עזרה עוד כמה ימים מתגייס

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

Chukle
יצירת קשר:

עזרה עוד כמה ימים מתגייס

הודעהעל ידי Chukle » 04 יולי 2012 15:53

אז ככה נתחיל מהתחלה ..
בצו ראשון בשנה שעברה נשלחתי לקבן שיראה מה איתי אמרתי לו שהכול בסדר ואין שם דבר שצריך לדאוג למרות שזה לא היה כל כך נכון אבל נעזוב את זה.
לא הרגשתי טוב כל כך עם המסגרת של הצבא אז הלכתי לפסיכיאטר עם ההורים שהוא בעצם רשם לי מכתב המלצה לדחיית השירות מיולי למרץ.
לאחר מכן רק אחרי 3 חודשים בערך הצבא לא קיבל את זה ובחר בכל מקרה לא לדחות לי את השירות ופשוט העבירו אותי משירות של חוות השומר למחווה אלון ,באותו הזמן שלא קיבלו לדחות לי את הגיוס התחלתי טיפול אצל פסיכולוגית קלינית שגם היא רשמה לי מכתב וגם אותו הם לא קיבלו למרות שבמכתב היה רשום שבמידה ואני אכנס ללחץ אני עלול לפגוע בעצמי.
אני ממש לא יודע מה לעשות אני ממש צריך שתעזרו לי בהקדם האפשרי כי ב9 ליולי אני כבר אמור להתגייס :(
mark18
יצירת קשר:

Re: עזרה עוד כמה ימים מתגייס

הודעהעל ידי mark18 » 04 יולי 2012 16:53

בשלב הזה כבר מאוחר לקבוע תור לקבן.
ביום הגיוס תקח את כל מסמכים וחוות הדעת שיש לך ותדרוש לראות קבן (תראה מצוקה) רוב הסיכויים שתראה קבן באותו היום של הגיוס (רק אם תדרוש. כמובן שינסו למרוח אותך ולהגיד שתיראה כבר קבן בטירונות, שאתה לא יכול לראות קבן אם לא עברתה שרשרת חיול ועוד הרבה שקרים אחרים רק בשביל שתעזוב אותם ותתגיס כמו כולם).
סביר לו את הקשיים שלך לקבן ואם הוא יראה שהבעיה שלך רצינית הוא יפנה אותך לפסיכיאר הצבאי שיוכל לדחות לך את השירות הצבאי, לתת לך הקלות וגם לשחרר אותך מצבא.
פרופילניק

הודעהעל ידי פרופילניק » 04 יולי 2012 17:27

בנוסף למה שנאמר, יש תיאור בדף הזה המסביר כיצד לקבל קב"ן ביום הגיוס:
http://livuy.newprofile.org/kaban_draftday.html
אורח

הודעהעל ידי אורח » 05 יולי 2012 11:46

משהו נוסף - לא משנה איך מנסים למרוח אותך - אל תעבור שרשרת חיול. זה יסבך לך את השחרור בטירוף.
תבקש קב"ן ואם לא נותנים לך תשב בדכאון עד שיתנו לך אחד.
Chukle
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Chukle » 05 יולי 2012 16:29

מה זה שרשרת חיול ?
ואם הם לא ייתנו לי לראות קבן מה לעשות ? לא להסכים לעשות שום דבר עד שאני רואה קבן עם כל המסמכים ?
mark18
יצירת קשר:

הודעהעל ידי mark18 » 05 יולי 2012 20:35

מה זה שרשרת חיול ?
ואם הם לא ייתנו לי לראות קבן מה לעשות ? לא להסכים לעשות שום דבר עד שאני רואה קבן עם כל המסמכים ?

שרשרת חיול זה למעשה שרשרת של תחנות איפה שעושים לך זריקות, אתה מקבל חוגר+מדים, מורידים לך טביעת אצבע ולמעשה אחריה אתה הופך לחייל לכל דבר.
אחרי שתעלה על אוטובוס בלשכת גיוס יורידו אותך בבקום (בתוך בסיס תל השומר) אחר כך תפקיד את התיק שלך. לאחר מכן יחלקו את המתגייסים ויגידו לך להיסתפר או (במקרה שכבר הסתפרתה) יגידו לך ללכת לתחנה הראשונה של צילום תמונה לחוגר. אתה צריך לסרב ולהגיד שאתה חייב לראות קבן ולהראות להם את המסמכים.
רוב הסיכויים שינסו למרוח אותך ויגידו שאחרי שתעבור את שרשרת החיול תראה קבן (ברוב המקרים זה שקר!!!!). תסרב לעבור את שרשרת החיול. אחר כך ישלחו אותך לתא חריגים שם ינסו לשכנע אותך לעבור את שרשרת החיול, תמשיך לסרב (ולא סירוב של אני לא רוצה אלא אני לא יכול תוך כדי שאתה מציג את המסמכים). אחרי הבאלגן הזה רוב הסיכויים שיתנו לך לראות קבן.
צריך לזכור גם שיכולים לשים אותך במעצר, שמה יצעקו עליה, ישפילו אותך וינסו לשבור אותך. חשוב לעמוד על שלך ובסופו של דבר יתנו לך קבן ביום הגיוס.
חשוב גם לזכור לא לעבור את שרשרת החיול כי זה יקשה מאוד על השחרור שלך. (לפני שרשרת החיול אתה אזרח, אחרייה אתה כבר חייל לכל דבר)
Chukle
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Chukle » 06 יולי 2012 03:20

mark18 כתב:
מה זה שרשרת חיול ?

