלושה שבועות והפסיכיאטר לא הביא לי טפסים לא כלום הוא אמר לי שהקבן שלי יטפל בזה רק עוד שבוע בערך אני רואה את הקבן שיביא לי את הטפסים לוועדה לא יודע למה הם ככה מתנהגים אני שלושה שבועות אוכל כאפות ותסביכים כבר אין לא אמונה בכלום ולא רואה את הסוף מתקרב ... השאלה אם הקבן יביא לי ישר את הטפסים לוועדה ואני הולך לוועדה עם הטפסים או שהוא עכשיו גם קובע לי תור לוועדה למתי שבא לו(אני מפחד שהוא ייקבע לי לעוד הרבה זמן כי הוא לא מזרז את העניינים) וכמה זמן הכי מאוחר אפשר לקבווע ??.. ועוד משו הוא יכול לראות אותי אצלו ולהחליט שאני לא יוצא מהצבא ולערער על ההחלטה של הפסיכיאטר ???
אורח

Re: עזרה | קיבלתי המלצה מפסיכיאטר ..

הודעהעל ידי אורח » 27 אוגוסט 2012 15:53

אי אפשר לשנות המלצה של פסיכיאטר. אם אני לא טועה אם זה החלטה של שינוי פרופיל או 21 חייב תוך מקסימום חודש ועדה רפואית.
תציק לקבן. תראה מצוקה.
zanzuri123
יצירת קשר:

הודעהעל ידי zanzuri123 » 27 אוגוסט 2012 17:35

כן אני הולך אליו בשביל שיביא לי את הטפסים לוועדה ..
ואיפה הוועדה נמצאת ?? אמרו לי שבגלל שאני בחיל האוויר חייבת להיות לי ועדה בירפא בתל השומר משהו כזה זה נכון ??
ומה זאת אומרת וועדה תוך חודש ואם הוא מושך אותי ליותר מחודש אז ההמלצה מתבטלת ?!?!
אורח

הודעהעל ידי אורח » 27 אוגוסט 2012 18:32

אני לא יודע איך זה הולך בחיל האוויר.
אצלי אישית לא ידעתי שאני צריך לקבוע דרך המפקד מרפאה שיקבע מהר יותר דרך הקשרים שלו בגלל שזה המלצה להורדת פרופיל, אז לקח לי יותר מחודש והקבנית כעסה עליי וישר הוא קבע לי לשבוע אחרי.
כנראה צריך פחות מחודש בגלל החוקים - ההמלצה לא מתבטלת, החוק היה כדי ל"הגן" על החייל שלא יגררו עם זה וישנו את הפרופיל הרפואי באופן דחוף.
תנסה לשאול בקצין העיר אם אפשר לקבול על דבר כזה, או שאמא שלך תלך לצעוק על קצין העיר קצת XD
zanzuri123
יצירת קשר:

הודעהעל ידי zanzuri123 » 28 אוגוסט 2012 14:42

יש לי פגישה בסוף שבוע עם הקבן בבסיס כנראה הוא צריך להביא לי את הטפסים לוועדה ... מה אתם אומרים לא לדאוג פשוט לחכות עד לפגישה והוא כבר יקבע לי תור לוועדה ?? ולעוד כמה זמן הכי מאוחר הוא יכול לקבוע לי תור לוועדה ?? אני בתסביכים כי כל פעם הם משחקים בי אני מסוגל להגיע אליו והוא פשוט יגיד לי אני לא יודע מה אתה עושה פה הם מטמטמים אותי עשו אותי משוגע

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 45 אורחים