לא מצליח להשתחרר, צריך עזרה

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

Enhex

לא מצליח להשתחרר, צריך עזרה

הודעהעל ידי Enhex » 21 אוגוסט 2012 21:06

אז אני כבר מעל לשנה בצבא, והחלטתי שנמאס לי מהחרא הזה ושאני רוצה לצאת.
יש לי כבר קה"ס 40 מלפני בערך 5 חודשים.

בחודשיים שלוש האחרונים נהייתי מדוכא, הפסקתי לעשות כושר ולעסוק בתחביבים, ירד לי התיאבון, ירדתי כבר 5.2 ק"ג, אני בקושי מדבר עם אנשים, הפסקתי לתפקד בתפקיד שלי, ואני שונא את הצבא ואין לי אמון בו.
הייתי אצל הקב"ן בבסיס שלי, היא קבעה לי פגישה עם ספיכיאטר.
פפגישה הוא הציע לי נוגדי דיכאון, וזהו.
באותו שבוע ביום שהייתי אמור לצאת הביתה שכבתי במיטה ולא דיברתי עם אף אחד, שמו לב לזה בשלב מסויים, לא שיתפתי איתם פעולה והמשתי לשתוק.
בשלב מסויים הכניסו אותי לנוהל התאבדות ולקחו אותי לבית חולים לראות פסיכיאטר אזרחי.
יום ראשון שאחרי זה הייתה לי שוב פגישה עם הקב"ן, היא אמרה שהיא נגד השחרור שלי ושהיא תקבע לי תור במז"י לראיון.
הפסקתי לאכול לפני ב 19.8 בשעה 16:30 (לפני 53.5 שעות), וקראתי על הנושא ולמדתי שאם לא אוכלים בכלל, אחרי 5 ימים נכנסים לסכנה ללקות בסינדרום ההזנה מחדש, שאומר שאם אדם שנמצא בתת תזונה תקופה ארוכה מספיק והוא חוזר לאכול, הוא יכול למות מהפרעות קצב בלב, כשלון לבבי, להיכנס לקומה, לקבל כרישי דם, ובטח עוד כמה דברים שאני לא זוכר.
הראיון במז"י היה היום, הוא היה עם רע"ן ברה"ן, עניתי על השאלות שלו וסיפרתי לו שאני לא אוכל ושבעוד 3 ימים אני נכנס לסכנה ללקות בסינדרום ההזנה מחדש.
הוא אמר שחבל לו לשמוע ועוד כמה שקרים, והוא נתן לי קה"ס 43 כמו שהוא תכנן מההתחלה.

מידע על סנדרום ההזנה מחדש:
http://en.wikipedia.org/wiki/Refeeding_syndrome
http://www.articles.co.il/article/123445/%D7%A1%D7%99%D7%A0%D7%93%D7%A8%D7%95%D7%9D%20%D7%94%D7%94%D7%96%D7%A0%D7%94%20%D7%9E%D7%97%D7%93%D7%A9%20-%20Refeeding%20syndrome

בהמשך הערב אני מתכוון לספר לאמא שלי מה אני עושה, בתקווה שהיא תפעיל לחץ על המערכת הזאת.

למישהו יש עצות לתת לי? אני נואש לצאת מהצבא ואני אמשיך לצום עד שיוציאו אותי.
בתוך פחות משלושה ימים אני נכנס לסיכון ללקות בסינדרום, ומשם כבר זה לא היה פשוט לחזור לאכול.
אורח

Re: לא מצליח להשתחרר, צריך עזרה

הודעהעל ידי אורח » 21 אוגוסט 2012 21:23

אל תפגע בעצמך פיזית עם השיטה הזאת של האוכל כי זה יהרוס לך את החיים...
הייתי ממליץ לך במקום זאת, להמשיך עם שביתת הרעב (ותשתה רק מים או מים מוגזים).. אם תתמיד בזה אתה תשתחרר
אורח

הודעהעל ידי אורח » 21 אוגוסט 2012 21:25

ועוד משהו, אל תספר לאף אחד על הדבר הזה של ההזנה מחדש כי אז יהיה ברור לכולם שאתה עושה משהו מתוכנן.
פשוט תגיד שאתה שובת רעב עד שמשחררים אותך ואל תגיד דברים "sofisticated" כמו הסינדרום הזה כי זה פשוט דופק אותך
Enhex

