פגישה עם קב"ן שהוא מילאומניק

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

dani345
יצירת קשר:

פגישה עם קב"ן שהוא מילאומניק

הודעהעל ידי dani345 » 29 יוני 2012 08:54

אז ככה אני נמצא בצה"ל קרוב לשנה, כרגע משרת במערך הטכני בחיל האוויר בסדיר, טוחנים אותי פה בתורנויות, אני לא סובל את האנשים פה ואני רוצה לצאת מהצב"א על נפשי.
שבוע הבא יש לי תור לקפ"ס מילואימניק (נתנו לי אותו כי יש תורים פנויים לקפ"סית של הבסיס רק בעוד חודש בערך), ורציתי לדעת האם לקפ"ס מילואמניק יש אותם הרשאות כמו לקפ"סית הרגילה של הבסיס?
וגם, האם קפ"ס יכול לתת המלצה לפרופיל 21 או שזה נותן רק פסיכיאטר צבאי, מה שאומר שיהיה לי פגישות עם עוד בן אדם בשביל לקבל פרופיל 21??
וגם, אתם חושבים שיותר קשה לצאת מחיל האוויר על נפשי מאשר חיל ירוק?
narkison123
יצירת קשר:

Re: פגישה עם קב"ן שהוא מילאומניק

הודעהעל ידי narkison123 » 29 יוני 2012 13:12

האמת יש משהו שבחיל האוויר יש ובחיל הירוק אין .. בחיל הירוק עם אתה מקבל המלצה מפסיכיאטר אתה מגיע לוועדה ופשוט חותמים לך אבל עם אתה בחיל האוויר אז אתה עובר עוד פגישה עם ההורים עם קצינה של ירפא משהו שהיא מנסה לשבור אותך ולעשות לך פסיכולוגיות שהיא לא מוציאה אותך וכל זה אבל היא מוציאה כמעט בכל המקרים
dani345
יצירת קשר:

הודעהעל ידי dani345 » 29 יוני 2012 22:55

עוד תגובות בבקשה, ואם אפשר תתנו לי בבקשה דגשים מה להגיד בפגישה עם הקפ"ס. אני חייב להוציא מהפגישה הזו את המיטב, כדי שאני לא אצטרך לחכות חודש ימים לפגישה נוספת ולסבול עוד בינתיים..
narkison123
יצירת קשר:

הודעהעל ידי narkison123 » 30 יוני 2012 01:19

אינעל דודה שך תגיד תודה מה אנחנו עובדים אצלך
dani

הודעהעל ידי dani » 30 יוני 2012 08:33

^ מה הקשר, זה פשוט דחוף ואף אחד לא ענה לי ממש, וזה הגיע כמעט לעמוד השני אז הקפצתי את ההודעה.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 30 יוני 2012 13:04

dani345 כתב:עוד תגובות בבקשה, ואם אפשר תתנו לי בבקשה דגשים מה להגיד בפגישה עם הקפ"ס. אני חייב להוציא מהפגישה הזו את המיטב, כדי שאני לא אצטרך לחכות חודש ימים לפגישה נוספת ולסבול עוד בינתיים..

במקום לחכות ולשאול שוב את השאלה שלך אחרי יום היית יכול לקרוא בפורום ולענות לעצמך..... רוצה להיות עצלן? אל תצפה לתגובות כי לא עובדים אצל אחותך.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 01 יולי 2012 09:45

קבן זה קבן, או במקרה שלך, קפס זה קפס.
כל קפס יכול לתת לך המלצה לפסיכיאטר אם הוא רואה שהמצב שלך רע.
אם אתה רוצה פרטים על התנהגות מול הקבן תחפש בגוגל את המסמך טארגט 21 ותבין מה קורה בדיוק.
בכל מקרה לא יוצאים מהצבא כל כך מהר ותצטרך להראות מצוקה קשה מאוד כדי לקבל זימון לפסיכיאטר אחרי שיחה אחת עם קפס. ואצל הפסיכי גם תקבל שחרור אחר פגישה אחת רק אם תראה מצוקה ממש קשה

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 43 אורחים