עזרה| כמה שאלות דחופות לגבי קב"ן והת"ש 7

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

qwert
יצירת קשר:

עזרה| כמה שאלות דחופות לגבי קב"ן והת"ש 7

הודעהעל ידי qwert » 25 יולי 2012 19:08

אוקיי אז אני בצבא כבר שנה וארבע, יכולתי לצאת על 21 מזמן כבר אבל בגלל המשפחה חזרתי בי ברגע האחרון.
במקום קיבלתי סעיף של הפרעת דיכאון- 45 נפשי והת"ש 7 רפואי.
1. הקצינה הצהובה שלי מאיימת עלי לשחרר אותי מאוחר מהבסיס - מישהו יודע בוודאות מה השעה הכי מאוחרת שמותר להם לשחרר אותי אם יש לי הת"ש 7? לוקח לי שעה וחצי להגיע הביתה. ניסיתי להתקשר לקצין העיר ואמרו לי שמתי שבא להם אבל זה לא הגיוני.
2. עזרה דחופה- איך אני משיג יומיות מקוצרות? יומיות כבר יש לי אז עשיתי חצי דרך, אבל איך להשיג מקוצר??? מה אני אומר לקב"ן? בבקשה תעזרו לי....
אני די נואש
בבקשה תענו מהר ותשובות שעוזרות
תודה
אורח

Re: עזרה| כמה שאלות דחופות לגבי קב"ן והת"ש 7

הודעהעל ידי אורח » 26 יולי 2012 12:43

qwert כתב:אוקיי אז אני בצבא כבר שנה וארבע, יכולתי לצאת על 21 מזמן כבר אבל בגלל המשפחה חזרתי בי ברגע האחרון.
במקום קיבלתי סעיף של הפרעת דיכאון- 45 נפשי והת"ש 7 רפואי.
1. הקצינה הצהובה שלי מאיימת עלי לשחרר אותי מאוחר מהבסיס - מישהו יודע בוודאות מה השעה הכי מאוחרת שמותר להם לשחרר אותי אם יש לי הת"ש 7? לוקח לי שעה וחצי להגיע הביתה. ניסיתי להתקשר לקצין העיר ואמרו לי שמתי שבא להם אבל זה לא הגיוני.
מותר להם לשחרר אותך בכל שעה כל עוד יש תחבורה ציבורית שתיקח אותך הביתה (כלומר עד 9 בערב בערך במקרה שלך).

2. עזרה דחופה- איך אני משיג יומיות מקוצרות? יומיות כבר יש לי אז עשיתי חצי דרך, אבל איך להשיג מקוצר??? מה אני אומר לקב"ן? בבקשה תעזרו לי....
אני די נואש
בבקשה תענו מהר ותשובות שעוזרות
תודה
חחחחחחחחחח, אחי אתה תצטרך למצוץ לקבן בשביל מקוצרת, או למפקד הבסיס שלך...... תחליט מי נראה בעיניך יותר חתיך ולך על זה אחי. :P

אורח

הודעהעל ידי אורח » 27 יולי 2012 13:20

עוד תגובות בבקשה??
Coleworld
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Coleworld » 27 יולי 2012 15:57

אורח כתב:עוד תגובות בבקשה??

אין מה להגיב לך.... רואים שאתה לא מרוצה ורוצה להיות בצבא אבל בגלל שההורים חתכו לך תביצים אז החלטת להישאר.... ועכשיו שדופקים אותך (וידעת שזה יקרה) אתה בוכה.... הדרך היחידה להשיג עוד מקוצרות היא פשוט לבכות לקב"ן ולהגיד שאתה רוצה להשתחרר והוא ינסה להזיז אותך מהרעיון באמצעות הקלות בת"ש וביומיות...
אורח

הודעהעל ידי אורח » 28 יולי 2012 11:34

Coleworld כתב:
אורח כתב:עוד תגובות בבקשה??

אין מה להגיב לך.... רואים שאתה לא מרוצה ורוצה להיות בצבא אבל בגלל שההורים חתכו לך תביצים אז החלטת להישאר.... ועכשיו שדופקים אותך (וידעת שזה יקרה) אתה בוכה.... הדרך היחידה להשיג עוד מקוצרות היא פשוט לבכות לקב"ן ולהגיד שאתה רוצה להשתחרר והוא ינסה להזיז אותך מהרעיון באמצעות הקלות בת"ש וביומיות...

בסדר, אבל אני מנסה למצוא מישהו שקיבל מקוצרות, או ששמע על מישהו שקיבל ויכול לתת עצות מעשיות.

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 9 אורחים