הייתי אצל קב"ן וזה מה שרשום לי באתר

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

aviv000
יצירת קשר:

הייתי אצל קב"ן וזה מה שרשום לי באתר

הודעהעל ידי aviv000 » 15 יוני 2012 20:22

אני מלש"ב,הייתי אצל קב"ן לפני חודש וחצי בלי זימון אליו ומבלי שהייתי אצל פסיכיאטר פרטי ורשום לי עכשיו באתר:
עקב אבחון לפטונציאל לקשיי הסתגלות מתונים במהלך השירות,לא תשובץ כלוחם ולא תשובץ בגדודים,ותהיה רשאי לצאת מהיחידה 2 לילות בשבוע.
זה לא כזה משנה כי גם לפני זה לא היה לי פרופיל קרבי.יש לי עוד חודש וחצי בערך פגישה עם הפסיכאטר הצבאי.
האם יש סיכוי שישחררו אותי או שהפסיכיאטר הצבאי יראה שהמצב שלי יותר חמור?
פרופילניק

Re: הייתי אצל קב"ן וזה מה שרשום לי באתר

הודעהעל ידי פרופילניק » 15 יוני 2012 22:56

מה שהקב"ן נתן לך נקרא קה"ס 42 (הטקסט באתר הוא בנוסח קבוע ואחיד). הוא נתן לך אותו כי זו סמכותו, לא כי הוא ממליץ לא לשחרר או משהו - להיפך, הוא הפנה לפסיכיאטר צבאי כדי לבחון אפשרות של שחרור או שינוי פרופיל (הפסיכיאטר יקבל את חוות הדעת של הקב"ן, כך שזה תלוי גם במה שהקב"ן כתב, שאותו אתה לא יכול לדעת בשלב זה - אבל הפסיכיאטר הוא המחליט בכל מקרה). זה בדיוק מה שקרה אצלי (וגם לי לא הייתה חוות דעת מפסיכיאטר אזרחי), והפסיכיאטר קבע לי פרופיל 21. כך שבהחלט ייתכן שאתה בדרך הנכונה. אבל ייתכן גם שהפסיכיאטר לא ישחרר, כמובן - זה תלוי ברושם שיתקבל אצלו.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 15 יוני 2012 23:33

פרופילניק כתב:מה שהקב"ן נתן לך נקרא קה"ס 42 (הטקסט באתר הוא בנוסח קבוע ואחיד). הוא נתן לך אותו כי זו סמכותו, לא כי הוא ממליץ לא לשחרר או משהו - להיפך, הוא הפנה לפסיכיאטר צבאי כדי לבחון אפשרות של שחרור או שינוי פרופיל (הפסיכיאטר יקבל את חוות הדעת של הקב"ן, כך שזה תלוי גם במה שהקב"ן כתב, שאותו אתה לא יכול לדעת בשלב זה - אבל הפסיכיאטר הוא המחליט בכל מקרה). זה בדיוק מה שקרה אצלי (וגם לי לא הייתה חוות דעת מפסיכיאטר אזרחי), והפסיכיאטר קבע לי פרופיל 21. כך שבהחלט ייתכן שאתה בדרך הנכונה. אבל ייתכן גם שהפסיכיאטר לא ישחרר, כמובן - זה תלוי ברושם שיתקבל אצלו.

אם הקב״ן היה ממליץ על שחרור אז הוא לא היה רושם קה״ס 50 כי הוא היה חושב שהמצב שלי ממש חמור?או שאין קשר? וגם לך היה רשום בדיוק קה״ס 42?
פרופילניק

הודעהעל ידי פרופילניק » 16 יוני 2012 10:23

לפחות אצלי הקב"ן אכן נתן לי בדיוק קה"ס 42 (והופיעה לי אותה הודעה).
אורח

הודעהעל ידי אורח » 16 יוני 2012 14:57

פרופילניק כתב:לפחות אצלי הקב"ן אכן נתן לי בדיוק קה"ס 42 (והופיעה לי אותה הודעה).

אה,ועל איזה סעיף השתחרתת בסוף?
תודה על העזרה גבר

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 17 אורחים