עזרה | מתוסכל מהחיים לא יודע איך לי זה דווקא קורה..

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

narkison123
יצירת קשר:

עזרה | מתוסכל מהחיים לא יודע איך לי זה דווקא קורה..

הודעהעל ידי narkison123 » 09 יוני 2012 15:55

אני רואה פה אנשים יוצאים מהצבא תוך מספר ימים ספורים ואני כבר כמה חודשים שאני מנסה לצאת מהצבא ופשוט לא רוצים להוציא אותי יש לי את כל התכונות שיכולות להיות לבן אדם שלא צריך להיות בצבא המצב שלי אני כמעט בטוח יותר גרוע מהרבה פה הייתי אצל קבן 3 פעמים אצל פסיכיאטר 2 איך לא הוציאו אותי אני כבר מרגיש שאינ נהייתי לא בסדר מרוב דכאון אני קתצ נדפקתי אני חייב לצאת וכמה שיותר מהר עוד השבוע, כל מה שתחשבו שאין לי אז תדעו הכל יש לי ויותר גרוע אם זה חוסר שינה חוסר אכילה מחלות בריאותיות שצצו לי מאז שהתחלתי להיות ממש מוטרד מהצבא כאבי ראש מרוב מחשבות אני מבקש באמת את עזרתכם באמת...
narkison123
יצירת קשר:

Re: עזרה | מתוסכל מהחיים לא יודע איך לי זה דווקא קורה..

הודעהעל ידי narkison123 » 10 יוני 2012 01:32

בבקשה תעזרו לי אני מתכנן ללכת לברהן בתל השומר לנסות את מזלי בפעם האחרונה מה איך לדבר עם הפסיכיאטר ?
קראתי את טרגט 21 וממה שהבנתי שם זה שלא משנה את הקבן מה הבעיות שלך אלא איך אתה מביא לידי ביטוי את הסכנה לפגיעה בעצמך .. זה נכון?
כי אני בן אדם עם הרבה בעיות אז פשוט פחות להתרכז בלספר לו את מה שעובר עליי ויותר לשדר לו דכאון וסכנה לעצמי ??
RAMI7250
יצירת קשר:

הודעהעל ידי RAMI7250 » 10 יוני 2012 07:31

שם הקוד כאן הוא דיכאון קליני. ככל שתבין שאתה צריך להראות את התסמינים ולאו דווקא את הדיבורים על התסמינים- הסיכויים שתשתחרר גבוהים מאוד.
התסמינים אגב, מפורטים בטרגט 21.
ותהיה חזק, אל תתן לצבא להרוס אותך אלא לחשל אותך. מפניו.
בהצלחה!
narkison123
יצירת קשר:

הודעהעל ידי narkison123 » 10 יוני 2012 13:19

תודה רבה אחי עוד משהו אני תכננתי מחר ללכת לברהן בתל השומר אבל אני לא כל כך נראלי מוכן כי אני בנתיים בסדר יש לי אישור להיות בבית מהמפקדים בנתיים כי צריך לחכות לתשובה לגבי העברה שלי לבסיס קרוב לבית (דבר שאני מעדיף שלא יהיה אבל בנתיים עד שאני ייצא מהצבא אני מעדיף להיות קרוב לבית)
השאלה אם כדי לשמור את ההגעה שלי לברהן ברגע שבאמת קשה לי ושאני באמת מחובר לרגשות הדכאוניים בצורה ממש רצינית או ללכת עכשיו בלי לחשוב יותר מידי??
fu

הודעהעל ידי fu » 11 יוני 2012 09:36

אתה צריך להחליט אם אתה רוצה לצאתץ
אם בבסיס שלך לא עוזרים לך, לך לברה"ן.
זה לא כרטיס חד פעמי שם. אתה יכול להגיע לשם כמה פעמים.
הרעיון הוא לבוא לשם נחוש אבל להראות מצוקה קשה. ינסו לנפנפ אותך ולהגיד לך שאי אפשר להכנס בלי זימון מראש אבל אם תהיה עקשן ולא תלך בסוף יקבלו אותך.
בגדול הקב"נים שם יותר עוזרים מביחידות

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 15 אורחים