הסיפור שלי-אוג 09 סיירת גולני

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

neo
יצירת קשר:

הסיפור שלי-אוג 09 סיירת גולני

הודעהעל ידי neo » 05 אוגוסט 2012 21:33

שלום לכם קודם כל נערים ונערות בוגרים ובוגרות,כמו כל נער ישראלי שהגיע הגיל שלי להתגייס ופשוט שלחו לי תאריך גיוס למחזור אוג 09 לגולני,אינני בא ממשפחה של לוחמים ולו חייתי את הצבא דרך מישהו קרוב לפני גיוסי אז הגעתי ביגוד לשרוב חבריי מהמחזור בלי שדום ידע על המערכת ובלי שום תמיכה מקרוביי המועטים.
לא היה לי מושג כמה חרא אני הולך לעבור כרכוש צה''ל ביחוד כחייל ביחדה קרבית-אינני מסופק מהשלוש שנים האחרונות ומרגיש שבמידה והייתי יוצא מהצבא הייתי מספיק הרבה יותר דברים ומרגיש כרגע שאני מתחיל מאפס ובכלל לא מרגיש שקבלתי איזה משהו שלא הייתי מקבל ולומד במידה ולא הייתי מסיים כבוגר היחידה הזאת.
יש דבר אחד שאני מרגיש שקבלתי ושהייתי מקבל רק דרך השלש שנים האלו והוא-חישול.
אני באמת מסתכל על דברים שאני שם לב שבני גילי מסתכלים עליהם בצורה מאוד ילדותית ועוד אני הרבה יותר בוגר מהם כך לפחות אני מרגיש וגם שאר מכריי הלוחמים אני מרגיש שהם הרבה יותר בוגרים מבני גילנו הג'ובניקים או אלה שיצאו מהצבא אבל אני גם שם לב שגם אצל אותם חבר'ה זה מופיע ואצל אותם חבר'ה אני שם לב ליתרונת אחרים וניסיון הרבה יותר חיוני לחיים האזרחיים שהם צברו בשלוש שנים האלו,אני לא יודע עד כמה זה שווה אבל לכל אלה שהדילמה שלהם אם לצאת היא המצפון אז פשוט-אל.
תעשו מה שטוב לכם ושכולם ילכו לעזאזעל בסופו של דבר אנחנו חיים פעם אחת ועלינו להפיק מכל תקופת זמן בחיים האלו את המיטב-כמה שיותר אהבות זכרונות חוויות וכולי.
אני לא מתחרט ששרתתי ביחיד הזאת אני אוהב את הבנאדם שהפכתי בעקבות זה אבל כן יש בי לא מעט חרטה על השנים האבודות.
תזכרו דבר אחד-במידשה ותמותו כל בדרגות ליניהם ילכו אחרי הניחום אבלים שלהם (וזה לא חייב להיות ניחום אבלים זה יכול להיות פציעה שתשאי אתם נכים שמהנסיון שלי מאנשים שראיתי שנהפכו נכים זה כמו מוות) ילכו הביתה וירדימו את הילדים שלהם-ילדים שלכם לא יהיו לעולם.
יריחו את האישה שלהם-אישה שכמותה לכם לא יהיה.
ויראו נופים יטעמו טעמים ויחיו חיים-חיים שאתם לא תחיו לעולם.
אז אל תרגישו רע לרגע שלא סיכנתם את החיים שלכם עלפי הפקודות שלהם-דבר שאני עשיתי לא פעם ולא פעמיים גם אם זה חיוני להגנת המדינה אפשר לפתורא הכל בכמה הסכמים ולא צריך את כל הבולשיט הזה.
vishskin
יצירת קשר:

Re: הסיפור שלי-אוג 09 סיירת גולני

הודעהעל ידי vishskin » 05 אוגוסט 2012 22:14

אל תדאג
אנחנו לא מרגישים רע
cesar

הודעהעל ידי cesar » 09 אוגוסט 2012 23:05

מסכים עם כל מילה .
אני משרת כבר שנתיים וחצי כלוחם בח"יר.
ואני מרגיש מבוזבז לחלוטין,
תעשו מה שמרגיש נכון ,חיים פעם אחת .
אורח

הודעהעל ידי אורח » 10 אוגוסט 2012 00:05

cesar כתב:מסכים עם כל מילה .
אני משרת כבר שנתיים וחצי כלוחם בח"יר.
ואני מרגיש מבוזבז לחלוטין,
תעשו מה שמרגיש נכון ,חיים פעם אחת .

חבל שלך אין ביצים לעשות את מה שמרגיש נכון... במיוחד כשיש לך עוד 20+ שנה של מילואים לפניך.
אבל מה לעשות? :P

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 39 אורחים