השבוע יש לי פסיכיאטר עם ההורים, אבל אני מתלבט אם לצאת או לא!

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

Osama
יצירת קשר:

השבוע יש לי פסיכיאטר עם ההורים, אבל אני מתלבט אם לצאת או לא!

הודעהעל ידי Osama » 28 יולי 2012 16:29

לפני שבועיים הייתי אצל הקב''נית פעם ראשונה ובשיחה היא אמרה לי שהיא תוציא אותי מהצבא אבל קודם היא אמרה לי שהיא צריכה לדעת מההורים שלי איך אני מתנהג בבית,,, וקבעה לי טור לפסיכיאטר עם ההורים שלי, אני יכול לצאת מהצבא בקלות!!! אבל אני באמת מתלבט אם לצאת מהצבא כי גם ההורים שלי לא רוצים בכלל שאצא וגם אני מפחד אם אצא אני יתחרט על זה לכל החיים ואני בצבא שנה וחמש חודש...
מה אתם אומרים חברה?<?? אני באמת צריך את הדעות שלכם!!!!
תודה רבה
אורח

Re: השבוע יש לי פסיכיאטר עם ההורים, אבל אני מתלבט אם לצאת או לא!

הודעהעל ידי אורח » 28 יולי 2012 17:08

Osama כתב:לפני שבועיים הייתי אצל הקב''נית פעם ראשונה ובשיחה היא אמרה לי שהיא תוציא אותי מהצבא אבל קודם היא אמרה לי שהיא צריכה לדעת מההורים שלי איך אני מתנהג בבית,,, וקבעה לי טור לפסיכיאטר עם ההורים שלי, אני יכול לצאת מהצבא בקלות!!! אבל אני באמת מתלבט אם לצאת מהצבא כי גם ההורים שלי לא רוצים בכלל שאצא וגם אני מפחד אם אצא אני יתחרט על זה לכל החיים ואני בצבא שנה וחמש חודש...
תודה רבה

תישאר ידפוק אחר כך לא יקבלו אותך לעבודה מה תעשה? ההורים שלך יגידו לך אמרנו לך ואתה תיבכה .....
Coleworld
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Coleworld » 28 יולי 2012 17:59

אורח כתב:
Osama כתב:לפני שבועיים הייתי אצל הקב''נית פעם ראשונה ובשיחה היא אמרה לי שהיא תוציא אותי מהצבא אבל קודם היא אמרה לי שהיא צריכה לדעת מההורים שלי איך אני מתנהג בבית,,, וקבעה לי טור לפסיכיאטר עם ההורים שלי, אני יכול לצאת מהצבא בקלות!!! אבל אני באמת מתלבט אם לצאת מהצבא כי גם ההורים שלי לא רוצים בכלל שאצא וגם אני מפחד אם אצא אני יתחרט על זה לכל החיים ואני בצבא שנה וחמש חודש...
תודה רבה

תישאר ידפוק אחר כך לא יקבלו אותך לעבודה מה תעשה? ההורים שלך יגידו לך אמרנו לך ואתה תיבכה .....

חחחחח לא רציתי להגיב קודם כי לדעתי זו החלטה שלך אבל אני חייב להגיב כדי שתדע שלפרופיל 21 אין השלכות כמעט, רישיון נהיגה תוכל להוציא (תצטרך לעבור קורס) וכך גם עם נשק, עבודה תוכל למצוא רק לא במשרדי הממשלה ולא תוכל להיות שוטר או סוהר (5 אלף שקל אתה תהיה מיליונר) עבודה תוכל למצוא וכמעט לאף אחד לא אכפת, אז עניתי לך רק כדי שתדע שכל מה שהדפוק מלמעלה אומר לך אז אין לך מה לדאוג הוא מהאלה שדורשים "גיוס לכולם" וכל מיני סיסמאות שהוא אפילו לא מבין אותם תקרא את "מי מפחד מ 21" כדי להבין את כל הסיפור אבל שורה תחתונה אין כמעט השלכות ההחלטה היא כולה שלך אבל רק תחשוב אם יהיה לך עצבים להמשיך (כי סיימת כבר חצי) אז בחירה שלך
mark18
יצירת קשר:

הודעהעל ידי mark18 » 28 יולי 2012 20:48

אתה בצבא כבר שנה ו5 חודשים, אתה צריך לחשוב טוב עם עצמך מה אתה רוצה לעשות.

בכל מקרה לפרופיל 21 אין השלחות בחיים. (אוהבים מאוד לספר סיפורים על איך שלא יהיה לך עבודה או רישיון ושכל החיים שלך יהיו סיוט אם לא תעשה צבא)
אז רק שתדע שכל זה שקר. השתחררתי מהצבא על 21 ויש לי עבודה ורישיון ואף פעם לא הרגשתי שלמישהו יש בעיה שלא עשיתי צבא.
בתעודת פטור מהצבא אתה משוחרר מסיבות בריאותיות, אף אחד לא יכול לדעת מה הסיבה האמיתית לשיחרור שלך כך שבאזרחות אף אחד לא ידעה ששוחררתה על נפשי.
kacol
יצירת קשר:

הודעהעל ידי kacol » 29 יולי 2012 17:31

גם שנה וכמה חודשים זה עדיין סביר לצאת מהצבא , אני אפילו מכיר מישהו שיצא אחריי שנתיים+ על נפשי אז זה לא יהיה מפגר לצאת בשלב הזה ...

תעשה את השיקולים שלך עד הפסיכיאטר , תחשוב קצת, תדבר עם ההורים שלך תסביר להם את המצב
מה בסך הכל ייתן לך תעודת של 3 שנים ? אתה יכול לחרבן עליה בקשת תאמין לי חח
narkison123
יצירת קשר:

הודעהעל ידי narkison123 » 29 יולי 2012 19:02

תברח מהצבא אני מדבר בתור אחד שיכול לתבוע את הצבא על זה שהם גרמו לי להיות חולה נפש מרוב דכאונות וחרדות
אורח

הודעהעל ידי אורח » 29 יולי 2012 23:57

narkison123 כתב:תברח מהצבא אני מדבר בתור אחד שיכול לתבוע את הצבא על זה שהם גרמו לי להיות חולה נפש מרוב דכאונות וחרדות

איך תתבע את הצבא אם אפילו משפט אתה בקושי כותב... תאמין לי אתה נולדת ככה דפוק הצבא לא קשור לזה..... :P
dudu_dudu
יצירת קשר:

הודעהעל ידי dudu_dudu » 30 יולי 2012 00:02

אורח כתב:
narkison123 כתב:תברח מהצבא אני מדבר בתור אחד שיכול לתבוע את הצבא על זה שהם גרמו לי להיות חולה נפש מרוב דכאונות וחרדות

איך תתבע את הצבא אם אפילו משפט אתה בקושי כותב... תאמין לי אתה נולדת ככה דפוק הצבא לא קשור לזה..... :P

חחחחחחחחחחחח תאמין לי את הורג אנשים פה "אורח"
narkison123
יצירת קשר:

הודעהעל ידי narkison123 » 30 יולי 2012 15:24

ואלה אורח יאשכנזי בן של זונה אתה כולך דיבורים תתן לי תמיקום שלך חיבן זונה

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 14 אורחים