הודעהעל ידי Enhex » 21 אוגוסט 2012 21:29

אורח כתב:אל תפגע בעצמך פיזית עם השיטה הזאת של האוכל כי זה יהרוס לך את החיים...
הייתי ממליץ לך במקום זאת, להמשיך עם שביתת הרעב (ותשתה רק מים או מים מוגזים).. אם תתמיד בזה אתה תשתחרר

אני מאוד נחוש וכבר עברתי את רוב החלק הקשה, הקיבה בשלב מסויים מתקווצת ולא מרגישים יותר רעב, לפי מה ששמעתי זה לוקח שלושה ימים, אז אני צריך להחזיק רק עוד פחות מיום.

ולגבי מה שציינתי זאת לא שיטה, זאת תגובה של הגוף כשחוזרים לאכול רגיל, משהו שקשור למחסור של חומרים עקב התת תזונה, שמוביל להפרעות במטבוליזם ובמוליכות החשמלית של הגוף דבר שגורם לבעיות במערכת הלב. קראתי גם איך לטפל בזה ולחזור לאכול בצורה נכונה כדי למנוע מקרה כזה, מקסימום יאשפזו אותי ואני אקבל טיפול מקצועי.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 22 אוגוסט 2012 01:00

Enhex כתב:
אורח כתב:אל תפגע בעצמך פיזית עם השיטה הזאת של האוכל כי זה יהרוס לך את החיים...

אני מאוד נחוש וכבר עברתי את רוב החלק הקשה, הקיבה בשלב מסויים מתקווצת ולא מרגישים יותר רעב, לפי מה ששמעתי זה לוקח שלושה ימים, אז אני צריך להחזיק רק עוד פחות מיום.

ולגבי מה שציינתי זאת לא שיטה, זאת תגובה של הגוף כשחוזרים לאכול רגיל, משהו שקשור למחסור של חומרים עקב התת תזונה, שמוביל להפרעות במטבוליזם ובמוליכות החשמלית של הגוף דבר שגורם לבעיות במערכת הלב. קראתי גם איך לטפל בזה ולחזור לאכול בצורה נכונה כדי למנוע מקרה כזה, מקסימום יאשפזו אותי ואני אקבל טיפול מקצועי.

אתה גורם נזק לגוף שלך, וזה מיותר כי ממילא לא ממש מאמינים לך וגם לא צריך את זה כדי להשתחרר...

כל הזמן צץ איזה מפגר תורן שחושב שהוא חכם גדול ושהוא יעשה את זה "בשיטה שלו", ותמיד זה משהו מטומטם כמו עריקות\נפקדות\לפגוע בעצמך, וזה לא עוזר ולא מרשים אף אחד...... במקרה שלך כנראה ראית את הסרט "נערה בהפרעה" פעם אחת יותר מידי אבל כדאי שתתעורר כי אתה לא אנג'לינה ג'ולי, והקבנים והפסיכיאטרים הצבאיים הם לא אחות כושית רחמניה שילטפו אותך.... תתעורר ילדון טמבל...
Enhex

הודעהעל ידי Enhex » 22 אוגוסט 2012 10:57

אתה גורם נזק לגוף שלך, וזה מיותר כי ממילא לא ממש מאמינים לך וגם לא צריך את זה כדי להשתחרר...

כל הזמן צץ איזה מפגר תורן שחושב שהוא חכם גדול ושהוא יעשה את זה "בשיטה שלו", ותמיד זה משהו מטומטם כמו עריקות\נפקדות\לפגוע בעצמך, וזה לא עוזר ולא מרשים אף אחד...... במקרה שלך כנראה ראית את הסרט "נערה בהפרעה" פעם אחת יותר מידי אבל כדאי שתתעורר כי אתה לא אנג'לינה ג'ולי, והקבנים והפסיכיאטרים הצבאיים הם לא אחות כושית רחמניה שילטפו אותך.... תתעורר ילדון טמבל...

אז אולי במקום לקרוא לי בשמות תיתן לי מידע חיוני?

וחשבתי הבוקר ללכת לעשות בדיקת דם אחרי שבוע שמוכיחה שאני נמצא בסיכון ללקות בסינדרום (לפי רמות נמוכות של זרחן, אשלגן, ומגנזיום בסרום של הדם).
אחרי זה לבוא עם הבדיקת דם, מידע על הסינדרום, ולנסות להחתים, או לתעד את הקב"ן על זה שהוא מודע למצב שלי ולא עושה כלום, אולי גם את המפקדים שלי, כדי להראות להם שזה אמיתי ולהפחיד אותם. (ואם יקרה לי משהו לתבוע אותם על רשלנות?)

