איך אני ממשיך מכאן?

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

AviCohen
יצירת קשר:

איך אני ממשיך מכאן?

הודעהעל ידי AviCohen » 04 אוגוסט 2012 02:51

בסוף מרץ הייתי בתל השומר, הרופאה ראתה שיש לי לחץ דם גבוה ואמרה שהיא לא יכולה לגייס אותי ככה והפנתה אותי לרופא מומחה שיגיד לי מה לעשות.
עשיתי את הבדיקות של הרופא מומחה, התוצאות יצאו עם לחץ דם מאוד גבוה, אבל ישר קיבלתי צו גיוס בלי הזדמנות לחזור לתל השומר עם התוצאות שביקשו ממני להביא להם..
השתמטתי משהו כמו שבועיים בגלל שלא הייתי מוכן להתגייס עד שלא יתנו לי לראות רופא שיתייחס ללחץ דם הגבוה שיש לי עד שעצרו אותי משטרה צבאית ושלחו אותי למעצר ליום וחצי עד שהיה לי משפט.
במשפט אמרתי שאני רוצה להתגייס והשופטת שיחררה אותי ואמרה לי לחזור יום אחרי למעצר ושם יקחו אותי לבקו"ם לעבור את השרשרת חיול..
הלכתי לשם, לא הפסקתי להגיד להם שאני צריך לראות רופא והם אמרו לי שאני יראה אחד בסוף השרשרת.. לפני שסיימתי שהלכתי לאפסנאות לקחת מדים, הזאת שאחראית ראתה שאני בכלל לא מופיע במחשב שלהם והיא לא יכולה לעשות איתי כלום, עד שבאה זאת שאחראית על תא חריגים וגם לא הבינה מה הולך ואמרה לה לכפות בכל זאת ואם יש משהו לא טוב זה יפול עליה.
בכל מקרה קיבלתי סתם מדים, לא של שום יחידה כי עדיין לא קבעו לי כלום, חזרתי לתא חריגים, שאלתי אותה מה עם הרופא שזיינתי להם תשכל כל היום והיא אמרה לי שאין רופאים כי כולם הלכו כבר.. אמרה לי ללכת לקצין העיר אם יש לי בעיות ואמרה לי להתייצב אצלה שוב ביום ראשון.
עכשיו אני רוצה לעמוד על רופא ולהגיד להם שאני לא זז משם עד שאני לא רואה אחד, ואם יגידו לי שלא אפשרי אז מבחינתי להישפט וללכת לכלא.

השאלה שלי זה האם אני מתנהג בחוכמה? מבחינתי זה או שיורידו לי פרופיל כי יש לי לחץ דם ממוצע 100\175 ואני יודע שזה גבוה.. או שאני יכנס לכלא עד הסוף ויקווה להשתחרר אחרי תקופת זמן מסוימת.. מה עוד אני יכול לעשות?
ואיך אני נקרא במקרה ואני נכנס לכלא הפעם? עדיין משתמט או כבר עריק למרות שלא סיפחו אותי לשום יחידה עדיין?

תודה על העזרה וסליחה על החפירה..
vishskin
יצירת קשר:

Re: איך אני ממשיך מכאן?

הודעהעל ידי vishskin » 05 אוגוסט 2012 20:44

זה לא נפקדות, נכנסים על כלא על עוד דברים - במקרה שלך זה אי ציות לפקודות / סירוב פקודה. לשנות לך את הפרופיל עכשיו אחרי שקיבלת מדים זה בעיה כי זה יכלול המון טרטורים וזיוני שכל ובסוף וועדה רפואית.
לא יודע אם משחררים על דבר כזה או שזה סתם הורדת פרופיל לתפקיד ג'וב. לעומת זה אמרת לצאת על אי התאמה (נדרש 100 ימי דפוק) אז זה כבר שונה מהורדת פרופיל.

בכל אופן אתה צריך להחליט אם אתה רוצה ג'וב או אזרחות, וכמובן שלהשתחרר מהצבא עדיף הרבה יותר על ידי קבן מאשר אי התאמה ועריקות (שפותח גם תיק באזרחות).

לגבי כל מה שעברת אתה מבין שהאכילו אותך בזבל בכל הימים האלה וממש דפקו אותך, אם יש לך לחץ דם גבוהה כזה ויש לך אישור גם מרופא אזרחי וגם צבאי הם אמורים לשלוח אותך הביתה, לא לכלא, תפנה לנציב קבילות כדי שתקבל יחס.

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 35 אורחים