שרשרת חיול זה למעשה שרשרת של תחנות איפה שעושים לך זריקות, אתה מקבל חוגר+מדים, מורידים לך טביעת אצבע ולמעשה אחריה אתה הופך לחייל לכל דבר.
אחרי שתעלה על אוטובוס בלשכת גיוס יורידו אותך בבקום (בתוך בסיס תל השומר) אחר כך תפקיד את התיק שלך. לאחר מכן יחלקו את המתגייסים ויגידו לך להיסתפר או (במקרה שכבר הסתפרתה) יגידו לך ללכת לתחנה הראשונה של צילום תמונה לחוגר. אתה צריך לסרב ולהגיד שאתה חייב לראות קבן ולהראות להם את המסמכים.
רוב הסיכויים שינסו למרוח אותך ויגידו שאחרי שתעבור את שרשרת החיול תראה קבן (ברוב המקרים זה שקר!!!!). תסרב לעבור את שרשרת החיול. אחר כך ישלחו אותך לתא חריגים שם ינסו לשכנע אותך לעבור את שרשרת החיול, תמשיך לסרב (ולא סירוב של אני לא רוצה אלא אני לא יכול תוך כדי שאתה מציג את המסמכים). אחרי הבאלגן הזה רוב הסיכויים שיתנו לך לראות קבן.
צריך לזכור גם שיכולים לשים אותך במעצר, שמה יצעקו עליה, ישפילו אותך וינסו לשבור אותך. חשוב לעמוד על שלך ובסופו של דבר יתנו לך קבן ביום הגיוס.
חשוב גם לזכור לא לעבור את שרשרת החיול כי זה יקשה מאוד על השחרור שלך. (לפני שרשרת החיול אתה אזרח, אחרייה אתה כבר חייל לכל דבר)

זאת אומרת מאיך שאני יורד לבקום אני לא עושה שום דבר עד שאני רואה קב"ן .. ?
ואולי אם יש לך איזה כמה טיפים מה להגיד לו ואיך להגיד לו זה ממש יועיל לי .. כי אני לא יודע אם הדכאון שיש לי הוא בכלל מספיק לשחרור ..
mark18
יצירת קשר:

הודעהעל ידי mark18 » 06 יולי 2012 16:02

ואולי אם יש לך איזה כמה טיפים מה להגיד לו ואיך להגיד לו זה ממש יועיל לי .. כי אני לא יודע אם הדכאון שיש לי הוא בכלל מספיק לשחרור ..

בידיוק חושב לא לעבור את שרשרת החיול.
בשביל טיפים לקבן כדאי לך לקרוא את TARGET 21. בקצרה, לא לדבר הרבה, לא לישר מבט, לדבר בקול חלש, להדגיש את הדיכאון וחוסר היכולת שלך להיות בצבא (מאוד ממולץ לקרוא את הטארגט למידע מדיוק)
בשביל לקבל יותר מידע על יום הגיוס ומה שקורה בו מומלץ לקרוא את המדריך לסרבן (חושב לזכור לא להיות סרבן אלא לדרוש קבן, כלומר לא לסרב לשרת אלא להראות שאתה לא יכול לשרת).
Chukle
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Chukle » 07 יולי 2012 17:52

mark18 כתב:

בשביל טיפים לקבן כדאי לך לקרוא את TARGET 21. בקצרה, לא לדבר הרבה, לא לישר מבט, לדבר בקול חלש, להדגיש את הדיכאון וחוסר היכולת שלך להיות בצבא (מאוד ממולץ לקרוא את הטארגט למידע מדיוק)
בשביל לקבל יותר מידע על יום הגיוס ומה שקורה בו מומלץ לקרוא את המדריך לסרבן (חושב לזכור לא להיות סרבן אלא לדרוש קבן, כלומר לא לסרב לשרת אלא להראות שאתה לא יכול לשרת).

