[עזרה] בעיית ברכיים - לפני ועדה רפואית!

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

Sufadev
יצירת קשר:

[עזרה] בעיית ברכיים - לפני ועדה רפואית!

הודעהעל ידי Sufadev » 14 אוגוסט 2012 00:46

אני ביחידה מובחרת,לאחרונה התחילו לי בעיות ברכיים,נשלחתי לאורטופד ע"י רופא היחידה והאורטופד קבע כי יש לי רגישות בגידי הפיקה וגידי ברכיים (לא יודע מזה אומר) ויש לי טחינה בפיקות עם GRINDING חיובי.
בנוסף כתב "הורדת פרופיל לפי סעיף ליקוי 4###3.. אני לא זוכר את הספרות הראשונות אני רק זוכר שהוא מסתיים ב3 כלומר פרופיל 72.חזרתי לרופא יחידה והוא אמר לי שהפרופיל והסעיף ליקוי המצויינים בממצאי האורטופד לא מאפשרים לי להמשיך במסלול שבו אני נמצא כרגע.
כרגע שוחררתי הביתה מהיחידה ואני ב"חופש" עד הועדה הרפואית.

כנראה שתהיה לי ועדה רפואית בשבוע הבא (ככה הבנתי מהמפקדים),יש לי כמה שאלות.
1) האם בטוח יורד לי הפרופיל?..האם יעשו בדיקות נוספות או רק יחתמו על הורדת פרופיל?
2) האם הועדה יכולה להוריד לי לפרופיל 64/45 למרות שהמלצת האורטופד היא הורדה ל72?
3) אם אני ממש יחפור להם שם שזה כאב בלתי נסבל ושאני לא מסוגל לעמוד/ללכת/לרוץ וכו' הם יכולים להוריד לי יותר מ72?
4) אם אני מגיע לועדה על כאב ברכיים,האם אני יכול גם להתלונן על כאבי גב שקיימים אצלי בגב התחתון?..(בחיים לא דיווחתי עליהם)
5) במידה ואני ישאר עם פרופיל 72,מה הדרך המהירה ביותר לפרופיל 64/45?..והאם יכולים לשלוח אותי לשריון/תותחנים עם פרופיל כזה למרות הסעיף ליקוי שבעצם פוסל אותי מהיחידה הספציפית?..

אני חייב לרדת לג'וב ואני לא רוצה להוריד פרופיל דרך קב"ן..בבקשה תעזרו!!

:oops:
פרופילניק

Re: [עזרה] בעיית ברכיים - לפני ועדה רפואית!

הודעהעל ידי פרופילניק » 14 אוגוסט 2012 10:44

ידוע לי שוועדה רפואית הנערכת בעקבות המלצת פסיכיאטר צבאי מהווה חותמת גומי ופשוט חותמת על ההמלצות שלו, לא משנה מה אומרים בוועדה. נראה שאותו דבר תקף לכל ועדה רפואית הנערכת בעקבות המלצת רופא מומחה (במקרה זה - אורטופד). לכן קרוב לוודאי שהחלטת הוועדה הרפואית היא זהה להמלצת האורטופד, כי אין להם כלים לחלוק על הרופא המומחה.
Sufadev
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Sufadev » 14 אוגוסט 2012 16:06

מה לגבי שאר השאלות ששאלתי?
פרופילניק

הודעהעל ידי פרופילניק » 14 אוגוסט 2012 18:01

לא הייתי חייל ולכן אני לא יודע מה ההליך לבקשת שינוי בפרופיל.
vishskin
יצירת קשר:

הודעהעל ידי vishskin » 14 אוגוסט 2012 20:33

פרופילניק כתב:ידוע לי שוועדה רפואית הנערכת בעקבות המלצת פסיכיאטר צבאי מהווה חותמת גומי ופשוט חותמת על ההמלצות שלו, לא משנה מה אומרים בוועדה. נראה שאותו דבר תקף לכל ועדה רפואית הנערכת בעקבות המלצת רופא מומחה (במקרה זה - אורטופד). לכן קרוב לוודאי שהחלטת הוועדה הרפואית היא זהה להמלצת האורטופד, כי אין להם כלים לחלוק על הרופא המומחה.

חח ממש לא
בוועדה רפואית על נושאים פיזיים עושים את המוות
יש להם את ספר 1000 השקרים והם ינסו את כולם על החייל - לעשות הכל כדי לתת לחייל את הרפואה הכי גרועה שניתן לתת

יש לך השפעה בוועדה אז תיראה אמין ותקצין את הבעיה.
Sufadev
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Sufadev » 15 אוגוסט 2012 11:09

אף אחד עדיין לא ענה לי על השאלות..עזרה מישהו?
והאם ועדה רפואית על בעיות פיזיות באמת עד כדי כך קשה?!
Sufadev
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Sufadev » 16 אוגוסט 2012 18:12

חברה זה דחוף הועדה ביום ראשון!!
Sufadev
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Sufadev » 26 אוגוסט 2012 18:59

דחו לי אותה ל30 לחודש..עדיין צריך עזרה!
אורח

הודעהעל ידי אורח » 27 אוגוסט 2012 00:01

Sufadev כתב:אף אחד עדיין לא ענה לי על השאלות..עזרה מישהו?
והאם ועדה רפואית על בעיות פיזיות באמת עד כדי כך קשה?!

