למה הוא לא שיחרר אותי ?:(

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

kacol
יצירת קשר:

למה הוא לא שיחרר אותי ?:(

הודעהעל ידי kacol » 07 יוני 2012 13:45

הייתה לי היום פגישה עם פסיכי , החוות דעת של הקב"ן הייתה לרעתי כי היא בסך הכל כתבה שיש לי בעיות בבית ובעיות עם המפקדים ושיש לי רצון לצאת מהצבא , אצל הקב"ן עשיתי טעות ולמדתי מזה ...

לעומת זאת היום אצל הפסיכי דווקא לדעתי הוא זיהה אצלי דיכאון קליני , הוא אמר שהוא מבין את המצוקה שלי ושאני נמצא במצוקה קשה, דיברתי איתו על נטיות אובדניות
הוא הציע לי הרבה דברים כדי לא להוציא אותי כמו : שיחות משותפות+כדורים אמרתי לו שאני לא לוקח כדורים , הוא הציע לי גימלים נפשיים לחשוב על זה עד הפגישה הבאה שלי איתו , אמרתי לו שכלום לא יעזור , הוא הציע לי פרופיל 24 זמני ל3 חודשים ללכת לטיפול ולחזור לצבא לאחר מכן , עדיין לא הסכמתי ...

בסוף הוא אמר לי לך חזרה לקב"ן בבסיס שלך

כבר חשבתי שהוא ישתכנע לתת לי את הפטור המיוחל =[
אני לא מבין במה אני טועה לעזעזל אני משתגע כבר ...לכולם זה הולך כל כך בקלות ואני עדיין תקוע בצבא המחורבן הזה . :| :(

אני שוקל כבר להקצין את הבעיה שלי וללכת על סכיזופרניה , העיקר לצאת מהצבא כבר נמאס לי

דרך אגב מיום ראשון אני צריך לישון בבסיס סגור , אני באמת לא מסוגל יותר להיות בצבא ולישון שם , מה אני יעשה =[
fu233232

Re: למה הוא לא שיחרר אותי ?:(

הודעהעל ידי fu233232 » 07 יוני 2012 17:58

נראה לי היית צריך להסכים ל24 ואז בזמן שיש לך 24 לראות קב"ן בתור אזרח... אבל מאוחר מידי.

אל תוותר יש סיבה שהוא שלח אותך לקב"ן.. תשחק כמו ששיחקת אצל הפסיכאטר והקב"ן יסדר לך עוד פגישה
kacol
יצירת קשר:

הודעהעל ידי kacol » 07 יוני 2012 18:48

fu233232 כתב:נראה לי היית צריך להסכים ל24 ואז בזמן שיש לך 24 לראות קב"ן בתור אזרח... אבל מאוחר מידי.

אל תוותר יש סיבה שהוא שלח אותך לקב"ן.. תשחק כמו ששיחקת אצל הפסיכאטר והקב"ן יסדר לך עוד פגישה

שמע הייתי בטוח אחריי שכבר אני לא מסכים לכלום הוא ישחרר אותי =\ , עשיתי טעות =[
אבל עכשיו זו בעיה לחזור לקב"ן שלי , קודם כל עד שהיא תקבע לי פגישה זה יקרה עוד חודש , וגם עכשיו אני צריך להתחיל לעשות חמשושים ואין מצב שאני חוזר לבסיס אני באמת כבר נכנסתי לדיכאון מזה , לא יכול כבר להיות בצבא הזה :(

אני כבר חושב לדפוק נפקדות נשבר לי כבר
אורח

הודעהעל ידי אורח » 08 יוני 2012 19:46

1) קודם כול רשמת שהוא אמר שתחזור לקב"ן בבסיס.. אין לך פגישה אוטמטית?

2)החוק מחייב קב"ן בתוך 14 יום.. בדרך כלל זה פחות...

3)תנסה להיכנס לנוהל התאבדות.. אל תתפקד ואם ישאלו אם אתה בסדר תשמע מיאוש מהחיים עם נטיות אובדניות....
kacol
יצירת קשר:

הודעהעל ידי kacol » 09 יוני 2012 12:43

אורח כתב:1) קודם כול רשמת שהוא אמר שתחזור לקב"ן בבסיס.. אין לך פגישה אוטמטית?

2)החוק מחייב קב"ן בתוך 14 יום.. בדרך כלל זה פחות...