מה יקרה אם אני לא יבוא לצו גיוס שלי ? זה יעזור לי באיזו דרך עקיפה אפילו ?
ותודה אחי על כל העזרה זה ממש חשוב לי !
אורח

הודעהעל ידי אורח » 07 יולי 2012 19:11

Chukle כתב:
mark18 כתב:

אם לא תבוא אז כלום לא יפתר, איך זה יכול לעזור לך?
mark18
יצירת קשר:

הודעהעל ידי mark18 » 07 יולי 2012 20:19

זה לא יעזור לך. אם לא תבוא ליום הגיוס, ישלחו לך תאריך גיוס חדש אם גם אליו לא תגיע אז ישלחו עוד אחד. בסופו של דבר אחרי חודשיים-שלוש יבוא אליך משטרה צבאית הביתה ויביאו אותך לבקום לשרשרת חיול (יש סיכוי להגיע לכלא אז לכן מאוד לא מומלץ).
Chukle
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Chukle » 08 יולי 2012 00:20

mark18 כתב:

זה לא יעזור לך. אם לא תבוא ליום הגיוס, ישלחו לך תאריך גיוס חדש אם גם אליו לא תגיע אז ישלחו עוד אחד. בסופו של דבר אחרי חודשיים-שלוש יבוא אליך משטרה צבאית הביתה ויביאו אותך לבקום לשרשרת חיול (יש סיכוי להגיע לכלא אז לכן מאוד לא מומלץ).

אולי זה יראה להם שאני רציני ואני באמת צריך את הדחיית שירות הזאת ?
גם החודש חודשיים האלה ייתנו לי זמן לעשות כל מיני בירורים עם הפסיכולוגית שלי יש לה קולגה שהוא קבן ואולי גם לקבוע לי קבן כמו שצריך כי כמו שאמרנו זה סתם כאב ראש להשיג קבן ביום הגיוס ..
mark18
יצירת קשר:

הודעהעל ידי mark18 » 08 יולי 2012 00:43

גם החודש חודשיים האלה ייתנו לי זמן לעשות כל מיני בירורים עם הפסיכולוגית שלי יש לה קולגה שהוא קבן ואולי גם לקבוע לי קבן כמו שצריך כי כמו שאמרנו זה סתם כאב ראש להשיג קבן ביום הגיוס ..

לא יתנו לך קבן לפני הגיוס. אם לא תגיע ליום הגיוס תוכרז כמשתמט גיוס, יתקשרו אליך מספר פעמים ינסו לדבר איתך אבל לא יתנו לך תור לקבן כמו שיש לאלה שנמצאים לפני הגיוס. כעקרון אין בעיה לא להגיע למועד 1 של גיוס אבל אז ישלחו לך עוד מועד (יתן לך זמן של שבוע שבועיים להיתארגן)
כמובן שאפשר למשוך את הזמן יותר (אז יש סיכוי להגיע לכלא).
בכל מקרה קבן שיוכל לעזור לך תוכל לראות רק ביום הגיוס.
המלצה שלי היא שלא תמשוך את הזמן ותסדר את העניין כמה שיותר מהר (כמה שיותר זמן תמשוך את זה יהיה לך יותר כאב ראש).
Chukle
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Chukle » 08 יולי 2012 01:23

mark18 כתב:

לא יתנו לך קבן לפני הגיוס. אם לא תגיע ליום הגיוס תוכרז כמשתמט גיוס, יתקשרו אליך מספר פעמים ינסו לדבר איתך אבל לא יתנו לך תור לקבן כמו שיש לאלה שנמצאים לפני הגיוס. כעקרון אין בעיה לא להגיע למועד 1 של גיוס אבל אז ישלחו לך עוד מועד (יתן לך זמן של שבוע שבועיים להיתארגן)
כמובן שאפשר למשוך את הזמן יותר (אז יש סיכוי להגיע לכלא).
בכל מקרה קבן שיוכל לעזור לך תוכל לראות רק ביום הגיוס.
המלצה שלי היא שלא תמשוך את הזמן ותסדר את העניין כמה שיותר מהר (כמה שיותר זמן תמשוך את זה יהיה לך יותר כאב ראש).

תודה רבה לך אחי ,ממש עזרת לי !
שמח שיש פה אנשים כמוך ..
Chukle
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Chukle » 09 יולי 2012 00:58

:D בסוף דחו לי את השירות לפברואר 2013 !
איזה לחץ ירד ממני ,אולי בכל זאת עכשיו יהיה לי זמן לגשת לקבן באיזי ולא בלחץ ..
ועוד פעם תודה למי שעזר לי ..
mark18
יצירת קשר:

הודעהעל ידי mark18 » 09 יולי 2012 01:25

בסוף דחו לי את השירות לפברואר 2013 !
איזה לחץ ירד ממני ,אולי בכל זאת עכשיו יהיה לי זמן לגשת לקבן באיזי ולא בלחץ ..
ועוד פעם תודה למי שעזר לי ..

אני שמח בשבילך שדחו לך את הגיוס, ועוד דחו לך אותו כמה ימים לפני הגיוס עצמו.
בכל מקרה חשוב לא לבזבז את הזמן וכבר עכשיו להתחיל לנסות להשיג תור לקבן.
בהצלחה!

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot], Google [Bot] ו־ 17 אורחים