אם זה לא יעזור אני אפנה לרופא צבאי כדי שיאשפזו אותי, שזה אומר לצאת מהצבא לכמה ימים.

ולא, לא ראיתי את הסרט שציינת.
vishskin
יצירת קשר:

הודעהעל ידי vishskin » 22 אוגוסט 2012 20:04

דבר טוב זה שאתה עושה את זה מבוקר, אתה יודע את ההשלכות ויש לך תוכנית ב' למקרה שדברים לא יקרו טוב.
מה שאתה צריך לזכור זה שדברים בצבא לוקחים זמן, תחשוב על מקרה שבו תצטרך לצום שבוע+ (אתה חושב שתוכל לעמוד בזה?)

בכללי, אני לא רואה איך שביתת רעב מקושרת לבעיה נפשית מסוג שהוא, זה סתם לשחק במשחק המלוכלך של הקבנים, והם די טובים בזה. אם זה כהשפעה מדיכאון (דיכאון כן נחשב כבעיה נפשית) אז תתן יותר במה לדיכאון מאשר לשביתת רעב.

אני חושב שכן ישחררו אותך אם תשבות רעב ויסוגלו לך מאפיינים נוספים מינורים, אבל זה יקח הרבה זמן - לפחות חודש שיהיה עמוס בפגישות חוזרות עם ברה"ן וגורמי פיקוד רגילים (כי אתה גם אחריות של המפקדים שלך במקרה הזה) - להגיע לבתי חולים במצב כמו שאתה נמצא יעזור מאוד, זה יגדיל מעט את הלחץ.
נ.ב. אני גם חושב שכדאי להפסיק להזכיר את הסינדרום, הם מודעים להשלכות של חייל ששובת רעב (יש השלכות שיווקיות ומנהלתיות שיותר מעניינות אותם מהמצב הבריאותי שלך)
אורח

הודעהעל ידי אורח » 22 אוגוסט 2012 23:50

אתה יכול במקום זה לשחק על אנרוקסיה... תשבות רעב ותראה סימני דיכאון
אורח

הודעהעל ידי אורח » 23 אוגוסט 2012 13:00

מאות אנשים יוצאים בכל מחזור מהצבא על קב"ן בלי להרעיב את עצמם ובלי שטויות.
למה אתה מנסה להתחכם?????

קראת את טארגט 21?

פעלת לפי מה שכתוב שם ובכל זאת לא שחררו אותך?

תבדוק מה לא עשית נכון אצל הקב"ן ולך אליו שוב, הפעם תתנהג כמו שצריך.

אגב - קב"נים שונאים שמאיימים עליהם בהתאבדות או בשטויות של הרעבה עצמית.
אם אתה באמת בדכאון אז אתה לא מסוגל לתכנן דברים כאלה מראש.
או שתגיד לקב"ן שאתה לא אוכל כי אין לך תאבון בגלל שרע לך, או שאל תגיד לו כלום.

ואם אתה כל כך בקטע של צום, אז ככה:
צום מבוקר זה דבר שטוב לגוף. אבל רק אם הוא נעשה בתנאים הנכונים.
שזה אומר לשכב רוב היום במיטה ולשתות מים. לא לעשות פעילות בכלל.
אם אתה עושה סוג של פעילות (כמו לצאת מהבית) תחת צום של כמה ימים אתה פוגע לעצמך בגוף.
הצבא לא שווה פגיעה בגוף שלך.

תצא על 21 כמו כולם דרך דכאונות ולא על הרעבה עצמית.
חייל שבוזזז

הודעהעל ידי חייל שבוזזז » 25 אוגוסט 2012 10:57

אתה עושה טעות שאתה פוגע בעצמך פיזית בגלל הגוף הזה.

תפעל לפי טארגט 21. פעם ראשונה לא יצליח? מנסים פעם שניה עם יותר כוח. תבין שאם כבר ראית את כל הגורמים שציינת הדרך שלך החוצה כבר נראית באופק.

אל תעשה לעצמך נזק פיזי בגללם. אתה רק גורם לעצמך רע.

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 44 אורחים