3)תנסה להיכנס לנוהל התאבדות.. אל תתפקד ואם ישאלו אם אתה בסדר תשמע מיאוש מהחיים עם נטיות אובדניות....

אין לי איתה פגישה אוטומטית צריך לקבוע מחדש - הקבנית הזאת עמוסה מאוד בפניות קשה לקבוע איתה פגישות , אמא שלי אפילו ניסתה להתקשר אליה והיא מסננת בלי סוף ...,איזה טמבל אני שלא הסכמתי ל24 זמני , עד שעכשיו אני יצליח להיפגש איתה , וזה לא יקרה בעוד שבועיים במקרה הטוב בעוד חודש =\ בתקווה גם שהיא תשלח אותי לפסיכאטר שוב בפגישה הזאת ...
אורח

הודעהעל ידי אורח » 11 יוני 2012 12:59

אם אתה יכול להשיג חוות דעת אזרחית זה ממש יעזור לך.
עם חוות הדעת האזרחית, ובמידה שאין אז גם בלי, לך לבסיס ברה"ן ראשי בתל השומר ( תריץ חיפוש על זה בפורום).
תראה שם קב"ן ואתה כבר יודע מה לעשות אצלו.
kacol
יצירת קשר:

הודעהעל ידי kacol » 11 יוני 2012 13:05

אורח כתב:אם אתה יכול להשיג חוות דעת אזרחית זה ממש יעזור לך.
עם חוות הדעת האזרחית, ובמידה שאין אז גם בלי, לך לבסיס ברה"ן ראשי בתל השומר ( תריץ חיפוש על זה בפורום).
תראה שם קב"ן ואתה כבר יודע מה לעשות אצלו.

הייתי שם פעמיים , העיף אותי מ.צ לקראת שעות הערב , הייתי שם המון המון שעות ולא הכניסו .., אני מאמין שהם מכניסים אנשים ללא תור מראש גם אם אני לא קשור אליהם אבל לי אישית לא היה שום דבר ...
אני אשתמש באופציה הזאת רק אם באמת לא תהיה לי ברירה, בינתיים הוציאו אותי מלעשות חמשושים וכרגע אני עושה יומיות מ9 עד 12 בצהריים , ככה שאני לא כזה סובל אבל עדיין רוצה לצאת מהצבא , אני מקווה שבפגישה הבאה שלי עם הקב"ן היא תמליץ לשחרור ומקסימום אם לא אני יילך על פרופיל 24 , שמעתי שהרבה מקבלים את זה וכשחוזרים לצבא מזמינים אותם לפסיכאטר שוב ומשם זה לא בעיה לצאת מהצבא אם לא רוצים ..
ilia

הודעהעל ידי ilia » 11 יוני 2012 23:15

לא עשית טעות, כי אם היית אומר שאתה רוצה את הפרופיל 24, הוא היה רואה שאתה כן רוצה משהו, וככל הנראה לא היה מביא לך את הפרופיל הזמני. אני חושב שזה היה רק לשם איבחון אם אתה באמת סובל מדיכאון.
אל תתבאס על זה ותמשיך עם הדיכאון הקליני. אפילו תערב הורים אם צריך, שיגידו שהמצב נהיה רע יותר.
Coleworld
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Coleworld » 12 יוני 2012 00:45

ilia כתב:לא עשית טעות, כי אם היית אומר שאתה רוצה את הפרופיל 24, הוא היה רואה שאתה כן רוצה משהו, וככל הנראה לא היה מביא לך את הפרופיל הזמני. אני חושב שזה היה רק לשם איבחון אם אתה באמת סובל מדיכאון.
אל תתבאס על זה ותמשיך עם הדיכאון הקליני. אפילו תערב הורים אם צריך, שיגידו שהמצב נהיה רע יותר.

