סיימתי את הפגישה עם הפסיכי האזרחי, אשמח לעזרה מכאלו שעברו

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

Coleworld
יצירת קשר:

סיימתי את הפגישה עם הפסיכי האזרחי, אשמח לעזרה מכאלו שעברו

הודעהעל ידי Coleworld » 05 אוגוסט 2012 19:14

עשיתי בדיוק כמו טארגט, דיברתי חלש שקט בטון דיכאוני הייתי לא מפוקס (לא ישנתי יום וחצי לפני) והצלחתי אפילו להזיל כמה דמעות, וכמובן שהסתכלתי לריצפה!!

עכשיו זה מה שהוא רשם:

"XX בא לראשונה למרפאתי סיפר מצב התואים למצב "דיסטימי" שעליו מתלבשות מדי פעם אפיזודות של דיכאון מג'ורי, כמתואר בהסתגרות והתנתקות חברתית,אנה'אניה ומחשבות אובדניות ללא תוכנית לבצען (הוא שאל אם אתה מתכוון לבצע אותן כעת עניתי לא יודע),לדבריו אין לו חברים (וגם אמרתי שאין לי פייסבוק) ואינו מתפקד כלל בחיי היומיום, מסרב לטיפול תרופתי, מופנה אליכם לשם הערכת כשירות"

למטה בדף רשום:
Double depression?
schioaddective?
ועוד משהו לא ברור

אני מאד אשמח לעזרה מכל מי שיכול אני כרגע מלש"ב ואני אשלח את זה מחר למיט"ב, התאריך גיוס הוא לנובמבר, האם אתם חושבים שזה מספיק ואני יקבל קב"ן ומשם אוכל להתקדם כבר? או שהחוות דעת לא מספיק "חריפה"? תודה לעוזרים :)
vishskin
יצירת קשר:

Re: סיימתי את הפגישה עם הפסיכי האזרחי, אשמח לעזרה מכאלו שעברו

הודעהעל ידי vishskin » 05 אוגוסט 2012 20:51

מצוין
יש פה בול מה שהקבן צריך לשמוע
רק תהיה תואם לכתוב
aviramz
יצירת קשר:

הודעהעל ידי aviramz » 05 אוגוסט 2012 23:37

תקשיב הכי קל לצאת בתור מלשב.
אני אמנם לא הייתי מלשב, כי היה לי תאריך גיוס והגעתי אליו אבל כל הפעמים שהגעתי לקבן במיטב היה על לבוש אזרחי בתור חייל. תוך פגישה אחת אצל קבן הוא הפנה אותי לפסיכיאטר (חשוב מאוד שתגיד לו על נטיות אובדניות כי ככה 100% אתה אצל הפסיכיאטר) ושם הוא כבר ידבר אליך בזילזול ויגיד לך שאתה הורס את החיים ובלה בלה בלה גם אצלו אתה צריך לדבר כמו מוגבל.. הוא יתקשר לאחד ההורים(תכין אותם מראש) ואחרי 5 דקות אתה משוחרר. אני לא חושב שיש אנשים שלא משתחררים כשהם מגיעים לפסיכיאטר במיטב(כמובן שאחרי חוות דעת מפסיכיאטר והקבן).

ד"א אני הגעתי לקבן דרך מכתב מפסיכולוגית שדיברה על המצב הכלכלי בבית[למרות שהיה לי מכתב מפסיכיאטר על מצב נפשי ביד] ככה שאני מאמין שאתה כן תקבל קבן.
Coleworld
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Coleworld » 06 אוגוסט 2012 00:23

aviramz כתב:תקשיב הכי קל לצאת בתור מלשב.
אני אמנם לא הייתי מלשב, כי היה לי תאריך גיוס והגעתי אליו אבל כל הפעמים שהגעתי לקבן במיטב היה על לבוש אזרחי בתור חייל. תוך פגישה אחת אצל קבן הוא הפנה אותי לפסיכיאטר (חשוב מאוד שתגיד לו על נטיות אובדניות כי ככה 100% אתה אצל הפסיכיאטר) ושם הוא כבר ידבר אליך בזילזול ויגיד לך שאתה הורס את החיים ובלה בלה בלה גם אצלו אתה צריך לדבר כמו מוגבל.. הוא יתקשר לאחד ההורים(תכין אותם מראש) ואחרי 5 דקות אתה משוחרר. אני לא חושב שיש אנשים שלא משתחררים כשהם מגיעים לפסיכיאטר במיטב(כמובן שאחרי חוות דעת מפסיכיאטר והקבן).

ד"א אני הגעתי לקבן דרך מכתב מפסיכולוגית שדיברה על המצב הכלכלי בבית[למרות שהיה לי מכתב מפסיכיאטר על מצב נפשי ביד] ככה שאני מאמין שאתה כן תקבל קבן.

בפגישה שייקבעו לי עם הקב"ן אני יותר אדגיש נטיות אובדניות אם יכריחו אותי להתגייס, ודווקא ההורים די סבבה עם זה וכבר הכנתי אותם לקטע שהפסיכי יגיד להם ככה וככה והם לגמרי זורמים איתי
תודה רבה על העזרה :)
Coleworld
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Coleworld » 06 אוגוסט 2012 00:25

vishskin כתב:מצוין
יש פה בול מה שהקבן צריך לשמוע
רק תהיה תואם לכתוב

הורדת לי אבן מהלב, אני אמשיך ככה גם אצל הקב"ן,
רק שאלה אחת: האם בגלל שאני מלש"ב והוא מתרשם שיש בעיה (אבל לא קריטית) הוא יפנה אותי לפסיכי ישר? או שיעדיף למרוח אותי?

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־ 44 אורחים