מה אני יעשה עכשיו עם אמא שלי ??....

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

kacol
יצירת קשר:

מה אני יעשה עכשיו עם אמא שלי ??....

הודעהעל ידי kacol » 05 אוגוסט 2012 15:36

הייתה לי היום שיחה עם פסיכאטר , בסוף הפגישה הוא אמר שהוא משחרר אותי אחריי שהקב"נית המליצה לשחרור אבל הוא אמר לי שייתן לי לדבר עם אמא שלי לוודא איתה את היציאה, אמא שלי אמרה לו בפירוש לא להוציא אותי בשום פנים ואופן והוא אמר לי שהוא לא משחרר אותי עד שהעניין עם אמא לא מסודר
מה אני יעשה עכשיו עם אמא שלי לעזעזל , היא מתנגדת בתוקף שיוציאו אותי מהצבא לא משנה כמה אני מסביר לה שזה לא יהרוס לי כלום היא עדיין בשלה ...
עכשיו ייקח לי חודשיים עד שאני שוב יסדר פגישה עם פסיכאטר כי אני צריך קודם לקבוע פגישה עם הקב"נית יחד עם אמא ועד שקובעים עם הקב"נית הזאת אני כבר יגמור 3 שנים , ובטח עד שהיא תקבע לי לפסיכאטר בגלל תקופת החגים

נשבר לי הזין כבר די , שיוציאו אותי כבר אני סתם מזיק להם אני גם ככה לא עושה כלום כל היום , נמאס לי לבזבז את הזמן לשווא
narkison123
יצירת קשר:

Re: מה אני יעשה עכשיו עם אמא שלי ??....

הודעהעל ידי narkison123 » 05 אוגוסט 2012 17:14

תקשיב אחי אני יודע שאני בא אלייך עם שאלה לא קשורה ואתה בעצמך רוצה עזרה אבל אני צריך שניה שתעזור איך התנהגת אם הפסיכיאטר שהוא אמר שהוא מוציא אותך ומה אמרת לו ?? זה די דחוף אחי אני יודה לך אם תענה
kacol
יצירת קשר:

הודעהעל ידי kacol » 05 אוגוסט 2012 19:33

narkison123 כתב:תקשיב אחי אני יודע שאני בא אלייך עם שאלה לא קשורה ואתה בעצמך רוצה עזרה אבל אני צריך שניה שתעזור איך התנהגת אם הפסיכיאטר שהוא אמר שהוא מוציא אותך ומה אמרת לו ?? זה די דחוף אחי אני יודה לך אם תענה

לא הייתי צריך לדבר הרבה , בהתחלה אפילו הוא לא בדק את העבר הרפואי שלי ואמרתי לו שאני רוצה לצאת הוא אמר לי שהוא לא יוציא אותי אחר כך אמרתי לו שהקב"נית המליצה לשחרר אותי ואז הוא בדק בעבר הנפשי שלי בצבא ואמר "חכה בחוץ אני משחרר אותך , תשיג לי בינתיים את אמא שלך להגיד לה שאני משחרר אותך ", ואז אמא שלי דפקה הכל כוס אמקמאקמאמאקמאקמקאמאקאקקאקאאקקאקאאקק

זה רק מראה לך שזה הכל חרטא עאלק הוא אומר לי בהתחלה אני לא ישחרר אותך אחריי דקה הוא התחרט ואז שוב פעם התחרט איזה פסיכאטר דפוק :x
vishskin
יצירת קשר:

הודעהעל ידי vishskin » 05 אוגוסט 2012 20:55

אוי איזה שטויות
לך מחר ב8 בבוקר לברה"ן או ירפ"א אם בחיל אוויר ותגיד שהקבנית המליצה על שחרור ואתה צריך לראות פסיכיאטר
סביר להניח שיכניסו אותך ותגמור את הסיפור בלי שיחה עם אמא
aviramz
יצירת קשר:

הודעהעל ידי aviramz » 05 אוגוסט 2012 23:31

אני לא יודע אם אתה יודע את זה או לא. אתה כבר לא בן 17 אתה בנאדם בוגר ואתה מחליט לעצמך. תעמוד אל שלך כשאתה מגיע לפסיכיאטר בפעם השנייה, אמא שלך לא מחליטה בשבילך.
narkison123
יצירת קשר:

הודעהעל ידי narkison123 » 06 אוגוסט 2012 12:50

ואלה אני לא יודע אם הקבן המליץ לשחרר אותי או לא ואם לא אז אני צריך להרשים את הפסיכיאטר?
fu

הודעהעל ידי fu » 09 אוגוסט 2012 12:32

אני גם חושב שכדאי לך ללכת לברה"ן/ ירפ"א. ניסית בעבר?
kacol
יצירת קשר:

הודעהעל ידי kacol » 09 אוגוסט 2012 20:17

fu כתב:אני גם חושב שכדאי לך ללכת לברה"ן/ ירפ"א. ניסית בעבר?

ניסיתי והעיפו אותי משם

עזבו את זה יש לי שאלה אחרת , נגיד ומוציאים אותי על נפשי
בוודאות כתוב בתעודת שחרור "מטעמי בריאות" , במיליון אחוז נכון ? אני פשוט חייב לוודא את זה כי פעם אחת הקב"נית החתימה אותי על משהו כזה טופס ויתור סודיות אבל היא אמרה שזה רק כדי ליידע את המפקדים על המצב שלי
הקב"נית כבר דיברה עם אמא שלי בקרוב יש לי שוב פגישה עם פסיכיאטר אמא שלי שאלה אותה אם כתוב בתעודת שחרור מטעמי בריאות והקב"נית אמרה לה "לא הבן שלך יוצא על סעיף נפשי" , היא סתם הפחידה את אמא שלי זה ממש מרתיח אותי , אמא שלי מסרבת להאמין לי שכתוב בתעודת שחרור מטעמי בריאות

עוד שאלה קטנה : אם אני יוצא על קשיי הסתגלות(ככל הנראה) אז מה הסיכוי לקבל זימון למבחן לחידוש הרישיון ?
aviramz
יצירת קשר:

הודעהעל ידי aviramz » 10 אוגוסט 2012 00:51

אני יצאתי על קשיי התסגלות. עבר שבועיים ולא קיבלתי כלום, ואני בטוח ב 99.99999% שאני גם לא יקבל. לפי מה שהבנתי רק מי שיוצא על סמים או אלכוהול מקבל זימון לועדות ומבחנים על הרשיון.
וכן רשום מטעמי בריאות
פרופילניק

הודעהעל ידי פרופילניק » 10 אוגוסט 2012 12:03

בוודאות מוחלטת כתוב שם "מטעמי בריאות". אני השתחררתי על רקע נפשי ובתעודת הפטור כתוב "מטעמי בריאות". כן, אתה משתחרר על סעיף נפשי (כמו שמי שמשתחרר על רקע גופני משתחרר על סעיף גופני), אבל בתעודת הפטור כתוב "מטעמי בריאות", ואתה תראה את זה אם תשוחרר.

בנוסף, הנה פקודת מטכ"ל באתר של דובר צה"ל, המציגה בנספח את סיבות הפטור האפשריות ומבהירה שבמקרה של פטור רפואי (רפואי זה כולל נפשי, הרי פסיכיאטר הוא רופא והפטור נקבע על ידי ועדה רפואית) כתוב "מטעמי בריאות":
http://dover.idf.il/IDF/pkuda/300118.rtf
מלל בתעודה: מטעמי בריאות
סיבת הפיטורין: מלש"ב או חייל, שנקבע לו פרופיל רפואי 21 או פרופיל רפואי 24 (חייל בעל פרופיל 24 יקבל תעודת פטור ארעית)
אוכלוסייה רלוונטית: מלש"בים וחיילים בשירות חובה, בשירות קבע ובשירות מילואים

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 17 אורחים