בכללי אם הוא אומר לו אני מסכים ל 24 זה וויתור וככה הוא ירגיש שהוא יכול להיות משוכנע, מצד שני אם הוא לא מסכים לכלום זה ייתן סימן שהוא רק רוצה לצאת והפסיכיאטר המניאק ירצה להשאיר אותו בכח?
מה כדאי לעשות במצב כזה?
kacol
יצירת קשר:

הודעהעל ידי kacol » 17 יוני 2012 14:30

הייתה לי היום פגישה עם הקב"נית במפתיע , התקשרתי למפקד לשאול מתי הוא קבע לי פגישה והוא נזכר להגיד לי בדקה ה90 שעוד 10 דקות יש לי פגישה איתה , אפילו לא ידעתי על זה , הלכתי לקב"נית דיברתי איתה על המצב שלי והיא שלחה אותי לפסיכאטר , תוך שעה אחת בלבד נפגשתי עם פסיכאטר שלח אותי עם 6 גימלים ופגישה עם ההורים יחד עם הקב"ן להחליט מה עושים .
הבעיה שהקב"נית עדיין לא המליצה לשחרר אותי, מקווה שיהיה טוב בפגישה עם ההורים :|
fu233232

הודעהעל ידי fu233232 » 17 יוני 2012 20:43

יפה יפה, תעדכן אותנו
kacol
יצירת קשר:

הודעהעל ידי kacol » 10 יולי 2012 15:17

סתכלו כמה זמן לקח לי עד הפגישה עם הקב"נית , אני משתגע כבר , ועכשיו היא קבעה לי פגישה לפסיכאטר רק בעוד חודש
הפגישה:
הפגישה הייתה ללא ההורים ,היא הסבירה לי על המשמעות של 21 נפשי היא אמרה שיש לי קשיי הסתגלות ואני חייל בעייתי , היא אמרה שישללו לי את הרישיון בשלב הראשוני עד שאני יחזור לעצמי
היא אמרה גם את המשפט הבא ," אם תצא על 21 נפשי כמובן שזה יהיה כתוב גם בתעודת שחרור שלך "
תכלס זה לא הגיוני בעליל נכון? אני פשוט זוכר שחתמתי באחת הפגישות עם הקב"נית על טופס ויתור סודיות רפואית אבל זה היה רק בשביל שהיא תיידע את המפקד שלי על המצב שלי (ככה היא אמרה לי) , אין מצב שירשמו נפשי בתעודת שחרור נכון ?

בכל מקרה אני יודע שהיא אמרה את זה רק כדי שאני אתחרט אבל שתקתי והיא קבעה לי את התור לעוד חודש :(
אני ממש מתחרפן כבר , אי אפשר לדעת אם בכלל הפסיכי יוציא אותי כי בהמלצת הפסיכי הקודם שהייתי הקב"נית אמרה לי שהוא רשם שאני מקצין את הבעיה שלי כדי להשתחרר וזה נובע ממוטיבציה נמוכה לשירות .

מה אתם חושבים בפגישה הבאה אני בחוץ ?
תייר

הודעהעל ידי תייר » 24 פברואר 2013 23:42

kacol כתב:סתכלו כמה זמן לקח לי עד הפגישה עם הקב"נית , אני משתגע כבר , ועכשיו היא קבעה לי פגישה לפסיכאטר רק בעוד חודש
הפגישה:
הפגישה הייתה ללא ההורים ,היא הסבירה לי על המשמעות של 21 נפשי היא אמרה שיש לי קשיי הסתגלות ואני חייל בעייתי , היא אמרה שישללו לי את הרישיון בשלב הראשוני עד שאני יחזור לעצמי
היא אמרה גם את המשפט הבא ," אם תצא על 21 נפשי כמובן שזה יהיה כתוב גם בתעודת שחרור שלך "
תכלס זה לא הגיוני בעליל נכון? אני פשוט זוכר שחתמתי באחת הפגישות עם הקב"נית על טופס ויתור סודיות רפואית אבל זה היה רק בשביל שהיא תיידע את המפקד שלי על המצב שלי (ככה היא אמרה לי) , אין מצב שירשמו נפשי בתעודת שחרור נכון ?

בכל מקרה אני יודע שהיא אמרה את זה רק כדי שאני אתחרט אבל שתקתי והיא קבעה לי את התור לעוד חודש :(
אני ממש מתחרפן כבר , אי אפשר לדעת אם בכלל הפסיכי יוציא אותי כי בהמלצת הפסיכי הקודם שהייתי הקב"נית אמרה לי שהוא רשם שאני מקצין את הבעיה שלי כדי להשתחרר וזה נובע ממוטיבציה נמוכה לשירות .

מה אתם חושבים בפגישה הבאה אני בחוץ ?

שיחררו אותך בסוף ? :-)

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 14 אורחים