ועדה רפואית על בעיות פיזיות אכן מאוד קשה... כי הצבא חושש שתתבע אותו על החמרה ואישור של וועדה על בעיות רפואיות חמורות (מספיק לשחרור) זה קצת בעייתי עבור משרד הביטחון.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 27 אוגוסט 2012 02:39

שמע הייתי שלוש פעמים בוועדות רפואיות, גם על נושא אורטופדי, ומהניסיון שלי הוועדות הרפואיות הם באמת חותמת גומי ותכלס זה בדיחה שקוראים לזה וועדה, כי בסופו של דבר זה סתם. כל הוועדה הזאת היא סתם רופא אחד שקורא את ההמלצות ומדפיס ומשנה לך את הפרופיל לפי מה שכתבו לו בהמלצה.
זה לא ברזל, אתה יכול לנסות לבכות לו אבל כנראה שזה לא יעזור. בכללי פרופיל 45 לא נראה לי שתגיע כי על בעיות רגליים נדיר לקבל כזה פרופיל ופרופיל 45 על משהו אורטופדי ממה שאני יודע זה בדרך כלל בעיות גב מאד חמורות.

באיזה שלב של השירות שלך אתה? בדרך כלל שיורד לבן אדם פרופיל בגדוד הוא נשאר ביחידה שלו באיזה תפקיד ג'וב. זה כנראה גם מה שיהיה איתך.
Sufadev
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Sufadev » 29 אוגוסט 2012 19:21

התגייסתי לפני 5 חודשים...הרופא יחידה אמר לי לעשות פיזיותרפיה בזמנו ולחזור עוד 3 חודשים אליו ורק אז הוא רצה לשלוח אותי לועדה ואמרתי לו בשום פנים ואופן לא ושזה כאב בלתי נסבל לכן אני מקבל את הועדה עכשיו..אני מפחד שבוועדה יגידו לי "לך תעשה פיזיוטרפיה והכל יהיה בסדר" ובכך ינפנפו אותי..או גרוע מכך- יתנו לי פרופיל זמני חסר ערך...מה דעתכם
אורח

הודעהעל ידי אורח » 29 אוגוסט 2012 23:13

Sufadev כתב:התגייסתי לפני 5 חודשים...הרופא יחידה אמר לי לעשות פיזיותרפיה בזמנו ולחזור עוד 3 חודשים אליו ורק אז הוא רצה לשלוח אותי לועדה ואמרתי לו בשום פנים ואופן לא ושזה כאב בלתי נסבל לכן אני מקבל את הועדה עכשיו..אני מפחד שבוועדה יגידו לי "לך תעשה פיזיוטרפיה והכל יהיה בסדר" ובכך ינפנפו אותי..או גרוע מכך- יתנו לי פרופיל זמני חסר ערך...מה דעתכם

כן הכל יכול לקרות...
Sufadev
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Sufadev » 31 אוגוסט 2012 10:52

עדכון:
אז חשבתי שאני הולך לועדה רפואית וטעיתי,מה שהיה זה ועדת הדחה מהיחידה על רקע רפואי..כלומר אני הולך להגיע לבקום לקצין מיון עדיין עם פרופיל 97.(אמרו שיהיה לי ועדה רפואית מתישהו לא נקבו בתאריך פשוט נפנפו אותי הביתה),שבוע הבא טופס טיולים ואז כנראה לקצין מיון בבקו"ם. כמו שאמרתי עדיין פרופיל 97..בטוח ירצו לשלוח אותי לקרבי ועם בעיות ברכיים אני לא מסוגל.
אני צריך לעשות פיזיוטרפיה כמו שאמרתי 3 חודשים לפחות.
חשבתי להגיע לקצין מיון להגיד לו שאני לא רוצה קרבי ולא יהיה שם לא משנה מה,ושישים אותי מסופח בקום עד שאני אסיים את הפיזיותרפיה ועד שיהיה לי ועדה רפואית.
אני לא יודע עד כמה זה יעבוד כי כולם יודעים שקציני מיון הם בני זונות.

למישהו יש פתרון/דרכים נוספות של מה לעשות ברגע שאני מגיע לבקום?

אני לא רוצה לצאת מהצבא..פשוט רוצה ג'וב קלב.
vishskin
יצירת קשר:

הודעהעל ידי vishskin » 01 ספטמבר 2012 02:48

הוא ישלח אותך להיות תומך לחימה, סיפוח יהיה רק במקרה שבו לא יהיה לו תפקיד להציע לך אבל על כל עריק בחימוש צריך נפיל כמוך ולקצין מיון ממש לא יהיה איכפת מהבעיה שלך
סיפוח = להעביר לך את הפז"מ על שום דבר וזה לא מה שהמפקד של הקצין מיון ירצה שיקרה
Sufadev
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Sufadev » 01 ספטמבר 2012 17:10

אני פשוט יסביר לו שאם אני לא הולך לג'וב קלב אני בכלל לא יגיע לצבא ויצא לנפקדות...הכי גרוע ישב קצת בכלא אבל לג'וב אני יגיע

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 30 אורחים